صفحه 2 از 37 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شوخی می کنید؟!

آره، به دلیل اینکه این امتحان به deadline ها نمی رسه، به احتمال زیاد به شلوغی نوامبر نیست، اما دوستانی که واسشون شرکت کردن توی اون حیاتی هست اصلاً ریسک نکنن، حتماً روز قبلش چک کنید، وگر ممکنه کلاً امتحان رو از دست بدید!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

hoda_mh83
    Guest

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

سلام.من عضو جدید هستم.فکر می‌کردم که دیگه PBT تو ایران برگزار نمی‌شه.حالا اینجا دیدم که هنوز هست.می‌شه لطفا یک نفر منو برای ثبت نامه این ازمون راهنمای کنه.اینکه چه جوری و کجا باید PBT رو ثبت نام کرد.ممنون از همه

در حال حاضر pbt فقط تهران، کیش و اصفهان داره. تاریخ 12 Jan که اصفهان رو می دونم پر شده. اینجا می تونی اطلاعات به روز رو ببینی: www.toefl.org
    روی قسمت register for toefl کلیک کن و بعد ایران رو انتخاب کن تا تاریخ امتحان های ibt و pbt ایران رو ببینی.
    ثبت نام هم اگه بتونی آنلاین انجام بدی خیلی راحته. در مورد ثبت نام حضوری من زیاد اطلاعات ندارم اما مثل اینکه خیلی دردسر داره.
    برای ثبت نام آنلاین هم باید از یه شرکت کارت اعتباری بخری. برای اطلاعات در مورد کارت اعتباری تو همین forum قسمت "پرداخت هزینه ها با کارت اعتباری" رو ببین
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

برای ثبت نام حضوری PBT در تهران باید بری به مرکز آزمون دانشگاه آزاد به آدرس پاسداران، بهستان ششم، پلاک 2. شماره تلفنش هم 22589868 هست. معمولا هم یک ماه و نیم قبل از امتحان ثبت نام می کنن. می تونی زنگ بزنی و تاریخ دقیق ثبت نام رو بپرسی! من خودم می خوام امتحان March 2008 را شرکت کنم. ولی شنیدم که ثبت نام حضوری خیلی دردسر داره و باید یک شب اونجا باشی تا بتونی ثبت نام کنی. من کارت اعتباری هم ندارم، ولی فکر می کنم که ثبت نام اینترنتی خیلی راحتتر باشه (البته اگر کارت اعتباری داشته باشی)!

موفق باشی
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

من pbt 12 ژانويه شرف رو on line ثبت نام كردم، واسه كارت گرفتن بايد كاري بكنم؟ يا همون ticket كه خودشون ايميل مي‌كنن كافي در اين مورد كسي اطلاع داره؟

من 12 Jan اصفهان آنلاین ثبت نام کردم یه 10 روز بعد کارتمو از طرف ets فرستادن. احتمالا شریف هم به همین صورته
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ثبت نام تافل شریف چقدر اعتبار داره؟ آخه من تو همین سایت تو یه فروم خوندم که اونی که ثبت نام شریف رو تبلیغ می کرد، دانشگاه شریف رو به جای Sharif University of Technology، یه چیز دیگه خطاب می کرد!!! شماهایی که تافل شریف ثبت نام کردین می دونین که دانشگاه شریف فقط از طریق سازمان سنجش امتحان برگزار می کرد، خودش به طور مستقل این کارو انجام نمی ده؟؟؟
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

ببخشید دوستان امتحان PBT قسمت اسپیکینگ نداره؟؟؟ اونوقت دانشگاهها قبولش می کنند؟؟

Senior Member

اگر دانشگاهی فقط یه نمره زبان عادی نیاز داشته باشه، PBT و نمره ای که از اون قبول داره رو اعلام می کنه، اما معمولاً برای مواردی مثل فاندهای TA، اگر PBT داده باشید دانشگاه ازتون می خواد که TSE هم شرکت کنید و یه مرزی هم برای نمره TSE تعیین می کنه.

در کل این نیست که چون PBT قسمت Speaking نداره، جایی قبولش نداشته باشن
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

spooky2500
    Guest

پیش فرض دوستانی که امتحان رو لغو و یا تاریخش رو می خوان تغییر بدن

سلام
    من قبلا امتحان تافل دادم 2ماه پیش ولی الان که جوابش امده!! دیدم نمرم به حد نصاب نمی رسه.
    کسی هست که بخواد برای امتخان Pbt انصراف بده و بخواد جابجا کنه؟
    مبلغش هم اصلا مهم نیست.
    لطفا شماره تلفن 09125091566 تماس بگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)