نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 55 از 2191 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364651051555551055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferfere نمایش پست ها
    دوستانی که به تازگی با ایران ایر رفتن میشه لطفا بگن با توجه به بیماری آنفلانزا که اومده به کدوم یک از موارد زیر گیر میدن؟
    1.برنج
    2.سبزی خشک
    3.پودر لیمو!
    4.پسته
    همچنین میشه بگید موارد زیر ممنوعه یا نه؟
    1.چاقو! (کارد آشپزخونه)
    2.قیچی
    3.کبریت
    راستی میشه توی کابین یه کیف کوله و یه کیف lap tap غیر کوله برد؟ یا حتما باید یکیش carry on (چمدون)باشه؟
    ممنون
    موارد اول: برنج که ممنوع نیست، پسته هم روایات زیادی در موردش هست، بقیه رو نمی دونم.
    دومی ها: هیچ کدوم رو تو کابین نمی تونید ببرید. همه رو تو بار میشه گذاشت.
    سومی رو هم مفصل قبلا توضیح دادم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

یه سوال فوری. من از طریق چند تا آزانس قبلا برای کانادا رزرو کرده بودم و تا اونجائیکه می دونم همش cancel شده ، بعد هفته پیش که .یزام اومد رفتم بلیط رو از نمایندگی خود bmi خریدم . امروز از bmi به من زنگ زدن گفتن که شما یه جا دیگه قبلا مسیر ایرکانادا رو رزرو کردی و الان aircanada یه پیام گذاشته که بلیطط می پره!
    بعد من گفتم من رزروی نداشتم و این حرفا....
    آیا ممکنه که بلیط خریده شده رو بخاطر رزرو مونده کنسل کنن؟
    عجب گیری افتادم ما ها ، حالا امروز 5 شنبه هم هست من نمی تونم دنبال کنم ببینم مشکل چیه.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Post پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020 نمایش پست ها
    یه سوال فوری. من از طریق چند تا آزانس قبلا برای کانادا رزرو کرده بودم و تا اونجائیکه می دونم همش cancel شده ، بعد هفته پیش که .یزام اومد رفتم بلیط رو از نمایندگی خود bmi خریدم . امروز از bmi به من زنگ زدن گفتن که شما یه جا دیگه قبلا مسیر ایرکانادا رو رزرو کردی و الان aircanada یه پیام گذاشته که بلیطط می پره!
    بعد من گفتم من رزروی نداشتم و این حرفا....
    آیا ممکنه که بلیط خریده شده رو بخاطر رزرو مونده کنسل کنن؟
    عجب گیری افتادم ما ها ، حالا امروز 5 شنبه هم هست من نمی تونم دنبال کنم ببینم مشکل چیه.
    بله علیرضا خان این امکان پذیر است.
    شما فقط یک رزرو با یک ایرلانز می توانید بگیرید و اگر دو رزرو بگیرید ممکن است سیستم بزنه هر دو رزروتون را درست دم پرواز حذف کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    بله علیرضا خان این امکان پذیر است.
    شما فقط یک رزرو با یک ایرلانز می توانید بگیرید و اگر دو رزرو بگیرید ممکن است سیستم بزنه هر دو رزروتون را درست دم پرواز حذف کنه.
    رزور نه پیمان جان. من یک بلیط الان خریدم و مثل اینکه یه رزرو از قبل مونده . آیا میشه که رزرو قبلیه ایجاد مشکلی برای این بلیط خریده شده بکنه؟
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020 نمایش پست ها
    رزور نه پیمان جان. من یک بلیط الان خریدم و مثل اینکه یه رزرو از قبل مونده . آیا میشه که رزرو قبلیه ایجاد مشکلی برای این بلیط خریده شده بکنه؟
    آره ممکنه مشکل ساز شه. من یک مورد اینطوری دیدم. هیچ وفت با یک ایرلاینز بیشتر از یک رزرو نگیرید و اگر می خواستید همون رزرو قبلی را تغییر تاریخ دهید. حالا سعی کنید رزرو فبلی را حذف کنید.

آره ممکنه مشکل ساز شه. من یک مورد اینطوری دیدم. هیچ وفت با یک ایرلاینز بیشتر از یک رزرو نگیرید و اگر می خواستید همون رزرو قبلی را تغییر تاریخ دهید. حالا سعی کنید رزرو فبلی را حذف کنید.
    منم برای 20 سپتامبر هم از یه جای دیگه رزرو کرده بودم.حالا برای 7 سپتامبر از دفتر خود bmi (توی برج سایه) خریدم.حالا چیکار باید بکنم؟ یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط relax نمایش پست ها
    منم برای 20 سپتامبر هم از یه جای دیگه رزرو کرده بودم.حالا برای 7 سپتامبر از دفتر خود bmi (توی برج سایه) خریدم.حالا چیکار باید بکنم؟ یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    همیشه رزروی را که نمی خواهید کنسلش کنید و همینطوری به امان خدا ولش نکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

Unhappy پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

منم با یه ایرلاین یه رزرو بیشتر نگرفتم. مشکل اینه که پرواز سومی کانادا که داخل کانادا هست چون مشترک بوده بین ایرلاین ها مشکل ایجاد کرده(من 3 تا پرواز از تهران تا شهر مورد نظر میرم. حالا به نظر میشه به خاطر یه رزرو بیلیط خریداری شده بپره؟
    t

سلام به دوستان گل و گلاب!
    این carry on چیه؟

یک ساک یا چمدون کوچیک که میتونید ببیرید توی کابین با خودتون