صفحه 11 از 37 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

پیش فرض پاسخ : نام نويسي براي تافل PBT

سلام آقای Rabin،

اولاً: من هم امتحان تافلمو دادم. نتایج آزمونم رو هم می تونید اینجا ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg63149
    با توجه به نمره ای که آوردم هم هیچ نیازی به ثبت نام مجدد ندارم و هر چی در مورد جریان دانشگاه آزاد هم می دونم از همین فرومه... من هم چون دوست دارم که بقیه دوستان این امکان رو داشته باشند که تو ایران این امتحان رو بدند، نظرمو گفتم. وگرنه به قول آقای بهرنگ، "از ما که گذشت..."

من برخلاف شما فکر می کنم نامه اعتراض آمیز کاملاً به ثبت نام کردن یا نکردن ارتباط داره... شاید شما این امکان رو داشته باشید که به راحتی جای دیگه ای امتحان بدید، اما فکر نمی کنم این شرایط برای دوستان دیگر به راحتی مهیا باشه...
    خب، شما که این امکان رو دارید که کشور دیگه ای امتحان بدید، چرا از طرفی خودتون رو اذیت می کنید و از طرفی می خواید با E-mail زدن مانع دیگران بشید؟؟؟

ثانیاً: شما خودتون از دیگران نظرخواهی کردید، پس لطفاً تحمل شنیدن نظر دیگران رو هم داشته باشید. اگه خودتون تصمیم گرفتید E-mail بزنید، خب این کار رو بکنید، چرا نظر دیگران رو می پرسید؟

ثالثاً و به همه دوستان: منظور من از سنتر خوب جاییه که کیفیت برگزاری آزمون در اون جا بالا باشه (مثل سنتر اصفهان که علاوه بر نظم موجود در جلسه، از هدفون هم برای بخش Listening استفاده می کنن). من خودم سنتر امیربهادر امتحان دادم و به جرأت می تونم بگم کیفیت خیلی خیلی بد بلندگوهاش تو بخش Listening امتحانم اثر کاملاً منفی گذاشت. یادمه همه ما سر امتحان داشتیم از شدت خشم منفجر می شدیم چون شما به سادگی هیچی نمی شنیدید. >

همه ما برای ثبت نام کردن سختی کشیدیم. شما تنها نیسیتید. اما وقتی سرجلسه می شینیم، هیچی از این سختی ها تو ذهنمون نیست، اون موقع فقط به این فکر می کنیم که نتیجه آزمونمون خوب بشه و به نظر من این موضوع با سنتر رابطه مستقیمی داره، چون به راحتی ممکنه نتیجه زحمات شما به باد بره...

به هر حال، چه تو ایران امتحان بدید و چه جای دیگه، امیدوارم نتیجه آزمونتون خوب بشه... موفق باشید.
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خواهش میکنم یکی جواب منو بده! کنسل کردن pbt !کمک!

منم همین مشکل رو دارم، اگه نمیشه تعویض کرد یا فروخت پس این تالار خرید و فروش تافل واسه چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vito
    منم همین مشکل رو دارم، اگه نمیشه تعویض کرد یا فروخت پس این تالار خرید و فروش تافل واسه چیه؟
    Cancellation Policy: After registration you may not change your test date or cancel your registration. If you do not take the test you will receive only a partial refund of your test fee. See our Web site regarding information on refunds for TOEFL and refunds for TSE.

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Veteran

اگه تافل pbt که onlineثبت نام کردیم رو بخوایم کنسل کنیم، ets همه پول رو پس میده؟ اگه نه! چقدر از اون رو پس میده؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

If you request arrives before the deadline you will receive a refund of 75$ US for the TOEFL PBT test. Refunds will be in US dollars. If original payments was drawn by credit card, refund will be credited back to the original credit card account.
    There is no change in online registration to get refund.

Junior Member

من آنلاين 8 نوامبر تهران رو ثبت نام كرده بودم. ميشه بگين واسه تكميل ثبت نام بايد كجا برم؟ آدرس كامل.
    براي اجتناب از پست هاي اضافه، در صورت مفيد بودن مطلب لطفا از +\_ براي تشكر استفاده كنيد. البته در صورت غير مفيد بودن هم اين دكمه به كارتون مياد

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tbooti
    من آنلاين 8 نوامبر تهران رو ثبت نام كرده بودم. ميشه بگين واسه تكميل ثبت نام بايد كجا برم؟ آدرس كامل.
    شما اگه موقع ثبت نام آدرس خونتو داده باشي تا قبل از امتحان يه Admission Ticket برات مياد . البته ممكنه كه بفرستند سنتر. ولي در كل شما يه قطعه عكس روز امتحان بايد همراهت باشه و پرينت ticket number كه بهت email شد رو محض احتياط با خودت ببر.

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام دوستان
    من به سايت ets مراجعه كردم تا may 2009 نوشته بود no seat available
    داستان چيه !!!!
    واسه هر سه تا مركز !!!

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd
    سلام دوستان
    من به سايت ets مراجعه كردم تا may 2009 نوشته بود no seat available
    داستان چيه !!!!
    واسه هر سه تا مركز !!!
    سایت ETS برای ثبت نام تو یه زمان های خاصی باز میشه. بقیه وقت ها No Seat ... هست. باید مرتب چک کنید که جا باز بشه.البته به غیر از سنتر اصفهان.

به احتمال زیاد این تاریخ ها آخرین دوره های تافل تو ایران هست.

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    ببخشیدها.
    اما تا فعلا چیزی قطعی نشده دربارش حرفی نزنیم.معلوم نیست این دوره آخرین بار باشه که.
    تازه اصلا آخرین بار باشه.
    این طور گفتن ها اثر خوبی نداره.
    بحث خسته کننده میشه و......
    ممنونم ازت
    این کاربر ،غیر فعال است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)