نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 61 از 2191 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970711111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شکایت قانونی از خطوط هوایی Iran Air بخش کنترل ویزا

آقا من امروز رفتم خیابون ویلا دفتر مرکزی ایران ایر از بخش ویزاشون پرسیدم,
    یارو گفت که به هیچ عنوان اینطوری نیست و اگر افرادی این مشکل براشون پیش اومده, توی ویزاشون قید نشده بوده که ویزاشون دانشجوییه!
    خلاصه گفت ویزاتو گرفتی بیا اینجا با هم چک کنیم ولی اگه واقعا دانشجویی باشه مشکلی نداره.

Exclamation پاسخ : شکایت قانونی از خطوط هوایی Iran Air بخش کنترل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    آقا من امروز رفتم خیابون ویلا دفتر مرکزی ایران ایر از بخش ویزاشون پرسیدم,
    یارو گفت که به هیچ عنوان اینطوری نیست و اگر افرادی این مشکل براشون پیش اومده, توی ویزاشون قید نشده بوده که ویزاشون دانشجوییه!
    خلاصه گفت ویزاتو گرفتی بیا اینجا با هم چک کنیم ولی اگه واقعا دانشجویی باشه مشکلی نداره.
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما.
    بله در اکثر موارد مشکلی پیش نمی آید ولی ما دنبال اون مواردی که براشون مشکل پیش آمده هستیم تا برای تمامی کارمندان ترافیک بخش کنترل ویزای خطوط هواپیمایی ایران ار، جا بیاندازیم که آقا دانشجو و مهاجر بلیط برگشت نمی خواهند.
    به نظر می رسد که این موضوع برای تمامی کارکنان شیفتی ایران ار واضح نیست و بعضی از ایشان برای مسافرین مشکل ساز می شوند.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

آقا پیمان سلام.چه خوب که اینجا هم تشریف دارید.دنبال اطلاعاتی در مورد پروازها به تورنتو بودم.من راجع بهIOMاطلاعات بیشتری می خواهم ممکن است راهنمایی بیشتری بفرمایید.ممنونم.

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    آقا پیمان سلام.چه خوب که اینجا هم تشریف دارید.دنبال اطلاعاتی در مورد پروازها به تورنتو بودم.من راجع بهIOMاطلاعات بیشتری می خواهم ممکن است راهنمایی بیشتری بفرمایید.ممنونم.
    با سلام
    خب IOM یا International Organization for Migration سازمانی غیر انتفاعی جهانی می باشد که هدفش کمک، راهنمایی و پشتیبانی مهاجرین و پناه جویان می باشد.
    یکی از کارهاش کمک به تهیه ی بلیط ارزان قیمت و راهنمایی برای کسانی که روادید مهاجرت دارند می باشد. IOM در ایران با شرکت هواپیمایی Lufthansa قرارداد دارد و اغلب از این شرکت برای مهاجرین بلیط تهیه می کند. از آنجایی که بلیطی که تهیه می کند توی کلاسیفیکیشن خاصی می باشد و از آنجاییکه استثناً با پا در میانی IOM احتیاجی به روادید ترانزیت نمی باشد، این بلیط ها نسبتاً ارزانتر از بلیط های معمولی در خواهد آمد. خب تخفیف 10 الی 20 درصد برای یک خانوده ی چندین نفره ممکن است رقم قابل توجه ای باشد. منتها همانطور که خدمتتان عرض کردم، به دلیل کلاسیفیکیشن خاص بلیط، تاریخ دقیق پروازتان را نمی توانید مشخص نمایید و باید از قبل یک پریود مثلاً 10 روزه را برای ایشان معین کنید.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    با سلام
    خب IOM یا International Organization for Migration سازمانی غیر انتفاعی جهانی می باشد که هدفش کمک، راهنمایی و پشتیبانی مهاجرین و پناه جویان می باشد.
    یکی از کارهاش کمک به تهیه ی بلیط ارزان قیمت و راهنمایی برای کسانی که روادید مهاجرت دارند می باشد. IOM در ایران با شرکت هواپیمایی Lufthansa قرارداد دارد و اغلب از این شرکت برای مهاجرین بلیط تهیه می کند. از آنجایی که بلیطی که تهیه می کند توی کلاسیفیکیشن خاصی می باشد و از آنجاییکه استثناً با پا در میانی IOM احتیاجی به روادید ترانزیت نمی باشد، این بلیط ها نسبتاً ارزانتر از بلیط های معمولی در خواهد آمد. خب تخفیف 10 الی 20 درصد برای یک خانوده ی چندین نفره ممکن است رقم قابل توجه ای باشد. منتها همانطور که خدمتتان عرض کردم، به دلیل کلاسیفیکیشن خاص بلیط، تاریخ دقیق پروازتان را نمی توانید مشخص نمایید و باید از قبل یک پریود مثلاً 10 روزه را برای ایشان معین کنید.
    موفق باشید
    آیا باید برای گرفتن معرفی نامه به محل خاصی مراجعه کنم یا مستقیم به همان دفاتر لوفتانزا؟آیا این ارگان در ارسال بار هم خدماتی عرضه می کند؟ممنونم.

