نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 845 از 2191 نخستنخست ... 34574579583583683783883984084184284384484584684784884985085185285385485589594513451845 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,441 تا 8,450 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط silvana نمایش پست ها
    با سلام. جناب پیرسون . من برای 11 آگوست بلیط دارم. دوستی هم برای 25 اگوست. من می خوام اگه بشه پرواز خودم رو به اون تاریخ تغییر بدم. و اون دوست هم احتمالا کنسل کنه. من می تونم بلیط اون رو بگیرم و فقط به آژانسی که بلیط رو گرفته بگم اطلاعات اون رو به نام من بکنه؟؟؟
    همچين چيزي در تيكتينگ غير ممكن هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ما پارسال خیلی خوشبینانه واسه 5 اکتبر از ترکیش بلیط خریدیم. اون موقع به ما گفتند دفعه اول هر نوع تغییر تاریخ یا کنسلی free هست ولی تغییر واسه بار دوم شامل جریمه به نرخ روز دلار می شود. اما امروز وقیحانه تماس گرفتند و گفتند اگه قصد زفتن ندارید باید بلیطتون رو به نرخ دلار 3310 تومانی change کنید. خلاصه رفتم آژانس و هر چی باهاشون بحث کردم به جایی نرسید. مملکته داریم!!!!! تو این مملکت هر چی آینده نگر باشی بازم فایده نداره
    ارسال مدرك به سيدني: 12/04/2010 فايل نامبر اول : 25/06/2010 فايل نامبر دوم: 03/11/2010 اينپراسس واقعي:28/03/2012. مديكال 17th June 2014

سلام جناب Pearson
    من قرار بود برای ژانویه گذشته برم کانادا و وقتی بلیطم را کنسل کردم (حدود 400 هزار تومن) جریمه دادم و علاوه بر اون تا یک مدت خیلی زیادی با آژانس برای پس گرفتن پولم در گیر بودم که همین هم برام کلی ضرر مادی و معنوی داشت واسه همین تصمیم گرفتم که تا وقتی ویزام نیومده بلیط نگیرم دیگه. همچنین تو این مدت برای ویزای آمریکا هم اقدام کردم و واقعا هنوز حتی مقصدم را هم نمی دونم! اما الان که رفتم و سراغ گرفتم اولا که قیمت ها شدیدا افزایش داشته ثانیا ممکنه همین موارد هم پر بشه و دیگه کلا بلیط گیرم نیاد.
    1- به نظر شما چی کار کنم؟ ریسک کنم و برای یکیش بلیط بخرم؟ کدومش حساس تر هست
    2- نمی شه یک جوری بلیط را برای مدت طولانی رزرو نگه داشت؟ مثلاٌ مرتب هر دو روز یکبار رزرو زد.
    3- خرید بلیط به صورت آنلاین به صرفه تره یا از طریق آژانس های مسافرتی؟
    4- ایرلاینی هست که جریمه کنسلی نداشته باشه یا خیلی کم باشه؟
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpt نمایش پست ها
    ما پارسال خیلی خوشبینانه واسه 5 اکتبر از ترکیش بلیط خریدیم. اون موقع به ما گفتند دفعه اول هر نوع تغییر تاریخ یا کنسلی free هست ولی تغییر واسه بار دوم شامل جریمه به نرخ روز دلار می شود. اما امروز وقیحانه تماس گرفتند و گفتند اگه قصد زفتن ندارید باید بلیطتون رو به نرخ دلار 3310 تومانی change کنید. خلاصه رفتم آژانس و هر چی باهاشون بحث کردم به جایی نرسید. مملکته داریم!!!!! تو این مملکت هر چی آینده نگر باشی بازم فایده نداره

