نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 940 از 2191 نخستنخست ... 440840890930931932933934935936937938939940941942943944945946947948949950990104014401940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,391 تا 9,400 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    جناب پیرسون : 1) از اول اسفند تا آخر فروردین در کدام قسمت از این بازه زمانی بلیط برای مونترال - اکونومی - یک استاپه - توقف حدود 3 4 ساعته ماکزیمم- گرون میشه و بهتره که قبل یا بعد از اون مقطع گرفت. مرسی از راهنماییتون. 2) تا حالا ایران ایر در پروازهای خارجی سانحه داشته؟ میخوام ببینم امنیتی که از دست میدیم می ارزه در برابر ارزونیش؟ چون سرویس مهم نیست. 3 4 ساعت کلش . بعد سرویس از اروپا تا کانادا مهمتره. ممنون میشم در این رابطه هم بگید.
    1.بايد يه كم صبر كنيد تا پرواز هاي ايران ار و بشه گرفت براي اون تاريخ ها
    2. تا حالا پروازهای بين المللی ايران ار حادثه نداشته البته به استثنای پرواز بندرعباس - دبی كه سال 1988 امريكا با موشك زدش و توی جدول worst crash رتبه هفتم رو دارد.
    آمار ارلاينزها رو ميتونيد توي لينك زير ببينيد:
    http://www.baaa-acro.com/general-sta...-per-operator/
    ویرایش توسط Pearson : September 11th, 2013 در ساعت 10:52 AM

Junior Member

سلام جناب آقای پیرسون عزیز؛

از راهنمایی هاتون ممنونم. من می خواستم برای NOV به مقصد ونکوور برای 2 نفر و یه بچه 3 ساله بلیط بگیرم . می خواستم بدونم ارزانترین مسیر با توجه به مقدار بار چه مسیری هست و قیمتش چقدر هست؟
    در ضمن برای خریدش شما زحمتشو می کشید و چطوری می تونم درخواست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    ببخشید جناب پیرسون نمیدونم این سوال هم در حوزه کاری شما هست یا نه.... احیانا میدونید چقدر در مورد خروج بیش از 5000 دلاز از فرودگاه ایران سختگیری میشه؟ چون شخصا در سال 89 چند مورد دیدم البته اون موقع تازه این قانون رو گذاشته بودن فکر کنم.
    اگر پول رو قلمبه يك جا بگذاريد و افسر ببنيه مشكل ساز ميشه
    سختگيري جدي نميشه كلن روش و اگر نهايتن رويت شه گفته ميشه به مسافر كه پول رو به همراهانشان بدهند
    براي مبالغ زياد من 1000 فرانكی سوييس يا 500 يورويي رو توصيه ميكنم كه حملش راحتتر باشه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    رزرو نمي تونيد بگيريد تا اون موقع مگر اينكه بليت رو بخريداروزنترين پرواز ممكن هم براي اون تاريخ با پرواز KLM هست منتها شرايط خودش رو دارد طول پرواز زياد،‌بار مجانی يك تيكه و دو تا استاپ حداقل
    البته طول پروازش با بقیه خیلی فرق نداره بطور مثال KLM از طریق ابوظبی 20ساعت و 40 دقیقه طول پروازشه اینم بخاطر کانکشنای کوتاهشه که 2 ساعته هستش
    ویرایش توسط Kazy : September 11th, 2013 در ساعت 12:28 PM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

