صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

mahnazar
    Guest

پیش فرض نحوه ی ثبت نام pbt

می خواستم بدونم ثبت نام حضوری تافل PBT برای ژانویه کی و چگونه است؟ ممن.ن می شم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

سلام:
    شما کجا مخواین امتحان بدین؟دانشگاه آزاد؟اصفهان؟کیش؟
    اول جاشو مشخص کنید تا شماره تلفنهاشو بهتون بدیم.بهترین کار اینه که قبل از انجام هر کاری با خود مداکز برگزار کننده این آزمون تماس بکگیرین و از آخرین شرایطشون مطلع بشید.
    موفق باشد
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

mahnazar
    Guest

دانشگاه آزاد و اگر نشد اصفهان. اما هیچ شماره تلفنی از اشون ندارم. ممن.ن می شم اگر شماره ای دارید به من بدید.

امتحان ورقه ایی دانشگاه آزاد 22 دی برگزار میشه اونجوری هم که اپراتور می گفت ثبت نام هم از 30 آبان شروع میشه.2 تا عکس کارت شناسایی معتبر با 132 هزار تومن پول. شمارش هم اینه 22589868

ahmad84
    Guest

تا اونجایی که من می دونم اصفهان برای ژانویه امتحان نداره، ولی شماره ی مرکز زبانش بخش تافل اینه: 03117932123
    دانشگاه آزاد هم الان شمارشو ندارم. ولی برای ثبت نام باید از صبح روز قبل از ثبت نام برید تو صف شب هم بخوابید تا ثبت نام بشید. ما برای امتحان 19 آبان همین کار رو کردیم.

Junior Member

پیش فرض نام نويسي براي تافل PBT

سلام
    اگه حتماً بخوای در امتحان PBT دانشگاه آزاد برای زانویه اسم بنویسی از چقدر قبل باید در صف وایستی؟...دوستانی که میگن از صبح روز قبل باید بری و شب هم در صف بخوابی احیاناً شوخی نمی کنند؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شوخی می کنید؟!

تا جایی که من میدونم اگه ثبت نام online هم داشته باشه این center که میتونید راحت و بی دردسر ثبت نام کنید هرچند که باید عجله کنید واسه این موضوع تا ثبت نام online پر نشه و حتی پارسال موردی بود تو اصفهان که قرار بود دانشگاه ثبت نام کنه ولی اینقدر online ثبت نام کردن که دیگه ثبت نام حضوری انجام نشد. اگرم ثبت نام فقط حضوری باشه بعید میدونم همچین چیزی باشه. تو مملکت ما صف معنی نداره و حتی اگه تا 5 دقیقه قبل از ثبت نام صفی در کار باشه به محض شروع ثبت نام صف بهم میریزه و یدفعه میبینی اونی که آخر اومده زودتر ثبت نام کرده. پس سایت ETS رو چک کن ببین ثبت نام آنلاین داره یا نه اگه داشت به محض اینکه open شد ثبت نام کن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

من خودم برای نوامبر رو ثبت نام کردم (فکر کنم بیست و یکم شهریور ثبت نام بود). من نتونستم به صورت آنلاین ثبت نام کنم، به همین خاطر مجبور بودم حظوری اسم بنویسم. قبلاً از یکی از دوستام شنیده بودم که این مورد وجود داره، ولی اون بهم گفته بود که باید از سه نیمه شب توی صف باشم تا نوبت بهم برسه، ولی نفرای اول صف از عصر روز قبلش میان.
    خلاصه من اونقدر نگران بودم که پر بشه و به من ثبت نام نرسه (چون برای اوکتبر فقط 56 نفر رو حظوری ثبت نام کرده بودن!!)که از ساعت چهار روز قبلش یه سر رفتم جلوی مرکز آزمون ببینم خبری هست یا نه. دیدم بله، کلی آدم اونجا وایساده و یه نفر هم اسم بچه ها رو می نویسه، من وقتی اسم خودم رو نوشتم نفر 78ام بودم (با اینکه ساعت 4 روز قبل رفته بودم، کلاً هم برای اون دوره 83 نفر رو ثبت نام کردن، یعنی از روی لیست تا نفر 83وم تونست فیش بگیره، اما بقیه نتونستن. نفر اول اون صف هم به گفته خودش از اونهایی بود که دوره اوکتبر بهش نرسیده بود و از ساعت 8 صبح روز قبلش اومده بود. خلاصه، به علت بحثهای زیادی هم که اونجا شد، همه بچه ها مجبور بودن که تا صبح توی اون منطقه بمونن و هر دو ساعت یک بار حظور غیاب می شد، هر کسی هم که بیش تر از دو بار اسمش خونده می شد و نبود، از لیست خط می خورد. فردا صبحش هم ثبت نام بر اساس اسامی داخل همون لیست انجام شد.

البته فکر نکنم ثبت نام ژانویه اونقدر شلوغ باشه، چون نوامبر آخرین دوره ای از PBT بود که نمره اون به همه deadlineها میرسید. ولی من اگر به جای شما بودم حتماً یا به صورت آنلاین ثبت نام می کردم، یا اینکه روز قبلش یه سر می رفتم مرکز آزمون ببینم چه خبره. اگر توی تهران باشید که زیاد سخت نیست، اگر هم تهران نیستید، حتماً روز قبلش بیاید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Senior Member

بله، اينجا از معدود جاهاي هست که صف کاملا معني داره.
    من خودم اواخر مرداد خواستم ثبت نام کنم، و اصلا از اين مسائل اطلاع نداشتم. صبح با اينکه زودم رفتم، ديدم اوناي که 4 صبح رفته بودن، نتونستن ثبت نام کنن چون پر شده بود.
    و واقعا حضور غياب هم کرده بودن. و تمام افرادي که موفق شدن، اون شب جلوي مرکز بودن.
    اين دفعه رو ديگه نمي دونم. اگه واقعا مي خواهين PBT بدين و iBT نمي تونين بدين، ريسک نکنين.
    m.hashemian توضيحات کامل رو دادن.

سلام
    نفرات اول ثبت نام امتحان نوامبر از ساعت 8 صبح روز قبل اونجا بودن.امیدوارم اطلاع رسانی به این شکل تو این گروپ باعث نشه بعضی ها مثلا از دو روزه قبل اونجا منتظر وایسن.خیلی بده اینجوری ،ولی کلان بچه هایی که می خوان ثبت نام کنن و حیاتیه واسشون عملا چاره ای ندارن جز زود رفتن.البته این احتمال هست چون یه کم دیره و خیلی به درده dead line ها نمی خوره خلوت تر باشه.

صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)