برید دفتر مرکزی ترکیش با سوپروایزر (خ نیکخواه) صحبت کنید. حتما قبل از رفتن هم با پیرسون عزیز مشورت بفرمایید. ترکیش در بعضی موارد سلیقه ای عمل می کنه و 1 بار بلیط شما رو خارج از high season با نرخ قبلی تغییر تاریخ میده. اما خدایی نمیدونم شامل بلیط شما بشه یا نه! امتحانش ضرر نداره.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpt نمایش پست ها
    همانجور كه گفتند پيش خانم افسانه نيكخواه دفتر توركيش بايد مراجعه نماييد فقط فراموش نكنيد كه هر بليتي نهايتن تا يك سال پس از صدورش قابل تغيير تاريخ يا ريشيو يا هر چيز ديگر هست بعد از اين تاريخ بليت كنسل ميشود و كاري نميشود ديگر روش انجام داد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahedayati2000 نمایش پست ها
    سلام جناب Pearson
    من قرار بود برای ژانویه گذشته برم کانادا و وقتی بلیطم را کنسل کردم (حدود 400 هزار تومن) جریمه دادم و علاوه بر اون تا یک مدت خیلی زیادی با آژانس برای پس گرفتن پولم در گیر بودم که همین هم برام کلی ضرر مادی و معنوی داشت واسه همین تصمیم گرفتم که تا وقتی ویزام نیومده بلیط نگیرم دیگه. همچنین تو این مدت برای ویزای آمریکا هم اقدام کردم و واقعا هنوز حتی مقصدم را هم نمی دونم! اما الان که رفتم و سراغ گرفتم اولا که قیمت ها شدیدا افزایش داشته ثانیا ممکنه همین موارد هم پر بشه و دیگه کلا بلیط گیرم نیاد.
    1- به نظر شما چی کار کنم؟ ریسک کنم و برای یکیش بلیط بخرم؟ کدومش حساس تر هست
    2- نمی شه یک جوری بلیط را برای مدت طولانی رزرو نگه داشت؟ مثلاٌ مرتب هر دو روز یکبار رزرو زد.
    3- خرید بلیط به صورت آنلاین به صرفه تره یا از طریق آژانس های مسافرتی؟
    4- ایرلاینی هست که جریمه کنسلی نداشته باشه یا خیلی کم باشه؟
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون
    براي چي 400 تومان؟! حتمن تغيير تاريخ داشتيد چند بار بعد آخر سر كنسل كرديد!
    در گيري براي چي؟ همه چيز همون ابتدا مشخص هست جريمه كنسلي جريمه تغيير تاريخ جريمه حاضر نشدن پاي پرواز و غيره
    راجع به ريفاند بليت هم لطفن از هر آژانسي بليت نگيريد كه قدرت مالي ندارد در استرداد بليت كه اذيت بشيد
    1. الان ديگه بايد صبر كنيد تا ويزا بگيريد
    2. خير اينطوري مفهوم رزرواسيون رو شما زير سوال برديد بعد از انقضا رزرو ديگه تضميني نيست كه بشه رزرو گرفت
    3. بستگي به مسير تاريخ پرواز و خيلي عوامل ديگه دارد ضمن اينكه بليت هاي آنلاين قابل استرداد نيستند
    4. كمترين جريمه كنسلي كه من ديدم روي ارلاينزهاي عربي هست حدود 50 دلار

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    توي بار مشكلي نداره توي كابين نبايد بيشتر از 8 سانت طول تيغه چاقو باشه
    مطمئنید فکر کنم چاقو فلزی در هر اندازه ای ممنوع باشه ما یه بار یه قیچی از این تاشو ها که طول تیغه اش 2-3 سانت بیشتر نمی شه داشتیم ازمون گرفتن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

دوستان عزیز برای مهاجرت عوارض خروج تعلق میگیره ؟ و اگر میگیره مبلغش چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    مطمئنید فکر کنم چاقو فلزی در هر اندازه ای ممنوع باشه ما یه بار یه قیچی از این تاشو ها که طول تیغه اش 2-3 سانت بیشتر نمی شه داشتیم ازمون گرفتن
    ميوه خوري كوچيك باشه مشكل نداره هرچند بهتره توي كابين هر نوع چاقو ناخن گير هايي كه چاقو دارند اسپري هر نوع مايعي رو با خودتون نبريد

نقل قول نوشته اصلی توسط ab_sarah نمایش پست ها
    دوستان عزیز برای مهاجرت عوارض خروج تعلق میگیره ؟ و اگر میگیره مبلغش چقدره؟
    علما در اين رابطه اجماع نكردند هنوز
    حالت زوري هست از يكي مي گيرند از يكي نمي گيرند
    مبلغش هم 55 هزار تومان هست