نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 506 از 2191 نخستنخست ... 640645649649749849950050150250350450550650750850951051151251351451551655660610061506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط alex&elix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه هزینه اضافه بار ترکیش چقدر هست؟
    آیا خیلی سخت گیر هستند؟

ممنون از لطفتون جهت پاسخگویی
    سلام، دوست عزیز turkish airlines یکم بی نظم هست. به خاطر همین بهتون توصیه می کنم بابت هر چمدون هر برچسب یا تگی که بهتون می دن یا روی پاسپورتتون می زنن رو تا هنگامی که در فرودگاه مقصد بارتون رو کامل تحویل می گیرید خوب حفظ کنید. من 2 ماه پیش که با turkish airline سفر کردم یکی از چمدونهای من و 10-15 مسافر دیگه در پرواز ما نیومد و خلاصه jet lag+lost luggage خودش یکجور مصیبت هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام، دوست عزیز turkish airlines یکم بی نظم هست. به خاطر همین بهتون توصیه می کنم بابت هر چمدون هر برچسب یا تگی که بهتون می دن یا روی پاسپورتتون می زنن رو تا هنگامی که در فرودگاه مقصد بارتون رو کامل تحویل می گیرید خوب حفظ کنید. من 2 ماه پیش که با turkish airline سفر کردم یکی از چمدونهای من و 10-15 مسافر دیگه در پرواز ما نیومد و خلاصه jet lag+lost luggage خودش یکجور مصیبت هست.
    مسئولیت تحویل و تحول بار با فرودگاهه و به ایرلاین ربطی نداره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط sinsinati نمایش پست ها
    زیادتر نمیخوام بگیرم ولی مبنای وجه بلیط ریال نیست دلاره هم موقع تغییرتاریخ هم ابطال دلار یا یورو حساب میکنن میگما به عوض اقدامات مهاجرتی بدنیست یه دهنه ازانس بزنیم هی بلیط کانادا روبرای بچهای همین فروم هم تغییر تاریخ بدیم دولت کانادا هم که قیراط قیراط ویزا صادر میکنه عملا همه به دوسه تغییر تاریخ میخورن بهرحال ممنون
    مگه شما موقع خرید دلار دادید ؟ درسته که قیمت مبنا به دلاره ولی آژانس با نرخ مصوب اون رو به ريال تبدیل می کنه و در حال حاضر هم دلار به 1226 تومان محاسبه می شه تاکی ؟ خدا می دونه ولی اگر شما بلیط خریدین برمبنای 1226 و دو ماه دیگه نرخ شد 2500 تومان و شما بخوای بلیط رو پس بدی بهت با همون نرخی که خریدی حساب می کنن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

سلام پیرسون عزیز
    من بلیط برگشت تورکیش کلاس اکونومی اواسط نوامبر از تورنتو به تهران دارم حالا میخوام 3 تا 6 ماه اون رو عقب بندازم و 3 تا سوال دارم
    1-آیا امکانی وجود دارد که بدون جریمه آن را تغییر داد حالا روز و ساعتش فرق نمیکنه؟
    2-جریمه را اینجا با دلار کانادا پرداخت کنم یا خانوادم در تهران به همون آژانسی که بلیط خریدم تومن بدن؟
    3-اگه بعد از تغییر تاریخ باز تا قبل از مهلت یکساله بلیط برگشت نتونستم برگردم و خواستم کنسل کنم پولی پس میدهند یا بلیط سوخت میشود؟
    با تشکر از وقت و انرژیتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mirdamadi نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز
    من بلیط برگشت تورکیش کلاس اکونومی اواسط نوامبر از تورنتو به تهران دارم حالا میخوام 3 تا 6 ماه اون رو عقب بندازم و 3 تا سوال دارم
    1-آیا امکانی وجود دارد که بدون جریمه آن را تغییر داد حالا روز و ساعتش فرق نمیکنه؟
    2-جریمه را اینجا با دلار کانادا پرداخت کنم یا خانوادم در تهران به همون آژانسی که بلیط خریدم تومن بدن؟
    3-اگه بعد از تغییر تاریخ باز تا قبل از مهلت یکساله بلیط برگشت نتونستم برگردم و خواستم کنسل کنم پولی پس میدهند یا بلیط سوخت میشود؟
    با تشکر از وقت و انرژیتون
    1 و 3. به ساب كلاسيفيكيشن بليط تون بستگي دارد كه جريمه تغيير تاريخش چقدر هست و يا after departure ريفاندبل هست يا خير
    2. معمولن به صرفه هست كه از ايران تغيير تاريخ داده شود.

Junior Member

سلام...من تازه به این گروه آمدم و بسیار خوشحالم که تاپینکی به این مفیدی وجود داره. من دنبال بلیط برای پدر و مادرم هستم (برای اردیبهشت ماه به مونترال). چون دفعه اولشون هست دنبال یک آژانس خوب می گردم که با حوصله بتونه یه بلیط خوب براشون پیدا کنه. از دوستان اگر کسی تجربه ای داره یا جایی رو میشناسه، ممنون میشم کمکم کنه.

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط zashe نمایش پست ها
    سلام...من تازه به این گروه آمدم و بسیار خوشحالم که تاپینکی به این مفیدی وجود داره. من دنبال بلیط برای پدر و مادرم هستم (برای اردیبهشت ماه به مونترال). چون دفعه اولشون هست دنبال یک آژانس خوب می گردم که با حوصله بتونه یه بلیط خوب براشون پیدا کنه. از دوستان اگر کسی تجربه ای داره یا جایی رو میشناسه، ممنون میشم کمکم کنه.
    جناب پیرسون (pearson)خودشون بهترین گزینه هستن برای کمک

Junior Member

ارزانترین ایرلاین از تهران به ونکور کدام است ؟ چه آژانسی رو پیشنهاد می کنید ؟ من برای آخر دسامبر-ابتدای ژانویه می خواستم رزرو کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1 و 3. به ساب كلاسيفيكيشن بليط تون بستگي دارد كه جريمه تغيير تاريخش چقدر هست و يا after departure ريفاندبل هست يا خير
    2. معمولن به صرفه هست كه از ايران تغيير تاريخ داده شود.
    سلام ممنون از راهنمائیتون
    کلاس پروازم اکونومی است و پرواز از تورنتو 17 نوامبر L نوشته بعد از استانبول هم به تهران H

Junior Member

سلام آقای پیرسون ممنون از پاسختان
    بلیط ترکیشم اکونومی است و در تاریخ 17 نوامبر از تورنتو به استانبول L است و از استانبول به تهران رو H