نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 944 از 2191 نخستنخست ... 444844894934935936937938939940941942943944945946947948949950951952953954994104414441944 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,431 تا 9,440 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi123_456 نمایش پست ها
    مرسی پیر سون
    یه سوال دیگه؟؟؟
    پرواز اول با الاتحاد بعد با KLM. اگر بشتر از 23 kg داشته باشم
    1- پای پرواز پول اضافه بار بدم ؟؟؟ 2- میتونم از سرویس خرید بار 23 kg اضافه klm استفاه کنم ؟؟
    بله ميتونيد با پرداخت 75 دلار پاي پرواز يك تيكه بار 23 كيلويي ديگه داشته باشيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آژانس اشتباه گفته خدمتتون هيچ سرويسی بين اين دو فرودگاه وجود ندارد
    توی پيك ساعت ترافيك بيشتر از دو ساعت بين اين دو فرودگاه زمان لازم نيست.
    امكان صدورش رو دارند منتها دفتر توركيش بهشون فشار مياورد كه صادر نكنند همچين بليت هايي رو.
    در تایید صحبتهای پیرسون عزیز در رابطه با فاصله دو فرودگاه و ساعت پر ترافیک بگم که من یه بار صبح ساعت 8 رسیدم SABIHA و میخواستم برم میدان TAKSIM، با اون همه ترافیک صبح، و با اینکه با اتوبوس رفتم، حدود یک ساعت و ربع شد و میدونم که از میدان TAKSIM تا ATATURK هم با اتوبوس همینقدره.

البته شما بین دو فرودگاه رو با ماشین و به صورت مستقیم میری
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Senior Member

این صفحه اطلاعات خوبی در مورد جابجایی بین SABIHA و ATATURK داره: http://www.turkeytravelplanner.com/g...rk2gokcen.html

میگه با ون های مرسدس بنز و تو هر ون 4 نفر با وسایل سوار بشن.

البته به نظر میرسه این صفحه مربوط به همین شرکتی هست که صاحب ون هست و از ون تعریف کرده، باید سایر دوستان نظر بدن.

هزینه ون برای هر نفر میشه 17.5 یورو /// که باید 3 نفر دیگه هم باشن تا تکمیل بشه

هزینه اتوبوس برای هر نفر میشه 22 تورکیش لیر = تقریبا 10 یورو /// که باید یک بار در میدان تکسیم پیاده و دوباره سوار بشین و یه مقدار منتظر بمونین تا اتوبوس تکسیم به آتاتورک پر بشه و راه بیافته

You can go from Istanbul's Atatürk Airport, on the European side of Istanbul, to Sabiha Gökçen Airport, 55 km (34 miles) to the east on the Asian side of the Bosphorus (or vice-versa) by public transport in about two hours, and see a good amount of Istanbul and the Bosphorus as you travel. Here's how
    :
    Airport Buses via Taksim Square

There is no non-stop airport bus service between Istanbul's two airports, but you can make the trip by changing buses at Taksim Square.
    Havataş operates airport buses between Atatürk Airport and Taksim Square (TL10), and Sabiha Gökçen Airport and Taksim Square (TL12; thus, total fare for the journey TL22). Though the trip, airport to airport, takes about 2 hours in normal traffic, you should allow more time at heavy-traffic times.

By Private Transfer Service

Efendi Travel will drive you from one Istanbul airport to the other in a comfortable Mercedes-Benz minivan for not all that much more than a regular Istanbul taxi, but the ride is far more pleasant, assured and safe. It's the fastest way to go, taking about 1-1/4 hours in normal traffic (up to 2.5 hours during the afternoon and evening weekday traffic rush, 15:00 [3 pm] to 21:00 [9 pm]).
    The total fare for the van is 70 euros, and it can take up to four passengers and their luggage, so if you're traveling with three others, the fare will be not much more per person than the fares for the airport bus.
    Your private transfer begins in the airport terminal at the Customs-area exit where you will be met by an Efendi Travel staff person holding a sign with your name on it, who will assist you with your luggage. A professional driver will take you across the Bosphorus to the other airport offering snacks and beverages along the way, and will help with your luggage when you reach the other airport. The cost is the same for one to four persons—it's not a per-person charge. This is a great value-for-money service. More...

By Taxi

There are usually Istanbul taxis waiting at the airport to take up to three passengers with light luggage to the city center or the other airport. Most of the time the trip is uneventful. Sometimes the driver tries to charge more than the standard fare, or takes "the long way round." Occasionally the driver will want to stop and usher you into a carpet or leather apparel shop from which he earns a commissiontanbul taxi is often not a pleasant experience.
    ویرایش توسط fadaei2 : September 14th, 2013 در ساعت 09:43 PM
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

در مورد خروج پول دیروز یه مطلبی توی رادیو گفت که حجاج بیش از 5000 تا نداشته باشن چون در خروج از فرودگاه مدینه دچار مشکل میشن. یه طوری گفت که انگار این ور مشکلی نیست و اونور باید اظهارنامه پر کنید. خواستم اطلاع رسانی کرده باشم.

