نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 442 از 2191 نخستنخست ... 3423924324334344354364374384394404414424434444454464474484494504514524925429421442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,411 تا 4,420 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام دوستان
    من بلیطم 20 جون صادر شده مشهد - دوحه-فرانکفورت (قطر) فرانکفورت - ونکوور (لوفتانزا) حالا نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی می تونیم ببریم یا یکی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hengameed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بلیطم 20 جون صادر شده مشهد - دوحه-فرانکفورت (قطر) فرانکفورت - ونکوور (لوفتانزا) حالا نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی می تونیم ببریم یا یکی ؟
    هرچي توي بليطتتون نوشته
    چرا با توركيش بليط نگرفتنيد كه يك استاپ بيشتر نداشته باشيد اينطوري كه 40 ساعت توي راه هستيد؟!

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

سلام دوستان

من امروز یا Lufthansa شخصا صحبت کردم ، میزلن بار برای هر نفر ۲ تا pcs 23 میباشد.

Senior Member

سلام دوستان
    هرچیزی که تو itinerary یا بلیط نوشته شده.
    همچنین میتونید با وارد کردن amadeus reservation code و نام خانوادگی در این سایت همهٔ اطلاعات پرواز(ها) که به نام شده هست را بدست آورید.
    amadeus reservation code یه کد 6 کاراکتری ترکیبی‌ از حرف و عدد هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    هرچیزی که تو itinerary یا بلیط نوشته شده.
    همچنین میتونید با وارد کردن amadeus reservation code و نام خانوادگی در این سایت همهٔ اطلاعات پرواز(ها) که به نام شده هست را بدست آورید.
    amadeus reservation code یه کد 6 کاراکتری ترکیبی‌ از حرف و عدد هست.
    سلام
    مرسی از راهنمایی دوستان عزیز
    بله یک چمدان 23 کیلویی خورده تو بلیط و همین طور سایت .
    جناب پیرسون ، موقعی که گرفتم بلیط را با ترکیش اختلاف قیمت داشت و ترجیح دادم این بلیط را بگیرم چون ارزونتر بود رفت و برگشت 2100000 شد .
    راستی یه چیز جالب تو بلیط فرنکفورت - ونکوور خورده لوفتانزا ولی تو سایت می زنه ایر کانادا چطور همچین چیزی ممکنه ؟

Senior Member

سلام
    مرسی از راهنمایی دوستان عزیز
    بله یک چمدان 23 کیلویی خورده تو بلیط و همین طور سایت .
    جناب پیرسون ، موقعی که گرفتم بلیط را با ترکیش اختلاف قیمت داشت و ترجیح دادم این بلیط را بگیرم چون ارزونتر بود رفت و برگشت 2100000 شد .
    راستی یه چیز جالب تو بلیط فرنکفورت - ونکوور خورده لوفتانزا ولی تو سایت می زنه ایر کانادا چطور همچین چیزی ممکنه ؟
    این بخاطر این هست که پرواز‌های Lufthansa و Air Canada به صورت CODE SHARE هست. یعنی‌ ممکن هست پرواز به نام Lufthansa باشه ولی‌ توسط Air Canada انجام بشه یا بر عکس. کلا airline‌هایی‌ که partner هستند یه مزیت بزرگ دارند. می‌شه از پرواز‌های اون airline‌ها توی یک itinerary استفاده، که باعث می‌شه قیمت بلیط پایینتر بیاد.

Junior Member

سلام دوستان. می خواستم بدونم کسی تجربه سفر به کانادا با پرواز بی ام ای به لندن و آمریکن ایرلاینز از لندن به تورونتو رو داره؟ من امروز برای پدرم بلیط دو طرفه رزرو کردم که رفت رو بیاد از تهران تورونتو و برگشت رو بیاد از ونکوور به تهران. چون پرواز برای آخر هفته بعد هست آژانس فقط همین مسیر رو بهم پیشنهاد داد 2459000تومان. بنظرتون بگیرم این بلیط رو؟ فقط هم یک چمدان میشه برد. اما گفت تاریخ برگشت رو می تونی مجانی هر چند بار بخوای عوض بکنی. نمیدونم این هم راسته یا نه.
    ویرایش توسط Omidf2000 : September 9th, 2012 در ساعت 05:11 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidf2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خواستم بدونم کسی تجربه سفر به کانادا به پرواز بی ام ای به لندن و آمریکن ایرلاینز از لندن به تورونتو رو داره؟ من امروز برای پدرم بلیط دو طرفه رزرو کردم که رفت رو بیاد از تهران تورونتو و برگشت رو بیاد از ونکوور به تهران. چون پرواز برای آخر هفته بعد هست آژانس فقط همین مسیر رو بهم پیشنهاد داد 2459000تومان. بنظرتون بگیرم این بلیط رو؟ فقط هم یک چمدان میشه برد. اما گفت تاریخ برگشت رو می تونی مجانی هر چند بار بخوای عوض بکنی. نیدونم این هم راسته یا نه.
    اگر پدرتان قصد دارند Vancouver را بگردند یا کاری دارند بلیط خوبی هست. ولی‌ اگر فقط برای اینکه به ایران بیایند مجبور هستند که از Vancouver بیایند، نه. اینقدر پرواز از مبدا Toronto هست که جایگزین بشه. اگر درست متوجه نشدم، پرواز‌ها و شهر‌هایی‌ که قصد Visit دارند بیشتر توضیح دهید.
    بله بار مجازbmi - AA را اینجا توضیح دادم.

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون. پدرم حتما باید ونکوور بروند و از همانجا هم تهران برگردند. پس اگر قیمت مناسبه فردا بلیط رو بخرم براشون. جالبه که این پرواز بار مجازش 1 چمدان در مسیر رفت ولی 2 چمدان در مسیر برگشته. نمیدونم چرا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    اگر پدرتان قصد دارند Vancouver را بگردند یا کاری دارند بلیط خوبی هست. ولی‌ اگر فقط برای اینکه به ایران بیایند مجبور هستند که از Vancouver بیایند، نه. اینقدر پرواز از مبدا Toronto هست که جایگزین بشه. بله بار مجازbmi - AA را اینجا توضیح دادم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidf2000 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. پدرم حتما باید ونکوور بروند و از همانجا هم تهران برگردند. پس اگر قیمت مناسبه فردا بلیط رو بخرم براشون. جالبه که این پرواز بار مجازش 1 چمدان در مسیر رفت ولی 2 چمدان در مسیر برگشته. نمیدونم چرا.
    بله با توجه به تاریخ رفت و اینکه Segment دوم پرواز یکی‌ نیست، قیمت مناسبه به نظر من.