نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 56 از 2191 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465661061565561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

مرسی
    خوب،توی پرواز های داخلی که ما هرچی دلمون می خواست توی کابین میبردیم،به شرطی که توی اون کیف کوچیک جا میشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020 نمایش پست ها
    منم با یه ایرلاین یه رزرو بیشتر نگرفتم. مشکل اینه که پرواز سومی کانادا که داخل کانادا هست چون مشترک بوده بین ایرلاین ها مشکل ایجاد کرده(من 3 تا پرواز از تهران تا شهر مورد نظر میرم. حالا به نظر میشه به خاطر یه رزرو بیلیط خریداری شده بپره؟
    بله کاملا امکانش هست، نیازی نبوده که بلیط رو بخرید، شما مجاز به از دو جا رزرو کردن هم نیستید. من مشکل مشابهی با ایران ایر داشتم که خوشبختانه قبل از اینکه خودشون کنسل کنند اتفاقی فهمیدم و درستش کردم. پیگیری کنید که یه وقت بی بلیط نمونید.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

Angry پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط babakd نمایش پست ها
    بله کاملا امکانش هست، نیازی نبوده که بلیط رو بخرید، شما مجاز به از دو جا رزرو کردن هم نیستید. من مشکل مشابهی با ایران ایر داشتم که خوشبختانه قبل از اینکه خودشون کنسل کنند اتفاقی فهمیدم و درستش کردم. پیگیری کنید که یه وقت بی بلیط نمونید.
    آخه خیلی مسخره است. آدم که بلیط رو می خره باید رزرو ها بپره نه بلیط اصلی که؟ من که فردا میرم یه دعوای اساسی با bmi راه میندازم.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Wink پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل و گلاب!
    این carry on چیه؟
    carry on=
    small piece of luggage that is allowed inside the cabin of a passenger airplane

سلام

همونطور که قبلا گفتم من برای 7 سپتامبر بلیط گرفتم و برای 20 سپتامبر هم رزرو کردم که ظاهرا مشکل پیش میاد. امروز زنگ زدم و گفتم که رزرو 20 سپتامبر رو برام کنسل کنن. الان مشکل حله یا کار دیگه ای هم باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط relax نمایش پست ها
    سلام

همونطور که قبلا گفتم من برای 7 سپتامبر بلیط گرفتم و برای 20 سپتامبر هم رزرو کردم که ظاهرا مشکل پیش میاد. امروز زنگ زدم و گفتم که رزرو 20 سپتامبر رو برام کنسل کنن. الان مشکل حله یا کار دیگه ای هم باید کرد؟
    اگه رزرو را کنسل کنید دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    اگه رزرو را کنسل کنید دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.
    ممنون! خواستم تشکر کنم ولی میگه شما باید به دیگران مقداری امتاز بدید تا بتونید دوباره به پیمان امتیاز بدید. چون دفعه قبلی هم از شما تشکر کرده بودم.

در ضمن راجع به جریمه بار bmi هم پرسیدم.
    23-32 کیلو: 25 پوند
    چمدان اضافه: 75 پوند
    ابعاد: مجموع کمتر از 158

امیدوارم اطلاعات تکراری نباشه. چو ن جستجو درست حسابی کار نمیکنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

Talking پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط relax نمایش پست ها
    ممنون! خواستم تشکر کنم ولی میگه شما باید به دیگران مقداری امتاز بدید تا بتونید دوباره به پیمان امتیاز بدید. چون دفعه قبلی هم از شما تشکر کرده بودم.

در ضمن راجع به جریمه بار bmi هم پرسیدم.
    23-32 کیلو: 25 پوند
    چمدان اضافه: 75 پوند
    ابعاد: مجموع کمتر از 158

امیدوارم اطلاعات تکراری نباشه. چو ن جستجو درست حسابی کار نمیکنه!
    منم امروز رفتم نمایندگی bmi تو برج سایه. گفتم من تمام رزرو هام اتومات پریده ، گفت مشکلی نیست. البته می گفت خود ایرکانادا بصورت اتومات اگه 2 تا پرواز باهاش رزورو کرده باشید پیام میده که یکیشو حذف کن. و اگه بلیط رو خریده باشی بلیط از بین نمیره و فقط پیام زیر برای محل صدور بلیط میره :
    cancel duplicate
    و در صورت حذف نکردن هم اتومات یه هفته قبل از پرواز خودش میپره! پس جای نگرانی نیست مگه اینکه شما رزروتون بعد از پرواز اصلی باشه.
    این چیزی بود که من از حرفهای bmi فهمیدم.
    شما تشکر نمی تونی برای پیام بزنی برای من بزن خوب!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020 نمایش پست ها
    منم امروز رفتم نمایندگی bmi تو برج سایه. گفتم من تمام رزرو هام اتومات پریده ، گفت مشکلی نیست. البته می گفت خود ایرکانادا بصورت اتومات اگه 2 تا پرواز باهاش رزورو کرده باشید پیام میده که یکیشو حذف کن. و اگه بلیط رو خریده باشی بلیط از بین نمیره و فقط پیام زیر برای محل صدور بلیط میره :
    cancel duplicate
    و در صورت حذف نکردن هم اتومات یه هفته قبل از پرواز خودش میپره! پس جای نگرانی نیست مگه اینکه شما رزروتون بعد از پرواز اصلی باشه.
    این چیزی بود که من از حرفهای bmi فهمیدم.
    شما تشکر نمی تونی برای پیام بزنی برای من بزن خوب!
    رزرو من بعد از پرواز اصلی بود. اول زنگ زدم به آژانسی که رزرو کرده بودم و بهشون گفتم که کنسل کنن. بعد زنگ زدم به خود bmi توی برج سایه. اونجا هم مشکل رو گفتم برام چک کرد و گفت که رزرو کنسل شده و مشکلی نیست.
    تشکر رو برای تو میزنم. بعدش اگه گذاشت برای پیمان هم میزنم

Junior Member

سلام
    من میخوام برم Windsor. اما از طریق آژانس که بلیطم را میخوام بخرم میگه تا تورنتو را میتونی از ما بخری اما پرواز تورنتو به ویندزور جزو لیست قیمت ایران ایر-ایر کانادا نداریم نمیتونیم برات بخریم, خودت میتونی از اینترنت اون مسیر را با Credit card بخری . حالا 2 تا سوال برام پیش اومده:

1)فکر نکنم پروازهای داخلی کانادا که با Air Canada انجام میشه بار مجاز 32 کیلو باشه. در نتیجه من که خودم به صورت جداگاه این مسیر داخلی را میخرم بارم که 2 تا 32 کیلو با پرواز ایران ایر-ایر کانادا از تهران به لندن و لندن به تورنتو هست) چه جوری میشه؟؟؟؟ جریمه میخوره؟اگه جریمه میخوره چقدره و نکنه اصلا 2 تا چمون 32 کیلوییم را واسه پرواز داخلی کانادا چون جدا دارم بلیطشو میخرم اصلا قبول نکنند؟

2)آیا غیر از ایر کانادا پروازهای دیگه ای هم هستند که مسیرهای داخلی کانادا را برند(تورنتو به ویندزور)؟

3)هر راهنمایی کنیند واقعا ممنون میشم.

ممنونم
    ویرایش توسط Blue.Boy : August 29th, 2009 در ساعت 03:50 PM