صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

آقا بعد ثبت نام برای شما یک ایمیل تائید میاد!! حالا اینکه نیومده مشکوکه!! پیگیری کن..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    آقا بعد ثبت نام برای شما یک ایمیل تائید میاد!! حالا اینکه نیومده مشکوکه!! پیگیری کن..
    خوب همین دیگه! چطور باید پیگیری کرد؟
    از طریق سایت ETS میشه؟

ApplyAbroad Veteran

nt-- وقتی شماره ثبت نام نداری چطوری میخوای از طریق ETS پیگیری کنی.. از همون شرکته پیگیری کن.. برو یقشونو بچسب ببین چی شده..
    ETS ایمیلو تائید رو به اونا میزنه اونا هم به تو فوروارد می کنن..
    پیگیری کن..

Senior Member

nt-- وقتی شماره ثبت نام نداری چطوری میخوای از طریق ETS پیگیری کنی.. از همون شرکته پیگیری کن.. برو یقشونو بچسب ببین چی شده..
    ETS ایمیلو تائید رو به اونا میزنه اونا هم به تو فوروارد می کنن..
    پیگیری کن..
    سلام
    ببینید من موقع ثبت نام از این ها خواستم که ایمیل خود من را وارد کنن تا اون ایمیل تایید برسه به دست خودم. ولی من هیچ ایمیلی از طرف ETS دریافت نکردم. حالا دو تا امکان وجود داره. یا این شرکته پول منو خورده یا ایمیل من را اشتباه وارد کرده. اگر ایمیلم را اشتباه تو فرم وارد کرده باشه (مثلا با غلط املایی) آیا راهی برای پیگیری هست؟ این شماره ثبت نام فقط توی ایمیل تایید میاد یا اینکه وقتی ثبت نام کامل می شده روی صفحه کامپیوتر هم میومده و این آقا باید این شماره را یادداشت می کرده؟
    آیا اگر ایمیل تایید به دست من نرسه ETS سیستمی نداره که ثبت نام را باطل کنه و پول را به حساب بر گردونه؟ همون کاری که بعضی وقت ها سایت سنجش انجام می ده؟ برای من یک بار پیش اومد که وسط کار ثبت نام تو سنجش، اینترنتم قطع شد و بعد از پرداخت ثبت نامم نیمه موند. سایت سنجش ثبت نام را اتوماتیک باطل کرد و پول را به کارت برگردوند.
    بچه ها تو را خدا اگر چیزی به عقلتون می رسه بگید. فکر اینکه پولم را خوردند و امروز من باید برم به زور پسش بگیرم نگذاشت دیشب تا صبح بخوابم. هنوز دعوا نکرده تمام اعضای بدنم داره می لرزه. دلم می خواد واقعا بدونم چی شده و اگر این آقا قصدش دزدی نبوده چطور باید پول را برگردوند؟ چون احتمالش زیاده که واقعا دزد نباشه و ایمیل را اشتباه نوشته باشه

سلام
    بچه ها من از طریق یک شرکت PBT ثبت نام کردم برای 15 OCt . برام این ایمیل اومده You have successfully submitted your registration information for the TOEFL paper-based test.
    ETS will process your registration information and mail an admission ticket. The admission ticket will have the following information:
    Online registration does not guarantee you will be able to test on the test date or test center you requested.

You selected the following test date and test center:

Test Date: October 15, 2011
    Test Center: G700 - TEHRAN, ISLAMIC AZAD U, SCIENCE/ RESEARCH FACULTY HUMANITIES, BLDG 1, Iran

Your confirmation ID is 514262.

این جور که خوندم فرومو گویا Admission ticket میره به خود سنتر. ولی دفترچه ی نمونه سوال هم نرسیده برام. مشکلی هست؟

برای رسیدن دفترچه نمونه سوالات هنوز وقت دارید.نگران نباشید.برای خود من که 2 روز قبل از امتحان اومد!

ApplyAbroad Veteran

ببین nt جان. شما باید یه ایمیل تائید با مزمون ایمیلی که آرش بالا گذاشته دریافت می کردی.. حالا اینکه دریافت نکردی باید ببینی مشکل کجا بوده!! برو این شرکته و مراحل ثبت نام رو ازشون جویا شو.. بالاخره متوجه میشی پولتو خوردن یا نه واقعا اشتباه بوده.. اگه پولتو خوردن یقرو بچسب و سعی کن حقتو بگیری.. از هیچی هم نترس.. چرا نگرانی!! مثله اینکه تو ایران بزرگ نشدی ها... داد و بیداد کن پولتو بگیر.. از حقت هیچ موقع کوتاه نیا..
    حالا اگرهم اشتباه شده اونا بالاخره تو نفر اولی نبودی که واسش ثبت نام کردن.. اشتباه اوناست باید حلش کنن.. بشین همونجا حلش کنه بعد پاشو بیا..
    نگران نباش
    حل میشه..

