نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 942 از 2191 نخستنخست ... 442842892932933934935936937938939940941942943944945946947948949950951952992104214421942 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,411 تا 9,420 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam86 نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز

من یه مقدار اطلاعات عمومی میخوام! این پروازهای ترکیبی چرا ارزونتر در میان!؟ بعد اینکه با ایران ار قیمت ترکیبی ها مشخص نیست! پیام میده که باید به شرکت هواپیمایی زنگ بزنی تا اونا قیمت رو بهت بدن! ولی آدم اگه خودش بخواد چک کنه باید چیکار کنه!؟ قیمت قسمت اولش (مثلا ایران به رم) قابل محاسبه هست، ولی برای اون قسمت دومش باید چیکار کرد!؟ چون قیمتی که تو سایت اون شرکت هواپیمایی خارجی برای اون پرواز اومده خیلی گرونه!؟ بعد یه لطفی میکنی بگی جریان این کلاس های ایران ار چیه (L، Y، V و...)
    خیلی ممنون!
    كی بهتون پيام ميده به شركت هواپيمايي بايد زنگ بزنيد قيمت بگيريد؟!
    بليت هواپيما بر خلاف اتوبوس به ساب كلاس هاي مختلف پروازی تقسيم ميشه كه هر كدوم شرايط ويژگی و قيمت متفاوتي دارند.
    قيمت بليت هاي تركيبي ايران ار به كانادا حدود 2/100 تا 2/500 هست
    قيمت بليت هواپيما رو شما اينطوري نمي تونيد تيكه تيكه در بياريد بعد بگذاريد كنار هم

Senior Member

پیرسون جان، همونطور که دو هفته قبل گفته بودم، آلیتالیا 1 سپتامبر رو کنسل و یکی برای دسامبر رزرو کردم (اولش فکر میکردم خریدمش). هنوز دیفر نکرده بودم و تا الان صبر کردم تا دیفر انجام بشه.

اول بگم که تو این چند روز که منتظر بودم آژانس گفت ممکنه آلیتالیا جریمه کنسلی ازت کم نکنه و بزار بپرسم، پرسید و طبق گفته آژانس جواب آلیتالیا منفی بود و 100 دلار کم میکنه.

حالا برسم به سوالم و پیشاپیش ممنون بابت راهنماییهای همیشه خوبت:

پرواز من آلیتالیا-آلیتالیا-ارکانادا هست، به نظرت ارزش داره بلیط تورکیش برای کل مسیر بگیرم که 100 دلار گرونتر باشه؟ منظورم اینه که تفاوتشون زیاده (از نظر بار مجاز، شرایط پرواز و ترمینالها و حالا هر تفاوت دیگه ای که باشه)؟

دلیل اینکه میپرسم اینه که تو نظر سنجی، تورکیش اول و آلیتالیا آخره!

ضمنا زمان رسیدن با آلیتالیا ساعت 1:15 شب و با تورکیش 11:15 شب هست. تغییر پرواز در فرودگاه تورنتو برای تورکیش زمانش کمه (2 ساعت و 5 دقیقه)
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمایی بفرمایید. آیا ترکیش به 3 کیلو اضافه گیر می ده؟ یکی هم چه دارویی رو می شه آورد؟آمپی سیلین؟سرماخوردگی؟ ژئوفن؟ ویتامین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    كی بهتون پيام ميده به شركت هواپيمايي بايد زنگ بزنيد قيمت بگيريد؟!
    بليت هواپيما بر خلاف اتوبوس به ساب كلاس هاي مختلف پروازی تقسيم ميشه كه هر كدوم شرايط ويژگی و قيمت متفاوتي دارند.
    قيمت بليت هاي تركيبي ايران ار به كانادا حدود 2/100 تا 2/500 هست
    قيمت بليت هواپيما رو شما اينطوري نمي تونيد تيكه تيكه در بياريد بعد بگذاريد كنار هم
    موقعی که برای پرواز تو سایت ایران ار سرچ میکنم صفحه جدید که باز میشه تو قسمت قیمتش ستاره میذاره و زیرش ستاره رو اینجوری توضیح میده:
    * Related to international flights ,the airfare is vary and it depends on the airline and the countries that you choose for flight connectivity.
    You will need to contact authorized travel agencies for the best itinerary and fare.
    حالا این کلاس Y ویژگی هاش چیه!؟
    منم اول 2 روز پیش از یه آژانس قیمت گرفتم 2/200 قیمت داد. امروز از یه جای دیگه 1/981.
    خب پس یعنی راهی نداره که بشه خودمون محاسبه کنیم!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. petroleum Geology

دوستان عزيز، كسي زحمت ميكشه به ما بگه شرايط پرواز براي خانماي باردار چطوره؟ تا چند ماهگي دوره بارداري ميتونن پرواز داشته باشن؟آيا اير لايناي مختلف شرايط فرق ميكنه؟
    FSW1 Warsaw (38) - CIO: 05 Nov 2009
    Medical: 26.06.2013
    Medical received in Paris: 09.07.2013
    2014.01.16:pass request

رنگین کمان پاداش کسیست که تا لحظه آخر زیر باران میماند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kapa نمایش پست ها
    دوستان عزيز، كسي زحمت ميكشه به ما بگه شرايط پرواز براي خانماي باردار چطوره؟ تا چند ماهگي دوره بارداري ميتونن پرواز داشته باشن؟آيا اير لايناي مختلف شرايط فرق ميكنه؟
    تا اونجا که یادمه برای یکی از دوستان در این مورد سرچ کردم. حدود 1 تا 1.5 ماه بین ایرلاینها میتونه متفاوت باشه.
    بهترین راه سرچ در قوانین ایرلاینهاست.

