صفحه 10 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

پیش فرض پاسخ : آیا pBT رو میشه cancel کرد یا به تعویق انداخت؟ standby چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroad2008
    با سلام

آيا امكان تغيير تاريخ يا كنسل كردن امتحان تافل PBT كه از طريق سايت ETS و با كارت اعتباري انجام گرفته است ميباشد و چگونه و چه مقدار REFUND ميگردد؟

I know that for iBT they will deduct 50$ and give the rest back in case you cancel the text 5 days before the exam. Check here for more info,

Rescheduling or Canceling
    You must reschedule or cancel your registration no later than three full days before your test date (not including the day of the test or the day of your request). For example, the deadline to reschedule a Saturday test is Tuesday. If your request is not received at least three full days in advance, your full test fee will be forfeited. Test administrators are not authorized to make schedule changes.
    To reschedule, you must provide:
    Your registration number
    The full name you used to register
    The fee for rescheduling is US$50. Payment must be received prior to rescheduling.
    If you are testing in the U.S., Canada, or a U.S. territory,* you can reschedule on the TOEFL iBT online registration system or call 1-443-751-4862 or 1-800-GO-TOEFL (1-800-468-6335) to reschedule or cancel.
    If you are testing outside the U.S., Canada, or a U.S. territory,* you can reschedule on the TOEFL iBT online registration system or call the appropriate Regional Registration Center (RRC) to cancel or reschedule.
    You cannot reschedule or cancel your registration via mail or e-mail.
    If you do not cancel or reschedule your registration three full days before your test date (not including the day of your test or the day of your request), your full test fee will be forfeited.
    *American Samoa, Guam, Puerto Rico, and U.S. Virgin Islands

Test Fee Refunds
    If you cancel your registration by the deadline, you will receive a refund equivalent to half of the original test fee. The remainder of your payment will be retained to cover expenses for processing your registration and holding space at the test center. Refunds will be in U.S. dollars. Cash refunds are not available. Refunds will not be given if you do not follow proper registration procedures and/or fail to present the required identification documents at the test center.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

همه موارد در بولتن تافل pbt هم توضیح داده شده. فقط یه بار از تو سایت ETS یا همین جا دانلودش کنید به همه سوالاتون جواب میده.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام. من برای آگوست یعنی 26 مرداد در دانشگاه اصفهان تافل pbt ثبت نام کردم اما منصرف شدم چون نمره تافل 10 may اومد و نمره م خوب شده ، برای همین می خوام صندلی مو واگذار کنم. برای اطلاعتون من بصورت حضوری ثبت نام کردم نه آنلاین. در حال حاضر مدارکی که در دست دارم مدارکی هستن که دانشگاه اصفهان موقع ثبت نام در اختیارم گذاشتن مثل کپی فرم ثبت نام و مبلغ واریزی و تاییدیه ثبت نام. باید روز امتحان من هم اصفهان باشم که بتونم کارت ورود به جلسه رو بگیرم و بعد با هماهنگی مسئولین دانشگاه عکس شما روی کارت زده بشه و کاری هم که شما باید بکنید اینه که در زمان آزمون مشخصات جدید خودتون رو با دقت روی پاسخنامه پرکنید و گزینه ای در ورق پاسخنامه هست که ازتون می پرسه آیا اسم و مشخصات شما با کارت تطابق داره یا نه که شما باید گزینهء نه رو انتخاب کنید و یکبار دیگه در همون ستون مشخصات فعلی خودتون رو وارد کنید. نگران پروسهء جابجایی نباشید چون من خودم هم با همین شرایط آزمون 10 می کیش رو دادم و مشکلی خداروشکر نداشتم. موفق باشی.

پیش فرض پاسخ : نام نويسي براي تافل PBT

m.hashemian راست میگه. خدا بگم چی کارت کنه :'( باز تجربه اوون شبو یادمون آوردی تو باروون دم دانشگاه آزاد. تازه داشت یادمون می رفت. توی اوون 24 ساعت و مخصوصا صبحش اوونقدر سرو کله زدیم اوونجا که تا یه هفته سرمون درد می کرد. تازه صبح روزی که مدارک ثبت نام رو بردیم, دیدیم دانشگاه آزاد 10 تا 15 نفر رو از خودشون بدون صف و نوبت ثبت نام کرده. اگه 200 هزار تومن پول زیادیه برات یه روز قبلش از صبح برو اوونجا و صف وایسا. ولی اگه نه جوون خودت رو خلاص کن و برو کیش. یا شاید هم اصفهان.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

آره.
    منم شنيدم براي دوره هاي بعدي هم به ترتيب الان ثبت نام كردن. از يه روز قبل مردم سر صف بودند.
    ولي ممكنه بعد از اين آنلاين ثبت نام كنند يا كه ديگه كلا پر شده؟
    Mostafa

