نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 646 از 2191 نخستنخست ... 14654659663663763863964064164264364464564664764864965065165265365465565669674611461646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,451 تا 6,460 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوستاني كه با فاصله زماني زياد بليط تهيه مي كنند حتمن بايد سه چهار روز قبل از تاريخ پروازشون از تغيير احتمالي schedule پروازشون مطمئن شوند.
    همينطوري بلند نشوند بروند فرودگاه!
    معمولن ارلاينز توي زمان هاي بلند مدت ساعت ها ، نوع aircraft و حتي در مواقعي البته استثنايي حتي روز پرواز رو هم عوض مي كنند براي همين لازم هست كه حتمن چند روز قبل از پرواز تاريخ و ساعت پروازتون رو چك كنيد مخصوصن پرواز هاي ايران ار
    بقيه پروازهايي كه روي سيستم آماديوس هستند رو مي تونيد رو سايت checkmytrip.com و يا سايتهاي رسمي خود ارلاينز ها كنترل كنيد تا نسبت به برقراري برنامه ي پروازي مطمئن شويد
    پیمان جان من مرتب وضعیت رو با app چک مای تریپ رو گوشیم چک میکنم. اگه تو این برنامه همه چیز مرتب باشه با هم نیاز به چک کردن با آژانس هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    پیمان جان من مرتب وضعیت رو با app چک مای تریپ رو گوشیم چک میکنم. اگه تو این برنامه همه چیز مرتب باشه با هم نیاز به چک کردن با آژانس هست؟
    نه نيازي نيست ديگه
    با APP توركيش هم مي توني چك كني

IMG_1325.PNG

Senior Member

من امروز از خود ایران ایر بلیط راند تریپ تهران تورنتو رزرو کردم (ایران ایر-ایرکانادا)برای هفته اول جون شد نفری 3550000 تومان.تا 48 ساعت هم وقت دارم پرداخت کنم.میخواستم همین امروز برم پرداخت کنم که خود کارمند ایران ایر بهم گفت تا فردا صبح صبر کن.قراره از فردا یه تخفیف هم برای این نوع بلیط ها بیاد.به هر حال ما که اینو رزرو کردیم.تا فردا هم صبر میکنیم ببینیم این جریان تخفیف واقعیت داره یا شایعه هستش.چون این تخفیفی که از یک اسفنده که شامل ما نشد! راستی توقف هاش هم زیاد نیست .توی لندن همش پنج ساعت و خورده ای توقف داریم.نفری 2تا چمدون هم میتونیم ببریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    من امروز از خود ایران ایر بلیط راند تریپ تهران تورنتو رزرو کردم (ایران ایر-ایرکانادا)برای هفته اول جون شد نفری 3550000 تومان.تا 48 ساعت هم وقت دارم پرداخت کنم.میخواستم همین امروز برم پرداخت کنم که خود کارمند ایران ایر بهم گفت تا فردا صبح صبر کن.قراره از فردا یه تخفیف هم برای این نوع بلیط ها بیاد.به هر حال ما که اینو رزرو کردیم.تا فردا هم صبر میکنیم ببینیم این جریان تخفیف واقعیت داره یا شایعه هستش.چون این تخفیفی که از یک اسفنده که شامل ما نشد! راستی توقف هاش هم زیاد نیست .توی لندن همش پنج ساعت و خورده ای توقف داریم.نفری 2تا چمدون هم میتونیم ببریم.
    مي تونيد ازشون بپرسيد چه كلاس هايي هست؟
    حتمن توقف زير يكماه داريد؟

Senior Member

مي تونيد ازشون بپرسيد چه كلاس هايي هست؟
    حتمن توقف زير يكماه داريد؟
    پیمان جان اون خانومی که از ایران ایر با من صحبت کردند گفتند تا بلیط 3ماهه قیمتش اینه.البته همونطور که میدونید من 2 هفته بیشتر نمیمونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، برای رفت و برگشت تهران و تورنتو با ترکیش، مینیمم قیمت خرید آنلاین برای می یا جون چقدره؟

Junior Member

پرواز یک طرفه تهران تورنتو با ایران ایر و ایر کانادا با این تخفیف هایی که دوستان گفتن، چند میشه برا may ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، برای رفت و برگشت تهران و تورنتو با ترکیش، مینیمم قیمت خرید آنلاین برای می یا جون چقدره؟
    1351 $
    با امارات 50 دلار ارزون تره

دوستان امروز ROE روي سيستم آماديوس تغييرات داشت و به عدد 34000 ريال كاهش پيدا كرده است.
    اين يعني كاهش 7 درصدي آخرين قيمت بليط هاي خارجي

دوستان امروز ROE روي سيستم آماديوس تغييرات داشت و به عدد 34000 ريال كاهش پيدا كرده است.
    اين يعني كاهش 7 درصدي آخرين قيمت بليط هاي خارجي
    سلام و تشكر از خبرنسبتا خوب شما
    پيرسون عزيزلطفا 1) قيمت بليط ايران اير- ايركانادا براي اواخرماه مي به مقصد كلگري؟ و مسير پرواز؟ 2) تعداد بارو وزن هربار؟ 3) براي Child قيمت چند و آيا ميزان باراينگونه بليط با adult فرق داره؟ 4) در مسير فوق اگر در تورنتو استاپ داشته باشيم در آن صورت قيمت چقدر تغيير مي كند؟ اصلا اينگونه مسير پروازي داريم؟ 5) آيا بار دو تيكه 23 كيلو را ايركانادا در پروازداخلي - از تورنتو به كلگري - مي پذيرند؟ ممنونم