Junior Member

پرواز ایران ایر بریتیش که جا نمیده، مسیر مونترال به تهران (۲ طرفه) برای نیمه دوم دسامبر، سایت کایاک پرواز ترکیبی‌ بریتیش ایرویز و اطلس جت رو به قیمت تقریبی ۱۰۵۰دلار پیشنهاد میده که البته دو استاپ‌ دارد یکی‌ در لندن و دیگری در استانبول. حالا من چند تا سوال دارم:

۱- آیا این پرواز واقعا قابل خرید هست؟ (من نتونستم لینکی‌ پیدا کنم که بریتیش و اطلس جت کد شر باشند)

۲- اگر جواب سوال ۱ مثبت هست، آیا این پرواز نیاز به ویزا ترانزیت دارد ( با پاس ایرانی‌

۳- کانکشن در استانبول فقط ۱:۵۰ هست، آیا این زمان واسه فرودگاه استانبول کافی‌ هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    پیرسون جان، همونطور که دو هفته قبل گفته بودم، آلیتالیا 1 سپتامبر رو کنسل و یکی برای دسامبر رزرو کردم (اولش فکر میکردم خریدمش). هنوز دیفر نکرده بودم و تا الان صبر کردم تا دیفر انجام بشه.
    اول بگم که تو این چند روز که منتظر بودم آژانس گفت ممکنه آلیتالیا جریمه کنسلی ازت کم نکنه و بزار بپرسم، پرسید و طبق گفته آژانس جواب آلیتالیا منفی بود و 100 دلار کم میکنه.
    حالا برسم به سوالم و پیشاپیش ممنون بابت راهنماییهای همیشه خوبت:
    پرواز من آلیتالیا-آلیتالیا-ارکانادا هست، به نظرت ارزش داره بلیط تورکیش برای کل مسیر بگیرم که 100 دلار گرونتر باشه؟ منظورم اینه که تفاوتشون زیاده (از نظر بار مجاز، شرایط پرواز و ترمینالها و حالا هر تفاوت دیگه ای که باشه)؟
    دلیل اینکه میپرسم اینه که تو نظر سنجی، تورکیش اول و آلیتالیا آخره!
    ضمنا زمان رسیدن با آلیتالیا ساعت 1:15 شب و با تورکیش 11:15 شب هست. تغییر پرواز در فرودگاه تورنتو برای تورکیش زمانش کمه (2 ساعت و 5 دقیقه)
    اولن كه آليتاليا همچين جقی رو نداره
    اگه روز پرواز رو كنسل كرده شما رو نميتونه مجبور كنه كه توي يك تاريخ ديگه سفر كنيد و بايد هزينه بليت رو بدون جريمه استرداد كنه
    نظر سنجی‌ فروم ربطی به بهترين ارلاينز ممكن نداره . بهترين ارلاينز موجود ممكن هست بسته به وضعيت و شهر مبدا و مقصد هر مسافر كاملن متفاوت باشه
    توركيش 46 تا پرواز هفتگی از 6 شهر مختلف ايران داره آليتاليا 5 تا فقط از يك شهر براي همين مسلمن بيشتر با توركيش پرواز ميشه به كانادا تا آليتاليا.
    هر چند توركيش توی رنگينك ارلاينز ها 4 ستاره ول‍ي آليتاليا سه ستاره مي باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kjh9999 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی بفرمایید. آیا ترکیش به 3 کیلو اضافه گیر می ده؟ یکی هم چه دارویی رو می شه آورد؟آمپی سیلین؟سرماخوردگی؟ ژئوفن؟ ویتامین؟
    اين موضوع كاملن به شانس شما بستگي دارد كه كانترمن تون كي باشه در اون لحظه
    حجم زيادي از دارو ممكن هست مشكل ساز باشد.
    براي داروهاي خاص بهتر است نسخه پزشك هم همراهتان باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam86 نمایش پست ها
    موقعی که برای پرواز تو سایت ایران ار سرچ میکنم صفحه جدید که باز میشه تو قسمت قیمتش ستاره میذاره و زیرش ستاره رو اینجوری توضیح میده:
    * Related to international flights ,the airfare is vary and it depends on the airline and the countries that you choose for flight connectivity.
    You will need to contact authorized travel agencies for the best itinerary and fare.
    حالا این کلاس Y ویژگی هاش چیه!؟
    منم اول 2 روز پیش از یه آژانس قیمت گرفتم 2/200 قیمت داد. امروز از یه جای دیگه 1/981.
    خب پس یعنی راهی نداره که بشه خودمون محاسبه کنیم!؟
    كلاس Y گرونترين كلاس اكونومی بليت هاي ايران ار هست
    بليت هاي پروازهاي تركيبي ايران ار بايد فقط روي كلاس هاي K و S‌ باشند قسمت دوم پرواز هم بايد بسته به نوع ارلاينز فقط رو كلاس خاصي باشند
    براي همين همانطور كه بارها قبلن توي اين فروم گفتم براي خريد اين نوع بليت خواهشن سراغ آژانسهايي كه ناشي هستند يا فقط در طول سال يك دونه همش همچين بليت هايي رو فروش دارند نرويد كه خراب كاري نكنند
    اين بليت ها رو خودتون نمي تونيد محاسبه كنيد چون روي دو ارلاينز مختلف هست و كلاس هاي خاص