صفحه 13 از 37 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

پیش فرض پاسخ : نام نويسي براي تافل PBT

به نظر من بهترین کار خرید اینترنتیه چون رفتن تو صف و .... کلی دعوا و استرسو اعصاب خوردی داره
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Junior Member

Question از دوستان کسی‌ هست که بخواد PBT در January یا March رو کنسل کنه؟

از دوستان کسی‌ هست که بخواد PBT در January یا March رو کنسل کنه؟
    من باید نمره TOEFL رو تا قبل از May داشته باشم!

پیش فرض پاسخ : از دوستان کسی‌ هست که بخواد PBT در January یا March رو کنسل کنه؟

سلام.
    اگر كسي هم باشه كه بخواهد كنسل كند شما نمي توانيد جاي او شركت كنيد.
    در ضمن هنوز براي ثبت نام امتحان ژانويه يا مارچ وقت هست. من هم مي خواهم ژانويه امتحان بدهم اما هنوز ثبت نام نكرده ام. اگر به صورت آنلاين ثبت نام مي كنيد، بايد بگويم كه اگر چه الان امكان ثبت نام آنلاين وجود نداره اما ets ظرفيت هاشو كم كم اعلام مي كنه. يعني با چك كردن مداوم مي تونيد به صورت آنلاين ثبت نام كنيد.
    موفق باشيد.

Junior Member

سلام
    ممنون بابت توضیحاتی‌ که دادید.
    من با ثبت نم PBT آشنایی ندارم. آنلاین سایت رو چک کردم و دیدم که جا نداره " no seat available."
    چطور می‌شه مطمئن بود که با صبر کردن می‌شه ثبت‌نام کرد؟
    یک سوال دیگه! می‌شه "by mail" ثبت‌نام کرد؟ منظورم اینه که با توجه به اینکه آنلاین میگه جا نیست اگه فرمهای ثبت‌نام دستی‌ پر بشه و پست بشه به آمریکا امکان هست جا بده برای مارچ یا ژانویه؟

Junior Member

سلام، من برای ژانویه ثبت‌نام کردم ، حدود ۲ هفتهٔ پیش چند روز پیش که می‌خواستم ۲باره چک کنم ۱۶ ژانویه پر زده بود فکر کنم باید الان ثبت نام کنید

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

hI
    I have registered for the PBT on 16th Jan, AZAD uni via the credit card. Now I SAW in sanjesh site that we have to fill inn aform and send to sanjesh before examination plus some photos!!has anyone done that before?!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naser2 نمایش پست ها
    سلام.
    اگر به صورت آنلاين ثبت نام مي كنيد، بايد بگويم كه اگر چه الان امكان ثبت نام آنلاين وجود نداره اما ets ظرفيت هاشو كم كم اعلام مي كنه. يعني با چك كردن مداوم مي تونيد به صورت آنلاين ثبت نام كنيد.
    موفق باشيد.

مطمئنید؟ یعنی الان من میتونم برای march or May 2010 ثبت نام کنم؟
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Junior Member Captain EDGE آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural (Landplaning) Engineering

خیز دوست عزیز ، الان دیگر مهلت ثبت نام برابی آزمون های March بسته شده است ولی فکر می کنم May هنوز هم امکان پذیر باشد .

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

برای ژانویه یا مارچ با دانشکاه اصفهان مرکز تافل تماس بگیرید، شاید هنوز بشه Stand-by ثبت نام کرد. 7932123 اینم شمارشون. البته با کد 0311
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Captain EDGE نمایش پست ها
    خیز دوست عزیز ، الان دیگر مهلت ثبت نام برابی آزمون های March بسته شده است ولی فکر می کنم May هنوز هم امکان پذیر باشد .
    برای may دانشگاه اصفهان اواخر بهمن ثبت نام میکنه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)