1.بايد يه كم صبر كنيد تا پرواز هاي ايران ار و بشه گرفت براي اون تاريخ ها2. تا حالا پروازهای بين المللی ايران ار حادثه نداشته البته به استثنای پرواز بندرعباس - دبی كه سال 1988 امريكا با موشك زدش و توی جدول worst crash رتبه هفتم رو دارد. آمار ارلاينزها رو ميتونيد توي لينك زير ببينيد:http://www.baaa-acro.com/general-sta...-per-operator/
    البته باید در مورد سوانح هوائی پروازهای بین المللی ایران ایر 2 مورد رو اضافه کنم اگر درست یادم باشه 1- پرواز تهران -پکن فکر کنم سال 1385 بخاطر باز نشدن چرخ جلو در پکن فرود اضطراری انجام داد و 7 نفر مجروح شدن و 2- همین پیارسال هم پرواز مسکو و تهران بخاطر باز نشدن کلیه چرخها با سینه و روی فوم در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری داشت البته اگر منظور سوانح منجر به سقوط و مرگ باشه بعله همون یه مورد بوده البته اگر اشتباه می کنم اصلاح بفرمائبد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    البته طول پروازش با بقیه خیلی فرق نداره بطور مثال KLM از طریق ابوظبی 20ساعت و 40 دقیقه طول پروازشه اینم بخاطر کانکشنای کوتاهشه که 2 ساعته هستش
    خب طول پرواز ايران ار كمتر از 14 ساعت هست ولي KLM بيشتر از 17 ساعت هست.
    منظور از طول پرواز مدت زماني هست كه روي SEAT مسافر نشسته هست.
    اين 21 ساعت مدت زمان سفر كه فرموديد خيلي استثنايي فقط براي يكي از پروازهاي اتحاد هست كه صبح زود از تهران ميره وگرنه باقی همه بالاي 25 تا 26 ساعت هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    البته باید در مورد سوانح هوائی پروازهای بین المللی ایران ایر 2 مورد رو اضافه کنم اگر درست یادم باشه 1- پرواز تهران -پکن فکر کنم سال 1385 بخاطر باز نشدن چرخ جلو در پکن فرود اضطراری انجام داد و 7 نفر مجروح شدن و 2- همین پیارسال هم پرواز مسکو و تهران بخاطر باز نشدن کلیه چرخها با سینه و روی فوم در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری داشت البته اگر منظور سوانح منجر به سقوط و مرگ باشه بعله همون یه مورد بوده البته اگر اشتباه می کنم اصلاح بفرمائبد
    اين موارد جزو موارد CRASH RECORD محسوب نميشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

درود پیمان خان

1- همونطور که تو پست های قبلی گفتید اضافه بار ترکیش هر چمدان 23 کیلویی میشه حدود 200 دلار. درسته؟
    2- اون وقت اگه بار مجاز ما دو تا 23 کیلو بود، ولی چمدان ها هر کدوم 26 تا 28 کیلو شدند به ازای هر بار اضافه چقدر پول برای اضافه بار میگیره؟
    3- اگه ما یک چمدان اضافه کنیم که بشه 3 تا 23 کیلو و اینجا هزینه اضافه بار را حساب کنیم. تورنتو که لند کردیم و می خواهیم بارها را برای ساسکاتون تحویل بدهیم مشکلی ایجاد نمیشه؟

پیشاپیش سپاس و ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    درود پیمان خان

1- همونطور که تو پست های قبلی گفتید اضافه بار ترکیش هر چمدان 23 کیلویی میشه حدود 200 دلار. درسته؟
    2- اون وقت اگه بار مجاز ما دو تا 23 کیلو بود، ولی چمدان ها هر کدوم 26 تا 28 کیلو شدند به ازای هر بار اضافه چقدر پول برای اضافه بار میگیره؟
    3- اگه ما یک چمدان اضافه کنیم که بشه 3 تا 23 کیلو و اینجا هزینه اضافه بار را حساب کنیم. تورنتو که لند کردیم و می خواهیم بارها را برای ساسکاتون تحویل بدهیم مشکلی ایجاد نمیشه؟

پیشاپیش سپاس و ارادت
    1. بله معادل همين قيمت ها بايد باشه مثلن 170 يورو
    2. اون هم فكر كنم بين 20 تا 30 يورو ازتون بگيره . جوري هست كه اگر مثلن هفت كيلو اضافه بار داشته باشيد بهتره يه بسته سوم ببريد.
    3. اگر جريمه را داده باشيد و قبض پرداخت جريمه داشته باشيد و بليت يك تيكه باشه ميتونيد تا مقصد نهايي بار رو سوم رو ببريد
    چك كنيد كه تگ YXE‌ حتمن رو بارتون خورده باشد

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

اگر پول رو قلمبه يك جا بگذاريد و افسر ببنيه مشكل ساز ميشه
    سختگيري جدي نميشه كلن روش و اگر نهايتن رويت شه گفته ميشه به مسافر كه پول رو به همراهانشان بدهند
    براي مبالغ زياد من 1000 فرانكی سوييس يا 500 يورويي رو توصيه ميكنم كه حملش راحتتر باشه
    من يک نقل قولي رو ديروز شنيدم. يکي از کارمندان ايران اير گفته بوده.

گير دادن به دلار خروجي خيلي زياد شده به خصوص براي افرادي که ويزاي بلند مدت دارند. طرف گفته بوده که 1000 يا 2000 بيشتر از 5000 تا رو اجازه ميدن برگردوني به همراهت تو فرودگاه ولي بالاتر از اون رو مصادره مي کنند و به مسافر انگ قاچاق ارز مي زنند.

واقعا اينطوريه الان؟؟؟؟؟؟؟؟

من از صحت خبر مطمئن نيستم. فقط خواستم بگم تا همفکري کنيم با هم.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013