نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 57 از 2191 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263646566671071575571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.Boy نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برم Windsor. اما از طریق آژانس که بلیطم را میخوام بخرم میگه تا تورنتو را میتونی از ما بخری اما پرواز تورنتو به ویندزور جزو لیست قیمت ایران ایر-ایر کانادا نداریم نمیتونیم برات بخریم, خودت میتونی از اینترنت اون مسیر را با Credit card بخری . حالا 2 تا سوال برام پیش اومده:

1)فکر نکنم پروازهای داخلی کانادا که با Air Canada انجام میشه بار مجاز 32 کیلو باشه. در نتیجه من که خودم به صورت جداگاه این مسیر داخلی را میخرم بارم که 2 تا 32 کیلو با پرواز ایران ایر-ایر کانادا از تهران به لندن و لندن به تورنتو هست) چه جوری میشه؟؟؟؟ جریمه میخوره؟اگه جریمه میخوره چقدره و نکنه اصلا 2 تا چمون 32 کیلوییم را واسه پرواز داخلی کانادا چون جدا دارم بلیطشو میخرم اصلا قبول نکنند؟

2)آیا غیر از ایر کانادا پروازهای دیگه ای هم هستند که مسیرهای داخلی کانادا را برند(تورنتو به ویندزور)؟

3)هر راهنمایی کنیند واقعا ممنون میشم.

ممنونم
    سلام

نمیدونم این لینک رو دیدی یا نه.
    http://web4.uwindsor.ca/units/intern...256DFD005F9642

اطلاعات کاملی در مورد نحوه اومدن از تورنتو به ویندزور داخلش هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

سلام
    من خودمم 3 سپتامبر دارم می رم windsor. اونجوریکه من از بچه هایی که قبلا مسیر تورنتو به windsor رو رفتن پرسیدم گفتن که بهترین راه برای رفتن robert Q van هستش که تو رو از خود فرودگاه با یه ون به قیمت حدودا 90 دلار 3 ساعته می برن windsor. اولا که هوایی غیر از air Canada ایرلاین دیگه ای نیست و همچنین مشکل بار هم خواهین داشت

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue.Boy نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برم Windsor. اما از طریق آژانس که بلیطم را میخوام بخرم میگه تا تورنتو را میتونی از ما بخری اما پرواز تورنتو به ویندزور جزو لیست قیمت ایران ایر-ایر کانادا نداریم نمیتونیم برات بخریم, خودت میتونی از اینترنت اون مسیر را با Credit card بخری . حالا 2 تا سوال برام پیش اومده:

1)فکر نکنم پروازهای داخلی کانادا که با Air Canada انجام میشه بار مجاز 32 کیلو باشه. در نتیجه من که خودم به صورت جداگاه این مسیر داخلی را میخرم بارم که 2 تا 32 کیلو با پرواز ایران ایر-ایر کانادا از تهران به لندن و لندن به تورنتو هست) چه جوری میشه؟؟؟؟ جریمه میخوره؟اگه جریمه میخوره چقدره و نکنه اصلا 2 تا چمون 32 کیلوییم را واسه پرواز داخلی کانادا چون جدا دارم بلیطشو میخرم اصلا قبول نکنند؟

2)آیا غیر از ایر کانادا پروازهای دیگه ای هم هستند که مسیرهای داخلی کانادا را برند(تورنتو به ویندزور)؟

3)هر راهنمایی کنیند واقعا ممنون میشم.

ممنونم
    شما باید با ایرلاینی برید که codeshare ایرکانادا باشه تا بتونید با 3 تا پروتز برید. من برای جای دیگه اینجوری گرفتم. شما باید از هواپیمایی های به غیر ایران ایر مثل موارد زیر استفاده کنید :
    bmi
    lifthansa
    klm
    emirates
    در صورت استفاده از این هواپیماها می تونید پرواز داخلی کانادا رو هم بگیرید بدون هیچ مشکل بار. چمدونت رو هم تو همون ویدسور میگیری.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

سلام
    من بلیط تهران لندن با BMI دارم و لندن به ونکوور با BA
    کسی می دونه تو لندن من ویزای ترانزیت لازم دارم یا نه؟

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط marbouti نمایش پست ها
    سلام
    من بلیط تهران لندن با BMI دارم و لندن به ونکوور با BA
    کسی می دونه تو لندن من ویزای ترانزیت لازم دارم یا نه؟
    دوست عزیز چون مقصد نهایی شما کانادا است احتیاج به روادید ترانزیت برای انگلستان ندارید.

سلام دوستان
    لطفا اگه کسی راجع به نحوه کنسل کردن برگشت یک بلیط دو طرفه به مونترال اطلاعاتی داره اینجا بیان کنه.
    آیا کسی در مورد لزوم یک یا دو طرفه بودن بلیط برای یک immigrant خبری داره؟

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا اگه کسی راجع به نحوه کنسل کردن برگشت یک بلیط دو طرفه به مونترال اطلاعاتی داره اینجا بیان کنه.
    آیا کسی در مورد لزوم یک یا دو طرفه بودن بلیط برای یک immigrant خبری داره؟
    با سلام مهاجر ها و دانشجو ها احتیاج به بلیط دو طرفه ندارند.

من چون قصددارم كه پت با حودم ببرم شنيدم كه فقط لوفتهانزا اين اجازه را ميده كه پت تا 8 كيلو را پيش خودت بياري

Member eshaghbina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    با سلام مهاجر ها و دانشجو ها احتیاج به بلیط دو طرفه ندارند.
    پیمان خان سام و علیکم. این طرفا؟ آقا در خصوص تفاوت بها بلیط سازمان مهاجرت و خرید مستقیم از آژانس چه نظری داری؟
    برخی از دوستان بنظرشان می آید که این تفاوت مبلغ در های سیزن است که قابل توجه است و در لو سیزن خیلی قابل توجه نیست و در نهایت حدود 30000 تومان است.
    نظر شماچیست؟

Wink پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghbina نمایش پست ها
    پیمان خان سام و علیکم. این طرفا؟ آقا در خصوص تفاوت بها بلیط سازمان مهاجرت و خرید مستقیم از آژانس چه نظری داری؟
    برخی از دوستان بنظرشان می آید که این تفاوت مبلغ در های سیزن است که قابل توجه است و در لو سیزن خیلی قابل توجه نیست و در نهایت حدود 30000 تومان است.
    نظر شماچیست؟
    خب به نظر می رسد که بلیطهای IOM پایینترین نرخ را دارند و از بقیه بلیطها ارزانتر باشند ولی خوب دلیل نمی شود که حتماً همیشه ارزانترین باشند. ولی به این نکته توجه کنید که اگر خودتان بخواهید از ایرلاینزهایی که در کشورهای عضو شنگن هستند مثل Lufthansa KLM Alitalia Austrian Airlines بلیط خریداری کنید باید یک 100 هزار تومانی هم بابت ویزا پرداخت کنید که استفاده از بلیط IOM این حسن را دارد که دیگر احتیاجی به ویزای ترانزیت ندارید. برای مقصد تورنتو ممکن است با هواپیمای قطری بلیط های ارزانتری حتی از IOM پیدا کرد. یکی از دوستان با نرخ کمتر از 700 هزار تومان هم پیدا کرده بود.