نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 8 از 2191 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    يعني بارو اصلا تحويل نمي دن به خودمون و خودشون ترنسفر مي كنند به خط هوايي دومي براي ادامه مسير يا اول بايد بارو بگيريم؟
    نه تحویل نمی دن خودشون یه سره می فرستن.
    چرا خیلی ها با ایران ایر می رن. فکر کنم روزهای مختلفش فرق داره نه؟ شما همه می خرین بلیط رو قبل فاینال شدن ویزا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    يعني بارو اصلا تحويل نمي دن به خودمون و خودشون ترنسفر مي كنند به خط هوايي دومي براي ادامه مسير يا اول بايد بارو بگيريم؟
    نه تحویل نمی دن خودشون یه سره می فرستن.
    چرا خیلی ها با ایران ایر می رن. فکر کنم روزهای مختلفش فرق داره نه؟ شما همه می خرین بلیط رو قبل فاینال شدن ویزا؟
    من امروز مدیکال گرفتم.
    تا هفته دیگه باید تکلیف بلیط رو مشخص کنم چون بریتیش ایر تا هفته دیگه فرصت دارم. اینجا کسی هست که با ایران ایر- ایر کانادا برای 1 سپتامبر گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.T
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali

یعنی بچه ها تا حالا با ایران ایر - ایر کانادا نرفتن؟ چه جوریه ؟ معمولا چقدر باید بین دو تا پرواز فاصله باشه؟
    مسئول بخش سفرهاي خارجي آژانس پرسپوليس(تقاطع خيابونهاي سميه و نجات اللهي) كه انصافا كار درست بود گفت چون مسافرهايي كه لندن-ونكور رو با اير كانادا ميرن، احتمال اينكه به هواپيما نرسن زياده معمولا اون پرواز رو انتخاب نمي كنن.

فاصله زماني بين دو پرواز فكر كنم بايد يه دو ساعتي باشه تا كارهاي پرواز قبلي و بعدي تموم بشه و سوار هواپيما بشي.
    فاصله ی پرواز ایر کانادا از لندن به تورونتو مناسبه ( حدوده سه ساعته) من پرسیدم اگه پرواز تاخیر داشت چی میشه؟ گفتن ایران ایر برای شما یک شب هتل می گیره و با پرواز روز بعد میرید.

ولی این اتفاق نیفتاده و دوستای خودم پارسال از این مسیر زیاد استفاده کردن.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t

یعنی بچه ها تا حالا با ایران ایر - ایر کانادا نرفتن؟ چه جوریه ؟ معمولا چقدر باید بین دو تا پرواز فاصله باشه؟
    مسئول بخش سفرهاي خارجي آژانس پرسپوليس(تقاطع خيابونهاي سميه و نجات اللهي) كه انصافا كار درست بود گفت چون مسافرهايي كه لندن-ونكور رو با اير كانادا ميرن، احتمال اينكه به هواپيما نرسن زياده معمولا اون پرواز رو انتخاب نمي كنن.

فاصله زماني بين دو پرواز فكر كنم بايد يه دو ساعتي باشه تا كارهاي پرواز قبلي و بعدي تموم بشه و سوار هواپيما بشي.
    فاصله ی پرواز ایر کانادا از لندن به تورونتو مناسبه ( حدوده سه ساعته) من پرسیدم اگه پرواز تاخیر داشت چی میشه؟ گفتن ایران ایر برای شما یک شب هتل می گیره و با پرواز روز بعد میرید.

ولی این اتفاق نیفتاده و دوستای خودم پارسال از این مسیر زیاد استفاده کردن.

