نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 6 از 2191 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط ouldoozbk
    من سه تا قيمت گرفتم:

British Airlines: 1,095,000 Toman
    Iran Air: 1,000,000 Toman
    Lufthansa: 1,320,0000 Toman

من Turkish Airlines رو نپرسيدم بعضی ها ميگن هم قيمتش خوبه و هم سرويسش به نسبت بد نيست!
    در ضمن layover ها هم در تاريخ های مختلف فرق داشت! ايران اير هم ايران به لندن و لندن به ونکوور می ره!
    من هم قیمت گرفتم ولی یک کم فرق داره. چرا؟
    British-British: 1.350 M
    Iran Air-Air Canada: 1.130 M
    در ضمن Turkish مسیرش از کجا به کجاست؟
    … Life is a Journey

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط haj123
    سلام بچه ها
    من 30 روز پيش بيليط بريتيش واسه ونكور رزرو كردم گفت 1090000 حالا امروز كه رفتم واسه خريد بليط رزروي گفت 1130000 . ميگه دلار تغيير كرده در حالي كه اصلا نكرده. نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟
    سلام
    من هم همون موقع BA-BA برای ونکوور رزرو کردم ولی 1370000 قیمت داد. چرا قیمتها متفاوته؟
    … Life is a Journey

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

من این قیمتها رو گرفتم:
    1.iran air - martin : 2 sep : 804000
    2.klm : 29 aug : 1264000
    3.alitalia : 24 aug : 1070000
    4.al-etehad : 27 aug : 970000

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

آقا این یه سره دوسرشو کی میدونه؟
    کسی از سفارت پرسیده؟
    اصلا مهم واسه سفارت؟
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    آقا این یه سره دوسرشو کی میدونه؟
    کسی از سفارت پرسیده؟
    اصلا مهم واسه سفارت؟
    نمیفهمم بلیط چه ربطی به سفارت داره؟!
    در مورد یک و دو سره بودن هم آژانس بهم گفت به کسایی که ویزای دانشجویی یا کار دارند یک سره میدن ولی به دیگران نه
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

کاملا درسته.برای ویزای دانشجویی مشکلی بابت یک طرفه بودن نیست.
    موضوع یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط ربطی به سفارت نداره فقط در مورد ویزای ترانزیت(به جز british air ways) ظاهرا باید 10 روز مونده به پرواز دوباره یه سری به سفارت زد.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali
    من از یک آژانس پرسیدم (که برام رزرو هم کرد) ایران ایر تا لندن، ایر کانادا تا ونکور شد 770 هزار تومن (برای 1 سپتامبر) اما به خاطر اینکه قیمتش یه خورده عجیب میزد یه جای دیگه هم بریتیش ایر گرفتم برا 29 آگوست که شد 1420000 تومن.
    آژانس به من می گه تهران -لندن با ایران ایر فاصله زمان تعویض پروازش با ایر کانادا برای ونکوور خیلی کمه و به پرواز دوم نمی رسی ! برای بریتیش هم می گه که نمی شه رزرو کرد ! یعنی من الان فقط یه تهران-لندن دارم ! کسی چنین چیزی شنیده ؟
    این شروع ماجراست ...

لطفا یکی میشه بگه این ویزای ترانزیت رو چطور باید گرفت. اگه یکی الان ویزای کانادا رو گرفته باشه به جز خرید بلیط دیگه چه کارها و بررسی هایی باید انجام بده؟ منظورم کارهایی مثل تهیه ویزای ترانزیت و غیره هست!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa
    آژانس به من می گه تهران -لندن با ایران ایر فاصله زمان تعویض پروازش با ایر کانادا برای ونکوور خیلی کمه و به پرواز دوم نمی رسی ! برای بریتیش هم می گه که نمی شه رزرو کرد ! یعنی من الان فقط یه تهران-لندن دارم ! کسی چنین چیزی شنیده ؟
    دقيقا درسته. فاصله زماني بين نشستن هواپيما در لندن با پرواز اير كانادا، يك ساعت و 15 دقيقه هست و خب احتمالا نميشه بهش رسيد.

اما در مورد قسمت دوم صحبتتون، در مورد من كاملا برعكس رخ داد. بليط لندن-ونكور رو با بريتيش رزرو كردم اما براي تهران-لندن رفتم تو ليست انتظار ايران اير.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    لطفا یکی میشه بگه این ویزای ترانزیت رو چطور باید گرفت. اگه یکی الان ویزای کانادا رو گرفته باشه به جز خرید بلیط دیگه چه کارها و بررسی هایی باید انجام بده؟ منظورم کارهایی مثل تهیه ویزای ترانزیت و غیره هست!؟
    ويزاي ترانزيت تا جايي كه من اطلاع دارم به اين صورته كه شما يه مبلغي به آژانش ميديد و خودشون براتون مي گيرن. مثلا براي آمستردام اين مبلغ 80 هزار تومن هستش.