نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 5 از 2191 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    بلیط دو طرفه چه پروازی به تورنتو فقط 200 تومان گرونتره؟
    بلیط aeroflot دوطرفش فقط 200 تومن گرون تره. 1 طرفه نزدیک 1 میلیون و دو طرفه نزدیک 1 میلیون و دویست.
    خط هواییش مال روسیه است و انگار زیاد تعریفی نداره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

I know it sound crazy, but always check round trips too... Sometimes they are cheaper than one ways!!!!z
    Read, Think, then Talk....z

Junior Member

سلام به همگی،

لطفا اطلاعاتی که از پروازهای مختلف به تورنتو به دست می آرین رو اینجا بگین مثل مسیر، تاریخ، قیمت و آژانس مسافرتی
    همچنین بگین که هنوز جا داره یا نه.
    اینجوری همسفرها هم معلوم میشه.

اولیش رو من میگم :
    تهران لندن تورنتو (ایران ایر + British airways) تاریخ 25 Aug قیمت: 965000 هنوز میشه رزرو کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1925
    سلام به همگی،

لطفا اطلاعاتی که از پروازهای مختلف به تورنتو به دست می آرین رو اینجا بگین مثل مسیر، تاریخ، قیمت و آژانس مسافرتی
    همچنین بگین که هنوز جا داره یا نه.
    اینجوری همسفرها هم معلوم میشه.

اولیش رو من میگم :
    تهران لندن تورنتو (ایران ایر + British airways) تاریخ 25 Aug قیمت: 965000 هنوز میشه رزرو کرد.
    یک‌طرفه یا دو‌طرفه؟
    چه آژانسی؟‌
    به پاسپورت هم نیاز داره؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط فرید (of)
    یک‌طرفه یا دو‌طرفه؟
    چه آژانسی؟‌
    به پاسپورت هم نیاز داره؟
    جواب دو تا سوال اولت رو نمی دونم.
    ولی در مورد پاسپورت: آژانس ها می گن باید پاسپورت باشه ولی خیلی هم مهم نیست اگه باهاشون حرف بزنی به شرط اینکه حتماً کپی پاسپورت رو براشون ببری بهت بلیط می دن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط فرید (of)
    یک‌طرفه یا دو‌طرفه؟
    چه آژانسی؟‌
    به پاسپورت هم نیاز داره؟
    یکطرفه
    یه آژانس تو شهرستانه. تو تهران هنوز قیمت این خط رو نپرسیدم.
    برای رزرو همونطور که ars گفت نیازی به پاس نیست برای خرید هم فکر می کنم نیازی نباشه چون آژانسه از من نپرسید که پاس داری یا نه.
    اگه قیمت تهران رو گرفتی خبر بدین.
    ضمنا از 18 تا 30 Aug را چک کرد و دیگه نمیشد رزرو کرد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

معمولا برای خرید ویزا رو هم حتی چک میکنن ولی تقریبا مطمئن هستم اگه ویزا رو چک نکنن به کپی صفحه اول پاسپورت نیاز دارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali
    یه سوال.
    الان که میخوایم بلیط بگیریم میگن High season هست و بلیطها گرونه.
    اگه مثلا قرار باشه کریسمس یا توی همین فصل (June) بیایم ایران بهتر نیست که One Way بگیریم؟ چون بعدا میتونیم یه دوطرفه ارزون تر توی زمانی که High Season نیست بگیریم. (بالاخره بعد از رفتن به ایران دوباره میخوایم برگردیم کانادا دیگه؟ خوب یه دوطرفه از کانادا توی فصل ارزونی بهتره که!)
    بليط دو طرفه براي تورنتو فقط 200 تومن گرون تر از يك طرفه است يعني اگه دو طرفه بگيري برگشت 200 تومن در مي آد البته يك زمان مشخصي مثلاً يكسال داره كه اگه توي اين بازه استفاده نشه مي پره.
    در مورد بليط از كانادا به ايران و قيمتش اطلاعي ندارم البته خيلي از وقت ها بليطي كه از ايران گرفته مي شه ارزون تره يعني حتي اگه از همون خط هوايي ولي از يه كشور ديگه بخري گرون تر از ايران مي شه.
    من بلیط برای تورونتو رزرو کردم :IranAir- Air Canada

One Way: 1016000 toman
    دو طرفه: 1785000

اختلاف زیاده ها!!!!

البته می گفت قیمت ها با دلار کانادست و طبعا مرتبا در حال تغییر!

ولی سریع بجنبید که ارزوناش داره پر میشه! فکر کنم اگه نشد باید رو بوفه بشینیم!!! :P

موفق باشید

Junior Member

سلام بچه ها
    من 30 روز پيش بيليط بريتيش واسه ونكور رزرو كردم گفت 1090000 حالا امروز كه رفتم واسه خريد بليط رزروي گفت 1130000 . ميگه دلار تغيير كرده در حالي كه اصلا نكرده. نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط haj123
    سلام بچه ها
    من 30 روز پيش بيليط بريتيش واسه ونكور رزرو كردم گفت 1090000 حالا امروز كه رفتم واسه خريد بليط رزروي گفت 1130000 . ميگه دلار تغيير كرده در حالي كه اصلا نكرده. نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟
    این عادیه. قیمت بلیط رو روش نوشته. نمی تونن کلاه سرت بزارن. حالا دلار که خوبه. یه وقتایی قیمت سوخت هواپیما عوض می شه و قیمت ها نجومی تغییر می کنه!