موفق باشید
    سلام
    من يك بار با ايران اير-اير كانادا اين اتفاق برام افتاد ولى قضييه به خير گذشت. پرواز اير كانادا از ونكوور بود . هواپيماى اير كانادا وقتى سرعت گرفت وخواست بلند بشه نتونست!چراغ ها خاموش شد و هواپيماتا ته باند رفت و ايستاد!
    تعمير هواپيما چهار ساعت طول كشيد و تو اين مدت مسافر ها رو تو هواپيماى بدون تهويه نگه داشتند!وقتى مشكل حل شد و هواپيما بلند شد دونه دونه پرواز ها رو اعلام كرد كه به كدوم ها ميرسيد و كدوم ها رو از دست ميديد.تو اون پرواز 35 نفر ايرانى بود كه مقصدشون با ايران اير به تهران بود. وقتى رسيديم 5/1 ساعت از پرواز گذشته بود ولى پرواز رو نگه داشته بودند. 45 دقيقه هم طول كشيد تا خلبان اجازه پرواز بگيره و بلند شه!ولى اگر پرواز ميرفت بايد 48 ساعت تو فرودگاه ميمونديم.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa
    آژانس به من می گه تهران -لندن با ایران ایر فاصله زمان تعویض پروازش با ایر کانادا برای ونکوور خیلی کمه و به پرواز دوم نمی رسی ! برای بریتیش هم می گه که نمی شه رزرو کرد ! یعنی من الان فقط یه تهران-لندن دارم ! کسی چنین چیزی شنیده ؟
    دقيقا درسته. فاصله زماني بين نشستن هواپيما در لندن با پرواز اير كانادا، يك ساعت و 15 دقيقه هست و خب احتمالا نميشه بهش رسيد.

اما در مورد قسمت دوم صحبتتون، در مورد من كاملا برعكس رخ داد. بليط لندن-ونكور رو با بريتيش رزرو كردم اما براي تهران-لندن رفتم تو ليست انتظار ايران اير.
    آقا 5\1-1 ساعت براى ترانزيت اونم تو هيترو واقعا كمه!!!!!!!!
    در ضمن بچه ها پرواز هاى هواپيمايى ايتاليا رو هم حتما چك كنيد.
    موفق باشيد

Junior Member

پرواز من 1 سپتامبر با ایران ایر-ایر کاناداست و قراره که 12:20 برسه لندن و 4 بعد از ظهر هم راه بیوفته. ساعت 1 شب هم میرسه ونکوور.
    به نظرتون 3.5 ساعت خوبه برای ترانزیت؟

کسی هست به مقصد اوتاوا؟ پرواز خوب رزرو کرده؟ اگه آره به منم بگه کدوم آزانش و چه هواپیمایی؟ چون تا الان نتونستن قیمتهای خوب پیدا کنم. هرجا میرم میگه یک و 300 یا یک و پانصد. تازه میگه فقط یک هفته وقت داری بخریش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    کسی هست به مقصد اوتاوا؟ پرواز خوب رزرو کرده؟ اگه آره به منم بگه کدوم آزانش و چه هواپیمایی؟ چون تا الان نتونستن قیمتهای خوب پیدا کنم. هرجا میرم میگه یک و 300 یا یک و پانصد. تازه میگه فقط یک هفته وقت داری بخریش.
    منم پروازای تورنتو رو که قیمت می‌گیرم همین حدوده! جریان چیه؟ مگه تورنتو و اتاوا نسبت به ونکوور نزدیک‌تر نیستند؟‌

برای من رفت و برگشت رو تقریبا همشون یک میلیون و هشتصد قیمت می‌دن! طبیعیه؟؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_iut
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamal
    من این قیمتها رو گرفتم:
    1.iran air - martin : 2 sep : 804000
    2.klm : 29 aug : 1264000
    3.alitalia : 24 aug : 1070000
    4.al-etehad : 27 aug : 970000
    کدوم آزانس میشه اطلاعاتشو بدین؟
    من از 3 تا آژانس مختلف رزرو کردم.یکی که همیشه بلیط از اونجا میگیرم و دوتای دیگرو از توی نیازمندی های همشهری پیدا کردم.اینجوری خیلی راحتتره. n تا آژانس هست که شما میتونید با توجه به دو شماره اولش(اگه براتون مهمه که دسترسی به آژانس راحت باشه)پیدا کنید و با همشون تماس بگیرید.من غیر از یکی از بلیط ها بقیه رو تلفنی رزرو کردم.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

شما همه می خرین بلیط رو قبل فاینال شدن ویزا؟
    [/quote]

مجبوریم بخریم چون option هر بلیط معمولا یک تا یک ماه و نیم زودتر از پروازه.البته یک راه دیگه هم هست اینکه بلیط رو نخرید(که در اینصورت کنسل میشه)و وقتی انشااله ویزا گرفتید هر بلیطی که بود بگیرین. قطعا بلیط گیرتون میاد در اون تاریخی که میخواین اما معلوم نیست با چه قیمتی!یکی از دوستان من پارسال همینکارو کرد و بلیط 1.300000 british air هم گیر آورد.
    موفق باشید