صفحه 16 از 37 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

دوستان کسی میتونه به یه صورت منظم و مرتب اشکال ثبت نام pbt را بگه؟
    علاوه بر این نمرات تافل مستقیم به دانشگاه میره یا به ایمیل؟کلا یه توضیح خوب بدید که مطالب اینقد پراکنده نباشه

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام
    من واسه امتحان AUgust 14 PBT اینترنتی ثبت نام کردم ( دانشگاه آزاد تهران ) و یه verification ID به من داد... حالا که من واسه مرکز سنجش ثبت نام نکردم ، باید این صفحه ای که توش verification ID و اینا هست رو برای دانشگاه آزاد پست کنم یا سنجش؟
    و یه سوال مهم تر این که ... من که ثبت نام کردم یه صفحه اومد که گفت Successful بوده ، اما email ای دریافت نکردم... یعنی چی اون وقت؟! یعنی Email نمی زنن اصلا ، یا مشکلی هست؟!
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط No.Mediocrity نمایش پست ها
    سلام
    من واسه امتحان AUgust 14 PBT اینترنتی ثبت نام کردم ( دانشگاه آزاد تهران ) و یه verification ID به من داد... حالا که من واسه مرکز سنجش ثبت نام نکردم ، باید این صفحه ای که توش verification ID و اینا هست رو برای دانشگاه آزاد پست کنم یا سنجش؟
    و یه سوال مهم تر این که ... من که ثبت نام کردم یه صفحه اومد که گفت Successful بوده ، اما email ای دریافت نکردم... یعنی چی اون وقت؟! یعنی Email نمی زنن اصلا ، یا مشکلی هست؟!
    مرسی

من زیاد به پی بی تی وارد نیستم.... اما تا اونجا که یادمه ایمیل نمیزدن....
    شما بهترین کار اینه که زنگ بزنی به دانشگاه آزاد ، اونجایی که برگزار میشه، یا حتی زنگ بزنی سنجش بپرسی....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

سؤال: میشه از پروفایل یک نفر دیگه که ثبت نام کرده ولی نمی خواد امتحان بده استفاده کرد و با تغییر اسم به جای اون امتحان داد؟
    جواب: شما میری همه مشخصات و عوض میکنی با مال خودت. از نظر etsاين كار مجاز نيست ولي ما توي ايران اين كار رو مي كنيم يعني مشخصات رو تغيير مي ديم من تا حالا نشنيدم براي كسي مشكل پيش بياد. آخرش هم مي توني pass رو عوض كني.
    سلام
    لطفا اين مطلب را تغيير دهيد. زيرا اكنون امكان اين كار وجود ندارد و نام و نام خانوادگي غير قابل تغيير است. در ضمن اين روش ظاهرا براي IBT بوده است.

سوال من اين است كه آيا انتقال ثبت نام تافل PBT به نام شخص ديگري امكان دارد؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    سلام
    لطفا اين مطلب را تغيير دهيد. زيرا اكنون امكان اين كار وجود ندارد و نام و نام خانوادگي غير قابل تغيير است. در ضمن اين روش ظاهرا براي IBT بوده است.

سوال من اين است كه آيا انتقال ثبت نام تافل PBT به نام شخص ديگري امكان دارد؟
    در صورتی که رئیس سنتر آزمون موافقت کنن بله. پس این بچه هایی که Stand-by ثبت نام میکنن چه جوری میان تو آزمون؟ یه نفر انصراف میده و به جای ایشون یه نفر رو جایگزین میکنن. حالا شما این دو نفر رو میخوایید یه جا معرفی کنید. اما حواستون باشه که معمولاً سنتر ها دنبال دردسر نمیگردند و اولین جوابشون به شما "نه" خواهد بود.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط No.Mediocrity نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    نه معمولاً ایمیل نمیزنن. معمولاً که تا روز امتحان چیزی نمیخواد، اما یه تماس تلفنی با سنتر خودتون جهت اطمینان بگیرید.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

برای من امروز از ets یه مرسوله پستی اومد که توش کتاب بود من فکر میکردم کارت ورود به جلسه رو میفرستن.پس روز امتحان با چی باید بیایم؟

Lightbulb غلط املايي در نام كوچك در زمان ثبت نام PBT

دوست من زحمت پرداخت اينترنتي هزينه تافل PBT را برايم كشيد. اما بعدا متوجه شدم كه اسمم را Ehsan تايپ نكرده بلكه Ehfan تايپ كرده. الان چه كاري بايد انجام بدم تا اين مشكل حل بشه و اسم من تصحيح بشه؟ چون هم روز آزمون، اين مساله مشكل ساز مي شه و هم زمان ارسال نمرات به دانشگاهها.

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

برای من امروز از ets یه مرسوله پستی اومد که توش کتاب بود من فکر میکردم کارت ورود به جلسه رو میفرستن.پس روز امتحان با چی باید بیایم؟
    اينطور كه من توي سايت سازمان سنجش ديدم، در مورد تافل PBT سازمان قبل از امتحان اطلاعيه مي دهد و زمان و مكان توزيع كارت را اعلام مي كند. به نظر مي رسد كه ساير سنترها هم كارت ورود به جلسه را به امتحان دهندگان تحويل دهند.
    تافل IBT هم كارت ورود به جلسه ندارد.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : غلط املايي در نام كوچك در زمان ثبت نام PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    دوست من زحمت پرداخت اينترنتي هزينه تافل PBT را برايم كشيد. اما بعدا متوجه شدم كه اسمم را Ehsan تايپ نكرده بلكه Ehfan تايپ كرده. الان چه كاري بايد انجام بدم تا اين مشكل حل بشه و اسم من تصحيح بشه؟ چون هم روز آزمون، اين مساله مشكل ساز مي شه و هم زمان ارسال نمرات به دانشگاهها.
    برگۀ ورود به جلسه رو که میگیرید باید اصلاحیش رو علامت بزنید و بدید به مسئول سنتر. البته روز خود امتحان هم رفع اشکال میکنن. جای نگرانی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)