نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 651 از 2191 نخستنخست ... 15155160164164264364464564664764864965065165265365465565665765865966066170175111511651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,501 تا 6,510 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    چطوری میشه این کار را کرد
    نمايش مشخصات كاربر > صفحه اصلي

جریمه نفری 120 هستش؟ کیفیت ترکیش مثلا با ایرا ن ایر خیلی فرق میکنه؟

Junior Member

سلام

می خواستم نظر دوستان را در مورد سه پرواز مشخص شده در زیر بدانم که کدام مناسب است البته بلیط اول را با کمک دوست گرامی آقای پیرسون خریدم ولی کمی در مورد عدم رسیدن به پروازم دوم در مورد یک شک دارم و می خواهم مورد یک را با مورد سه عوض کنم تا خیالم راحت بشود. دوستانی که با ایران ایر رفتند چقدر تاخیر داشتند؟ آیا من ساعت 11:45 به لندن می رسم ؟ کلا احتمالات را ذکر کنید.
    البته ایران ایر گفته که صادر کردن زمان بین دو پرواز کمتر از 2 ساعت توسط آنها پشتیبانی نمی شود و مسئولیت جا ماندن از پرواز بر عهده خودم است این چه معنی می دهد؟ منتظر نظراتون هستم چون تا شنبه صبح فرصت دارم

ممنون از همکاریتان
    Departure Airport Arrival Airport

CASE1

TEHRAN 08:55 LONDON 11:45 IRAN AIR

LONDON 13:00 OTTAWA 15:40 AIR CANADA

CASE2

LONDON 15:00 TORONTO 17:45 AIR CANADA

TORONTO 19:10 OTTAWA 20:10 AIR CANADA

CASE3

LONDON 15:00 TORONTO 17:45 AIR CANADA

TORONTO 22:30 OTTAWA 23:30 AIR CANADA

Junior Member

سلام

کسی می دونه میشه پرواز کلگری - تهران - کلگری (مبدا کلگری) رو از ایران ایر خرید یا نه؟ و به چه قیمتی؟ اصولا برای پروازی که مبداش داخل ایران نباشه ایران ایر بلیط صادر می کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi2006 نمایش پست ها
    آقاى ساويز منظورتون از كلاس ٣ماهه يعنى تا سه ماه آينه برين و برگردين ؟ خيلى قيمت خوبي گرفتين من با تركيش قبل از گرونتى أخير گرفتم ٣٨٤٠
    بله درسته.

Senior Member

دوستان من تازه متوجه شدم ایران ایر های سیزن نداره! قبلا هم نداشته یا تازه اینطوری شده؟البته زیاد فرقی نمیکنه چون پرواز رفت باید در لو سیزن ایرکانادا باشه.پس اگه اشتباه نکنم فرقی برای ما نداره.دوستان یه توصیه هم بهتون دارم.صندلی تون رو هم همین الان مشخص کنید.من از همین الان روی EXIT گرفتم که جای مناسبتری داره .البته ایران ایر فقط این کار رو برای پروازهای ایران ایر برام انجام داد.پیمان جان آیا من از الان میتونم پروازهای ایرکانادا رو هم به همین صورت از توی سایتش انتخاب کنم؟الان یا چند روز مونده به پرواز؟منظورم صندلی هستش.یه سوال دیگه هم داشتم.ما از ارز مسافرتی نمیتونیم استفاده کنیم،نه؟پیمان جان لیست لوازمی رو که با ایران ایر میتونیم به صورت Free ببریم رو از کجا میتونم پیدا کنم.مثلا شنیدم به غیر از نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی،میتونیم مثلا نفری یک دست لوازم اسکی ببریم.درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manitor نمایش پست ها
    جریمه نفری 120 هستش؟ کیفیت ترکیش مثلا با ایرا ن ایر خیلی فرق میکنه؟
    جريمه كنسلي پرواز برگشت منظورتون هست؟
    بله رنكينگ توركيش 4 ستاره هست ولي ايران 2 ستاره هست

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    سلام
    البته ایران ایر گفته که صادر کردن زمان بین دو پرواز کمتر از 2 ساعت توسط آنها پشتیبانی نمی شود و مسئولیت جا ماندن از پرواز بر عهده خودم است این چه معنی می دهد؟ منتظر نظراتون هستم چون تا شنبه صبح فرصت دارم

وحدت جان هيچ معناي خاصي نمي دهد، به هر حال ايران ار هيچ مسئوليتي بابت پرواز دوم شما ندارد و پرواز دوم شما با اركانادا هست نه ايران ار.
    اركانادا هم وظيفه دارد شما را به كانادا برساند نه اينكه شما را برگردونه به ايران حالا پرواز شما تاخير داشته باشد ،‌شما نرسي ،‌ توي فرودگاه گم شوي و غيره فرقي توي اصل قضيه ندارد
    بدترين حالت هم اين هست كه با پرواز ديگري شما رو رهسپار كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzakeri نمایش پست ها
    سلام

کسی می دونه میشه پرواز کلگری - تهران - کلگری (مبدا کلگری) رو از ایران ایر خرید یا نه؟ و به چه قیمتی؟ اصولا برای پروازی که مبداش داخل ایران نباشه ایران ایر بلیط صادر می کنه؟
    جديدن ميشه
    بايد تاريخ بديد توي پيام خصوصي بديد براتون چك كنم ولي كلن خيلي ارزونتر از كانادا در نمي آد نهايتن شايد ده درصد

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    دوستان من تازه متوجه شدم ایران ایر های سیزن نداره! قبلا هم نداشته یا تازه اینطوری شده؟البته زیاد فرقی نمیکنه چون پرواز رفت باید در لو سیزن ایرکانادا باشه.پس اگه اشتباه نکنم فرقی برای ما نداره.دوستان یه توصیه هم بهتون دارم.صندلی تون رو هم همین الان مشخص کنید.من از همین الان روی EXIT گرفتم که جای مناسبتری داره .البته ایران ایر فقط این کار رو برای پروازهای ایران ایر برام انجام داد.پیمان جان آیا من از الان میتونم پروازهای ایرکانادا رو هم به همین صورت از توی سایتش انتخاب کنم؟الان یا چند روز مونده به پرواز؟منظورم صندلی هستش.یه سوال دیگه هم داشتم.ما از ارز مسافرتی نمیتونیم استفاده کنیم،نه؟پیمان جان لیست لوازمی رو که با ایران ایر میتونیم به صورت Free ببریم رو از کجا میتونم پیدا کنم.مثلا شنیدم به غیر از نفری 2 تا چمدون 23 کیلویی،میتونیم مثلا نفری یک دست لوازم اسکی ببریم.درسته؟
    ايران ار هيچ وقت هايسيزن نداشته . ايران ار فقط بليط ها رو از نظر مدت زمان اعتبارش تقسيم بندي مي كند مثلن فرست كلاس 6 ماهه و يا فرست كلاس يكساله
    كلن ايران ار سيستم تيكتينگ خودش رو دارد البته همه ارلاينز همينطور هستند و فقط ارلاينزهايي كه توي گروه هاي خاصي مثل one world و يا star alliance هستند از نظر سيستم تيكتينگ شبيه هم هستند.
    روي اركانادا فكر نمي كنم بتونيد صندلي انتخاب كنيد.
    ارز مسافرتي هم ماشاله هر چند روز يكبار قانونش عوض ميشه . اولن كه فقط 300 دلار بهتون تعلق مي گيره بعد هم شنيدم اگر ويزاتون long term باشه ارز نمي دهند.
    لوازم اسكي رو من فقط با لوفت هانزا مطمئن هستم كه ميشه