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

آیا باید برای گرفتن معرفی نامه به محل خاصی مراجعه کنم یا مستقیم به همان دفاتر لوفتانزا؟آیا این ارگان در ارسال بار هم خدماتی عرضه می کند؟ممنونم.
    خود IOM ترتیب بلیط ها را خواهد داد و شما نیازی به رفتن به دفتر هواپیمایی ندارید. در ضمن بلیط ها را دو هفته مانده به پروازتان در قبال دریافت کپی پاسپورت و کپی برگه ی لندینگ + رویت اصل آن تحویل شما خواهند داد.

رشته و دانشگاه

شرمنده ولی من هنوز متوجه نشدم چطور باید ابن روال را طی کنم.آیا این نهاد در تهران دفتری دارد؟از کجا باید شروع کنم؟

شرمنده ولی من هنوز متوجه نشدم چطور باید ابن روال را طی کنم.آیا این نهاد در تهران دفتری دارد؟از کجا باید شروع کنم؟
    همراه با دریافت ویزای مهاجرت، خود سفارت کانادا به شما پیشنهاد می دهد که در کلاس های که IOM برگزار می کند شرکت کنید در آنجا می باشد که شما برای دریافت بلیط راهنمایی خواهید شد.

شماره تماس دفتر IOM در تهران 22045364

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Question پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    با سلام
    موفق باشید
    پيمان عزيز

با مدارك مديكال ما آدرس IOM هم داده شده و خواستند كه در اين كلاس شركت كنيم كه من تصميم دارم ويزايم بيايد بعد شركت كنم.
    اما در خصوص بليت كه گفته بوديد آيا با Lufthansa اقدام كنم بعد مشكل وزن بار برنمي‌خورم؟؟ يعني اگر اشتباه نكنم 23 كيلو با Lufthansa مي‌توان برد!! اما با ايران اير 30 كيلو؟!! اشتباه نمي‌كنم؟؟
    راستي يك سوال ديگر بچه‌هاي 2 سال چند تا چمدان مي‌توانند داشته باشند و با چه وزني آيا اطلاعاتي در اين خصوص داريد؟؟

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    پيمان عزيز

با مدارك مديكال ما آدرس IOM هم داده شده و خواستند كه در اين كلاس شركت كنيم كه من تصميم دارم ويزايم بيايد بعد شركت كنم.
    اما در خصوص بليت كه گفته بوديد آيا با Lufthansa اقدام كنم بعد مشكل وزن بار برنمي‌خورم؟؟ يعني اگر اشتباه نكنم 23 كيلو با Lufthansa مي‌توان برد!! اما با ايران اير 30 كيلو؟!! اشتباه نمي‌كنم؟؟
    راستي يك سوال ديگر بچه‌هاي 2 سال چند تا چمدان مي‌توانند داشته باشند و با چه وزني آيا اطلاعاتي در اين خصوص داريد؟؟

موفق باشي
    بله برای بیشتر دوستان همراه با مدارک مدیکال پیشنهاد شرکت در کلاسهای IOM هم می آید ولی از آنجا که خانم مهاجر برگه ی مدیکال را از ورشو گرفته اند، به ایشان بابت این موضوع اطلاعی ندادند.
    بله با اغلب ایرلاینزهای خارجی، با بلیط اکونومی شما مجاز به بردن دو چمدان 23 کیلویی می باشید که این محدودیت در ایران ایر دو چمدان 32 کیلویی می باشد. در ضمن اگر پرواز شما کانکشن باشد از همان مزیت بار ایران ایر می توانید استفاده کنید.
    اگر بچه زیر دو سال باشد 10 کیلو بار و اگر بالای دو سال باشد مثل آدم بزرگ در نظر گرفته می شود.