نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 589 از 2191 نخستنخست ... 8948953957958058158258358458558658758858959059159259359459559659759859963968910891589 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,881 تا 5,890 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    نه منظورم ارزونترین ایرلاین نیست. میخواستم بدونم با کدون ایرلاین بار بیشتری میشه برد و اضافه بار ایرلاین ها چجوریه کدوم پروازهای بهتری داره.
    با هر ارلاينزي مي تونيد هر چقدر مي خواهيد بار ببريد ولي با قطري و يا لوفت هانزا ميتونيد دو تيكه 23 كيلويي بار مجاني با خودتان ببريد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    3111

دوست گرامی:
    با تشکر از اطلاعات با ارزشی که ارائه می نمایید.
    خواهشمند ام در موارد زیر راهنمایی بفرمایید:
    1-من مدیکالم را فرستادم ولی هنوز خبری از پاس رکوئست نیست آیا بلیط بگیرم؟
    2-از شیراز یا تهران بهترین آپشن کدام است؟(مقصد تورنتو است)
    پرونده اول: Feb. 2007 =دسیژن مید شد

پرونده دوم
    File No.1= 2010/5/20;; File No.2( RBVO )=2010/09/26;In process=2011/11/16;
    transfer to Warsaw =2011/12/20;In process=2012/2/1;Medical request=2012/12/13;pass request=2013/04/15;

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق

سلام آقای پیرسون
    خواستم بپرسم برای 14 june به مقصد calgary اگه الان بخوام بلیط تهیه کنم چند در میاد؟ فکرکنم لوفتهانزا بهترین گزینه باشه ولی اینکه شما میگین میشه دوتا baggage برد رو من یه کم شک دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    تاريخ ارسال مدارك به دمشق 24 آگوست 2006؛ تاريخ انتقال فايل به ورشو 28 آپريل 2010؛تاريخ ارسال مدارك آپديت 16 نوامبر 2012;تاريخ ارسال مديكال ٣٠نوامبر٢٠١٢؛تاريخ ارسال سري دوم آپديت ١٢ دسامبر٢٠١٢و
    پاس ریکوئست : 28 می 2013

Junior Member

سلام پیرسون عزیز من سوالی برام پیش اومده بود ممنون میشم راهنمایی ام کنید توی پست 5880 قیمت بلیط مونترال را 570 دلار کانادا زده بودید من توی هیچ آژانس هواپیمایی این قیمت ندیده بودم میشه بگید اشتباه تایپی هستش یا جای مشخصی این قیمت را میدن ممنون میشم اهنمایی ام کنید چون من ماه مارچ قصد پرواز به کانادا رو دارم و میخاستم بلیط بخرم خیلی برام مهمه ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nexus نمایش پست ها
    دوست گرامی:
    با تشکر از اطلاعات با ارزشی که ارائه می نمایید.
    خواهشمند ام در موارد زیر راهنمایی بفرمایید:
    1-من مدیکالم را فرستادم ولی هنوز خبری از پاس رکوئست نیست آیا بلیط بگیرم؟
    2-از شیراز یا تهران بهترین آپشن کدام است؟(مقصد تورنتو است)
    ١. قبل از سالگرد مدييكالتون بليط بگيريد ضررى ندارد
    ٢. از شيراز به تورنتو به گزينه ايى غير از توركيش فكر نكنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima58 نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    خواستم بپرسم برای 14 june به مقصد calgary اگه الان بخوام بلیط تهیه کنم چند در میاد؟ فکرکنم لوفتهانزا بهترین گزینه باشه ولی اینکه شما میگین میشه دوتا baggage برد رو من یه کم شک دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    روي كف قيمت كلاس يكطرفه اش ٣ ميليون با لوفت هانزا
    شك نكنيد كه دو تيكه بار هست

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز من سوالی برام پیش اومده بود ممنون میشم راهنمایی ام کنید توی پست 5880 قیمت بلیط مونترال را 570 دلار کانادا زده بودید من توی هیچ آژانس هواپیمایی این قیمت ندیده بودم میشه بگید اشتباه تایپی هستش یا جای مشخصی این قیمت را میدن ممنون میشم اهنمایی ام کنید چون من ماه مارچ قصد پرواز به کانادا رو دارم و میخاستم بلیط بخرم خیلی برام مهمه ممنون
    ارزونترين بليط به مونترال با ايران ار هست كه قيمتش زير دو ميليون در مياد اگر تقسيم بر دلار كانادايي به قيمت بازاز آزاد كنيد يك قيمتى نزديك به همون قيمتى كه گفتم در مياد
    ايشان همسرشون ميخواستند كه از كانادا بليط از مبدا ايران بگيرند كه منظورم اين بود كه اين كار به صرفه نيست

جناب پیرسون یک سوال داشتم. من بلیط رفت و برگشت از تهران به وینیپگ داشتم. رفت رو آمدم 5 ماه پیش و برگشتم 4 ماه دیگه هست. اما میخواستم ببینم برای برگشت از ایران چکار کنم به صرفم باشه:
    1) این بلیط رو کنسل کنم بعد رفت و برگشت از اینجا بگیرم؟
    2) برگشت رو از ایران یکطرفه بگیرم؟
    3) برگشت رو از اینجا بگیرم؟
    4)آیا احتمالش هست بتونم با آژانس ایران هماهنگ کنم یه رفت و برگشت بدند با این بلیطم به ایران؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navdoost نمایش پست ها
    جناب پیرسون یک سوال داشتم. من بلیط رفت و برگشت از تهران به وینیپگ داشتم. رفت رو آمدم 5 ماه پیش و برگشتم 4 ماه دیگه هست. اما میخواستم ببینم برای برگشت از ایران چکار کنم به صرفم باشه:
    1) این بلیط رو کنسل کنم بعد رفت و برگشت از اینجا بگیرم؟
    2) برگشت رو از ایران یکطرفه بگیرم؟
    3) برگشت رو از اینجا بگیرم؟
    4)آیا احتمالش هست بتونم با آژانس ایران هماهنگ کنم یه رفت و برگشت بدند با این بلیطم به ایران؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    1. از كجا مي دونيد بليط تون بعد از استفاده از leg اولش refundable هست. refund بليط هم به اين آسوني ها نيست فقط از جايي كه بليط رو خريديد مي تونيد براي ريفاند اقدام كنيد پول رو هم فقط به مسافر مي دهند. اگر هم پولي بدهند 20 درصد پول بليط بيشتر نخواهدبود روي 50 درصد پول بليط حساب باز نكنيد. اگه اون زماني كه بليط راندتريپ گرفته بوديد پول يك بليط يكطرفه بيشتر از دو طرفه بوده باشد كه هيچي در صورت ريفاند بهتون تعلق نمي گيرد. پس كلن اين كار به صرفه نيست و بايد سعي بر اين باشد كه از همون بليط استفاده نماييد چون به صرفه تر هست
    2. اين به صرف تر هست
    3. خريد بليط از ايران با ارز 2500 تومان ارزونتر هست تا 3500 توماني ( با بليط سوتو اشتباه نشه بليط از مبدا ايران هست)
    4. يعني يك بليط برگشت از ايران بگيريد بچسبونيد به اين بليطتتون ؟ همچين چيزي غير ممكن هست ولي دو باره مي تونيد يك بليط راندتريپ با فاصله زياد از ايران بخريد

سلام، من فوریه عازم تورنتو هستم ، به نظر شما مناسب ترین ایرلاین در حال حاضر کدومه؟