Junior Member

مگه با رو توی استاپها خودشون انتقال نمیدن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بارتون رو كسی انتقال نميده از صبيحه به آتاتورك خودتون بايد تحويل بگيريد بعد دوباره تحويل دهيد
    بستگی داره توي تاريخ جديديتون كه مايل هستيد قيمت بليت چند هست هر چقدر بود بايد مالتفاوتش رو پرداخت نماييد + جريمه تغيير تاريخ

Banned

دوستان من امروز یک چیزی تجربه کردم بدرد هممون میخوره گفتم با شما درمیون بزارم. برای جا دادن لباسها در چمدان مشکل جا داشتم که به توصیه یکی از دوستانم از اینترنت :وکیوم بگ: خریدم دونه ای ۶۰۰۰ تومن. تو گوگل فارسی تایپ کنید میاره براتون من از می شاپ خریدم. خلاصه لباسها رو گذاشتم تو کیسه و اخر سر یه دریچه کوچک داره با حاروبرقی هوای داخلش رو میکشید و در رو میبندید از دوباره. کل پلیورها و پیرهن هام شده اندازه ۲ تا بالش. حدود ۳۰ تا پیرهن و ۱۰ تا پلیور. اینارو گذاشتم ته جمدون کلی جا موند برای کفش و کاپشن هاو خیلی چیز بدرد بخور و ارزونی هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ocs نمایش پست ها
    پرواز ایران ایر بریتیش که جا نمیده، مسیر مونترال به تهران (۲ طرفه) برای نیمه دوم دسامبر، سایت کایاک پرواز ترکیبی‌ بریتیش ایرویز و اطلس جت رو به قیمت تقریبی ۱۰۵۰دلار پیشنهاد میده که البته دو استاپ‌ دارد یکی‌ در لندن و دیگری در استانبول. حالا من چند تا سوال دارم:

۱- آیا این پرواز واقعا قابل خرید هست؟ (من نتونستم لینکی‌ پیدا کنم که بریتیش و اطلس جت کد شر باشند)

۲- اگر جواب سوال ۱ مثبت هست، آیا این پرواز نیاز به ویزا ترانزیت دارد ( با پاس ایرانی‌

۳- کانکشن در استانبول فقط ۱:۵۰ هست، آیا این زمان واسه فرودگاه استانبول کافی‌ هست؟
    دوست عزیز من همه این سرچ هایی که شما کردید رو انجام دادم اخر سر هم به اقای پیرسون گفتم بلیط ترکیش برام خریدن هم ارزونتر شد هم بی دردسر میره. ما نمیتونیم خودمون ارزون تر از قیمنی که آژانس ها بهمون میفروشن پیدا کنیم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    من يک نقل قولي رو ديروز شنيدم. يکي از کارمندان ايران اير گفته بوده.

گير دادن به دلار خروجي خيلي زياد شده به خصوص براي افرادي که ويزاي بلند مدت دارند. طرف گفته بوده که 1000 يا 2000 بيشتر از 5000 تا رو اجازه ميدن برگردوني به همراهت تو فرودگاه ولي بالاتر از اون رو مصادره مي کنند و به مسافر انگ قاچاق ارز مي زنند.

واقعا اينطوريه الان؟؟؟؟؟؟؟؟

من از صحت خبر مطمئن نيستم. فقط خواستم بگم تا همفکري کنيم با هم.
    دوستان تو تورنتو و ونکور صرافی های ایرانی هستن. همونجا تو مغازه کارت شتاب ایران رو میکشید رو دستگاه پز و به قیمت ایران بهتون دلار میده. نه ریسک داره نه دردسر و استرس و ضرر مالی.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_moh_f نمایش پست ها
    مگه با رو توی استاپها خودشون انتقال نمیدن؟
    هر استاپي كه بار منتقل نميشه مثلن موقعی كه تغيير فرودگاه داريد و يا اولين پورت ورودی كاناداتون باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kenada نمایش پست ها
    دوست عزیز من همه این سرچ هایی که شما کردید رو انجام دادم اخر سر هم به اقای پیرسون گفتم بلیط ترکیش برام خریدن هم ارزونتر شد هم بی دردسر میره. ما نمیتونیم خودمون ارزون تر از قیمنی که آژانس ها بهمون میفروشن پیدا کنیم.
    من واسه پرواز از کانادا به اروپا و امریکا همیشه تونسته بودم بلیت ارزون از اینترنت پیدا کنم. ولی‌ ظاهراً اینبار حرف شما واسه پرواز به ایران درست هست.

من یادمه توی همین فروم گفته شده بود که خرید بلیطهای سوتو دیگه از ایران به صرفه نیست. آیا الان این بلیط‌های ایران ایر بریتیش (از کانادا به ایران) هم از داخل ایران صادر می‌شه؟

البته فعلا از همین جا یه بلیت ایران ایر بریتیش جور شد که قیمتش از بقیه بهتر هست اما فکر کنم نسبت به آپشن‌های پیرسن گرونتر هست ؛)
    دوم اینکه من نمیدونستم که آیا پیرسن میتونه واسه من از کانادا به ایران (۲ طرفه) بلیت بگیره و من هم هزینشو از کانادا براش واریز کنم. بنا به دلایلی من در ایران حسابی‌ و آشنایی ندارم که از اونجا براش واریز کنم (از طریق صرافی هم باید ببینیم به کارمزدش می‌ارزه یا نه). پیرسن عزیز می‌تونی بگی‌ این امکان رو داری یا نه که واسه سفر‌های بعدی مزاحمت بشم؟