نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 51 از 2191 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

کسی‌ هست بخواد واسه ادمونتون بار فریت کنه؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

سلام - يكي از ابعاد چمدون من، 5 سانتيمتر از اوني كه تو وبسايت ايركانادا نوشته، بيشتره. فكر ميكنيد واسم مشكل درست كنه ؟ كسي تجربه مشابهي داشته ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام - يكي از ابعاد چمدون من، 5 سانتيمتر از اوني كه تو وبسايت ايركانادا نوشته، بيشتره. فكر ميكنيد واسم مشكل درست كنه ؟ كسي تجربه مشابهي داشته ؟
    بعیده به 5 سانت گیر بدن.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    بعیده به 5 سانت گیر بدن.
    منم بعید می دونم گیر بدن.

Junior Member

دوستان کسی میدونه با ایران ایر- ایرکانادا فقط میشه 2 چمدون 32 کیلوئی داشت؟
    مثلا نمیشه 2 چمدون داشته باشیم+ یک ساک رختخواب که جمع وزنی این سه مورد همون 64 کیلو بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    دوستان کسی میدونه با ایران ایر- ایرکانادا فقط میشه 2 چمدون 32 کیلوئی داشت؟
    مثلا نمیشه 2 چمدون داشته باشیم+ یک ساک رختخواب که جمع وزنی این سه مورد همون 64 کیلو بشه؟
    من این سوال رو از ایران ایر پرسیدم و گفتن تعداد بسته ها مهم نیست. در حالی که ظاهرا مهمه و حداکثر 2 تکه بار میتونه باشه و وزن هر کدوم بیشتر از 32 نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayat1
    من این سوال رو از ایران ایر پرسیدم و گفتن تعداد بسته ها مهم نیست. در حالی که ظاهرا مهمه و حداکثر 2 تکه بار میتونه باشه و وزن هر کدوم بیشتر از 32 نباشه.
    بالا خره چیکار باید بکنیم؟ میشه بیش از 2 بسته برد با وزن صحیح؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    بالا خره چیکار باید بکنیم؟ میشه بیش از 2 بسته برد با وزن صحیح؟
    قانونا شما نمیتونید بیش از 2 بسته برای قسمت مجانی بار داشته باشید.حالا اینکه میشه طرف رو راضی کرد که بیجیال بشه یا نه، بحث دیگه ایه ولی از روی آیین نامه ها و قوانین (اگه از بلیط های آبی سنتی داشته باشید، توی بلیطتون هم نوشته شده) دو تا بسته ماکزیمم میتونید با ایران-ایر ببرید که وزن هیچ کدوم نباید بیش از 32 کیلو باشه.

سلام دوستان
    من حدودا 3 ساعته که رسیدم اتاوا. از مسیر منترال اومدم و با klm
    لارم میبینم چندتا چیز رو تذکر بدم
    اولا راجع به بار: فقط فقط 3 تا ساک که 2تاش میشه چمدوناتون (هر کدوم حداکثر 23 کیلو) و یک کیف که با خودتون میبرین داخل کابین (میتونه کوله یا جمدون کوچیک باشه و حداکثر 12 کیلو)
    تنها گرفتاریه من سر همین جریان اضافه بار توی فرودگاه امام خمینی بود. قسمت اعصاب خرد کنش 10 ساعت ترانزیت توی آمستردام بود.
    پرواز خیلی خوب بود ؛ غذاهاش زیاد جالب نبود و ...
    چیزی مهمی که میخواستم بگم در مورد برخورد خوب مامورای فرودگاه مونترال بود. نه تنها هیچی از وسایلم رو نگشتن، بلکه تا میفهمیدن ایرانیم ، مهربونتر و آرومتر برخورد میکردن (والا حس من که اینطوری بود).
    به هرحال سفر خوبی رو برای همه آرزو مندم.
    موفق باشید
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    سلام دوستان
    من حدودا 3 ساعته که رسیدم اتاوا. از مسیر منترال اومدم و با klm
    لارم میبینم چندتا چیز رو تذکر بدم
    اولا راجع به بار: فقط فقط 3 تا ساک که 2تاش میشه چمدوناتون (هر کدوم حداکثر 23 کیلو) و یک کیف که با خودتون میبرین داخل کابین (میتونه کوله یا جمدون کوچیک باشه و حداکثر 12 کیلو)
    تنها گرفتاریه من سر همین جریان اضافه بار توی فرودگاه امام خمینی بود. قسمت اعصاب خرد کنش 10 ساعت ترانزیت توی آمستردام بود.
    پرواز خیلی خوب بود ؛ غذاهاش زیاد جالب نبود و ...
    چیزی مهمی که میخواستم بگم در مورد برخورد خوب مامورای فرودگاه مونترال بود. نه تنها هیچی از وسایلم رو نگشتن، بلکه تا میفهمیدن ایرانیم ، مهربونتر و آرومتر برخورد میکردن (والا حس من که اینطوری بود).
    به هرحال سفر خوبی رو برای همه آرزو مندم.
    موفق باشید
    با سلام.
    دوست عزیز لطفا در مورد اخذ اقامت دانشجویی بگید ؛ تو مونترال دادند ؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t