نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 48 از 2191 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758981485481048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoloudi

خیلی‌ ممنونم از اطلاعاته کافیتون،

مساله سره ۸۴۰۰$ هستش که باید در شروع ترم بپردازم. بعدشم که هزینهیه اولیه مثله خونه، وسایل و غیره. پس یه جورأیی ۱۰۰۰۰$ کم به نظر میاد.

مرسیییییییییییییییییییییی ی(دکمهٔ تشکرتونو دو بر خا هم زد جاشم بلدم !! :-خ)
    خواهش می کنم

شما می تونید از دانشگاهتون برای واریز مبلغ ثبت نام یه شماره حسابی ، چیزی بگیرید بعد از اینکه مطمئن شدید و ویزا رو گرفتید به راحتی این مبلغ رو از ایران حواله کنید و 10000 تا هم با خودتون ببرید!

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

سلام، خیلی‌ ممنونم از پیشنهادتون،

اما بر اساس سایتی که معرفی‌ کرده بودید، فهمیدم که بیشتر از یا مساوی با ۱۰۰۰۰$ رو باید خبر بدید و اگر خبر ندید احتمال جریمه شدنش هست. اما با خبر دادن قضیه حل شدنی هستش.

مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییی

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط 31na
    سلام، یه سوال مهم داشتم، ظاهراً وقتی‌ وارد کانادا میشیم برامون تو فرودگاه study permit صادر می‌شه، می‌خواستم بدونم آیا فرق می‌کنه این study permit از کجا صادر می‌شه؟ من دانشگاهم تورنتو هستش، می‌خوام بدونم می‌تونم اول برم مونترال یکی‌ از دوستامو ببینم بعدش برم تورنتو یا حتما باید اول بریم همون شهری که توش دانشجو هستیم؟ ممنون میشم جواب بدین
    مورد نداره من اتاوا دخول کردم
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    مورد نداره من اتاوا دخول کردم
    شما دانشجوی کجا بودین؟ بعد تو فرودگاه نپرسیدن چرا اومدی اینجا و نرفتی شهر خودت؟ مشکله من اینه که دارم میرم مونترال، اونجا یکم فرق داره، ممکنه از من CAQ بخوان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط 31na
    شما دانشجوی کجا بودین؟ بعد تو فرودگاه نپرسیدن چرا اومدی اینجا و نرفتی شهر خودت؟ مشکله من اینه که دارم میرم مونترال، اونجا یکم فرق داره، ممکنه از من CAQ بخوان؟
    من اتاوا وارد شدم رفتم پیش افوام 15 روز
    بغد با باس امدم مونترال. خواستون باشه که با همون نامه ی پدیزش هم می تونید از تخقیف های دانشچویی موقع خرید بلیط ها استفاده کنید
    (. این کار رو حتما بکنید.)

Junior Member

من اتاوا وارد شدم رفتم پیش افوام 15 روز
    بغد با باس امدم مونترال. خواستون باشه که با همون نامه ی پدیزش هم می تونید از تخقیف‌های دانشچویی موقع خرید بلیط‌ها استفاده کنید
    (. این کار رو حتما بکنید.)
    سلام،

ببخشین شما در مورد سی‌دی هائی که همراتون بود و یا در لپ تاپتون داشتین به مشکله خاصی‌ بر نخوردین؟؟ مسایل کبی رایت منظورمه

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoloudi
    سلام،

ببخشین شما در مورد سی‌دی هائی که همراتون بود و یا در لپ تاپتون داشتین به مشکله خاصی‌ بر نخوردین؟؟ مسایل کبی رایت منظورمه
    در مورد من :
    حدود 100 سی دی و دی وی دی در داخل چمدون هایی مه فریت شدن با خودم به کانادا آوردم ;D (با ترس و لرز فراوان)
    ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد 8)

Junior Member

در مورد من :
    حدود 100 سی دی و دی وی دی در داخل چمدون هایی مه فریت شدن با خودم به کانادا آوردم ؛د (با ترس و لرز فراوان)
    ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد 8)
    من تمام سی‌دی هم رو در لپتاپم کپی‌ کردم و باخودم اصلا سی‌دی نمیارم. که خوب فک کنم دیگه لپ تاپ رو که نمیگردن؟؟!! ؟؟؟

Junior Member

من دیروز یه نکتهی فهمیدم و اون اینه که ما میتونیم به اندازه هزینهٔ ثبت نامه دانشگهمون از بانک‌های ایرانی‌ عرض بگیریم (چون میدونین که بانک‌ها فقط در یک نوبت اون هم ۲۰۰۰ دلار عرض میدان). مشروط بر اینکه از دانشگهتون نامه داشته باشین و اون نامه رو به فارسی‌ ترجمه کرده و مهره وزرته خارجه بخوره.

این طوری دیگه ترسو لرزه دلارهای احتمالا احتمالا زبونم لال تقلبی رو تا حدودی نخواهین داشت.

من دیر فهمیدم. اینرو برایه کسایی نوشتم که نمیدونستن و هنوز وقته کافی‌ برای این کار دارن

امیدوارم جاش توی همین پست باشه

با آرزوی بهترینها برای شما که تجربتون رو با ما تقسیم می‌کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

آژانس به من فقط یه برگه داده که روش نوشته electronic ticket، مسیر کامل پرواز هام رو داره و آرم Iran Air روشه! آخه هیچ نشونی هم از Air Canada روش نیست!!! از اون بلیط های آبی رنگ سنتی هم خبری نیست.
    برام مشکلی پیش نمیاد؟ با همین یه برگه کارم حله؟
    بچه ها به شما از اون بلیط واقعی ها دادن؟
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.