پیش فرض اعتراض

سلام
    تافلی های محترم موافقین هممون یه نامه بلند بالا بنویسیم واسهETS واز این دانشگاه آزاد شکایت حسابی کنیم؟
    هممون شاهدیم که این سنتر از زمان ثبت نام گرفته تا نحوه برگزاری آزمون چقدر همه رو رو اذیت می کنه!
    الان هم با این مسخره بازیش سر ثبت نام نوامبر!
    بنظر من تا زمانی که ما ساکت بشینیم و کاری نکنیم دانشگاه آزاد به این بچه بازیهاش ادامه می ده!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    تافلی های محترم موافقین هممون یه نامه بلند بالا بنویسیم واسهETS واز این دانشگاه آزاد شکایت حسابی کنیم؟
    هممون شاهدیم که این سنتر از زمان ثبت نام گرفته تا نحوه برگزاری آزمون چقدر همه رو رو اذیت می کنه!
    بنظر من تا زمانی که ما ساکت بشینیم و کاری نکنیم دانشگاه آزاد به این بچه بازیهاش ادامه می ده!
    نه این کار بهیچ وجهی نکنید این کار شاید به تعطیلی سنتر بکشه که اصلا کار درستی نیست هر چند اونا اشتباه کرده باشند.شما هنوز مجبور نشدی واسه این نوع امتحانات یه سفر به کشورهای همسایه داشته باشید.بنده واسه یه IELTS چ.. که 72 پوند پولش بود مجبور شدم 1000000 تومان هزینه کنم جوابشم الان پشت کمد داره خاک میخوره.شما باید خدا شکر کنی که این امتحانات تو ایران حالا بهر ترتیبی که هست بر گزار میشه.چرا یه ایمیل نمیزنی ETSبگی ظرفیت زیاد کنند که این همه استعداد به این روز نیافتند.؟
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    نه این کار بهیچ وجهی نکنید این کار شاید به تعطیلی سنتر بکشه که اصلا کار درستی نیست هر چند اونا اشتباه کرده باشند.شما هنوز مجبور نشدی واسه این نوع امتحانات یه سفر به کشورهای همسایه داشته باشید.بنده واسه یه IELTS چ.. که 72 پوند پولش بود مجبور شدم 1000000 تومان هزینه کنم جوابشم الان پشت کمد داره خاک میخوره.شما باید خدا شکر کنی که این امتحانات تو ایران حالا بهر ترتیبی که هست بر گزار میشه.چرا یه ایمیل نمیزنی ETSبگی ظرفیت زیاد کنند که این همه استعداد به این روز نیافتند.؟
    من هم با نظر آقا/خانم Behrang کاملاً موافقم.
    متأسفانه تو این مورد مجبوریم بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم...
    به هر حال، برگزار شدن آزمون تو ایران، با این شرایط نامناسب و حتی کیفیت پایین برگزاری آزمون توسط برخی Center ها، بهتر از اینه که اصلاً برگزار نشه...

maryamgoli: پست بنا به درخواست خود نويسنده ويرايش شد.
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط lady_in_red
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    من هم با نظر آقا/خانم Rabin کاملاً موافقم.
    متأسفانه تو این مورد مجبوریم بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم...
    به هر حال، برگزار شدن آزمون تو ایران، با این شرایط نامناسب و حتی کیفیت پایین برگزاری آزمون توسط برخی Center ها، بهتر از اینه که اصلاً برگزار نشه...
    شما کدوم سنتر ها تا حالا امتحان دادید.؟
    بنظر من سنتر تهران یکی از بهترین سنترا بود خیلی امتحان راحت بر گزار میکردند.منظور منو از راحتی میفهمید.من تو کیش می خواستم بلند شم وا داد بزنم بابا من خودمم که آمدم امتحان بدم اینقدر چک نکنید اینقدر پارازیت ول نکنید.
    در هر حال مثل اینکه شما دوست دارید چون که نتونستید ثبت نام کنید بقیه دوستان امتحان ندهند.ازون ایرانی بازیاستا.
    در هر حال که از ما گذشت شما رو خودانی.
    What Goes Around...Comes Around

اصلا نامه اعتراض من ربطی به ثبت نام کردن یا نکردن من نداره چون اینجا نشد یه جای دیگه! اصلا می رم دبی امتحان می دم یا شاید هم نمرم خوب شد و نخواست امتحان بدم!
    ولی می تونم بپرسم از نظر شما شرایط سنتر خوب چیه؟
    همه ما حداقل یه شب به خاطر بی برنامه گی دانشگاه آزاد تو خیابون خوابیدیم دوست من واسه اسفند گذشته می خواست ثبت نام کنه یه شب توی اون سرمای زمستون توی صف ایستاد بعد تا یه دو سه روز از شدت تب نتونست بیرون بیاد دوستم می گفت ( احتمالا بچه هایی که اون وقت ثبت نام کردن همه یادشون هست )که اول به دروغ دانشگاه آزاد گفت تو مهستان ششم ثبت نامه بعد همه فهمیدن ثبت نام جای دیگه است!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امتحان امسال سر جلسه از دیگه شاهکارهاشون بوده که بچه ها بخوبی اشاره کردن که خانمه نظم جلسه و تمرکز همه رو چطور بهم زد!
    ثبت نام این سری که دیگه جای خود داره!
    تازه شده ما تهرانیها خودمون رو بجای اون بیچاره های شهرستانی بذاریم که چه مصیبتهایی رو بخاطر یه ثبت نام ساده باید تحمل کنن! تازه بیشترشون هم که به این فروم آشنایی ندارن و از شرایط ثبت نام خبر ندارن میان تهران و دست خالی بر می گردن شهرشون حداقل من 3 مورد رو این بار دیدم!
    از همه بدتر چرا باید زمان ثبت نام تافل پلیس 110 عضو ثابت باشه!
    به نظر من
    نشستن و دیدن بدتر شدن شرایط کار درستی نیست و به اصطلاح .... ایرانی بازی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)