Junior Member

دوستان کی باید بریم کارت بگیریم؟؟

Senior Member

ببین nt جان. شما باید یه ایمیل تائید با مزمون ایمیلی که آرش بالا گذاشته دریافت می کردی.. حالا اینکه دریافت نکردی باید ببینی مشکل کجا بوده!! برو این شرکته و مراحل ثبت نام رو ازشون جویا شو.. بالاخره متوجه میشی پولتو خوردن یا نه واقعا اشتباه بوده.. اگه پولتو خوردن یقرو بچسب و سعی کن حقتو بگیری.. از هیچی هم نترس.. چرا نگرانی!! مثله اینکه تو ایران بزرگ نشدی ها... داد و بیداد کن پولتو بگیر.. از حقت هیچ موقع کوتاه نیا..
    حالا اگرهم اشتباه شده اونا بالاخره تو نفر اولی نبودی که واسش ثبت نام کردن.. اشتباه اوناست باید حلش کنن.. بشین همونجا حلش کنه بعد پاشو بیا..
    نگران نباش
    حل میشه..
    سلام میلاد جان
    ممنون از پاسخ هات
    خوشبختانه مشکل تا حدود زیادی حل شد.
    الان می گم چه طور شد تا اگر دیگران هم با مشکل من رو به رو شدن بدونن چطوری باید حلش کرد. اول اینکه هیچ وقت تو این کارها اشتباهی که من کردم نکنید! من خودم هم هنوز موندم که چطور چنین کار اشتباه و احمقانه ای کردم. می دونین! من نشستم پای کامپیوتر و سرچ کردم و یک سایت پیدا کردم (سایت یک شرکت) که ثبت نام اینترنتی تافل می کرد. بعد یک شماره تلفن از اون سایت برداشتم و زنگ زدم بهشون! اونها هم گفتن فلان مبلغ را بریز به فلان حساب و بعد یک ایمیل بزن تا برات ثبت نام کنیم. من هم (نمی دونم با چه جسارتی!!!) پول بی زبونم را دادم دست یک آدم زبون دار و منتظر ثبت نام نشستم. چند ساعت بعد یک ایمیل از طرق اون آقا اومد که هزینه تون پرداخت شد. اما هیچ ایمیلی از ETS نیومد. حالا فکر کنین من حتی اون شرکت هم نرفته بودم و جای شرکتشون را هم نمی دونستم. دوباره با تلفن باهاشون تماس گرفتم که خلاصه ثبت نام من مشکل پیدا کرده و هیچ ایمیلی به دست من از طرف ETS نرسیده. می دونین چی جواب دادن؟ اون آقا گفت شما قوانین سایت ما را خوندین؟ گفتم نه! گفت قانون ما اینه که ما بعد از پرداخت مسئولیتی در رابطه با این که جایی که بهش پول را پرداخت کردیم بهتون خدمات ارائه بده نداریم. پول شما را هم پرداختیم. دیگه بقیه اش هم به ما ربطی نداره و اگر حتی ETS از شما امتحان نگیره هم ما مسئول نیستیم. قبول هم نمی کرد که ممکنه اشتباه کرده باشه.
    حالا خدا را شکر طرف من آدم خلاف کاری نبود. فقط ایمیل را اشتباه نوشته بوده. ولی اگر آدم نادرستی هم بود می تونست پولم را برداره. شما اگر خواستید از طریق شرکت ها ثبت نام یا پرداخت پول انجام بدید حتما اول برید جای شرکت را پیدا کنید و بعد هم که پول را پرداختید فیشتون را ببرید خود شرکت تا جلوی روی خودتون کارتون را انجام بدن. نه مثل من بشینید خونه بعد دو دستی بزنید سرتون که حالا چه کار کنم.
    من بعد از اینکه اون آقا اونجوری جوابم را داد یک ایمیل به ETS زدم و کل ماجرا را مفصل تعریف کردم که من پولی را به شخصی برای ثبت نام دادم و اون شخص میگه برای من ثبت نام کرده ولی ایمیلی از طرف ETS نیامده و من نمی دونم که اصلا ثبت نام شدم یا نه. بیست و چهار ساعت بعد جوای ایمیلم اومد. اونها مشخصات من را پیدا کرده بودن و بهم ایمیل کردن. الان تمام registration number و ticket number و اینا دستمه. توی این ایمل اطلاعات بسیار مفصلی نوشته شده. خیلی مفصل تر از پاسخ آرش. فقط یک قسمتش هست که با تاکید نوشته که:
    Please be sure your TOEFL Profile includes a current e-mail and mailing address.
    که یعنی من باید وارد یک پروفایلی بشم و ایمیلم که اشتباهه را درستش کنم. ولی چه طوری این کار را بکنم. من به سایت ETS که می رم هیچ جایی برای وارد شدن به پروفایل نمی بینم. توی نامه هم لینکی نیست. الان باید چه کار کنم تا ایمیلم درست بشه و دوباره اگر ETS خواست ایمیلی بفرسته من دچار مشکل نشم؟
    ممنون. ببخشید سر همتون را درد آوردم. گفتم شاید اگر شرح حالم را بنویسم یک موقع به درد یک کس دیگه هم بخوره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    این جور که خوندم فرومو گویا Admission ticket میره به خود سنتر. ولی دفترچه ی نمونه سوال هم نرسیده برام. مشکلی هست؟
    توی ایمیلی که برای من اومده (همون ایمیلی که شرحش در پست قبلی رفت!) نوشته که Admission ticket من مستقیم میاد در خونمون! و گفته که اگر دستت نرسید از همین ایمیلی که فرستادیم برات پرینت بگیر ببر جای Admission ticket ازش استفاده کن!!!
    حالا این دفترچه نمونه سوال با ایمیل میاد یا با پست میاد در خونه؟ این ایمیل من که الان اشتباهه تو پروفایلم. اگر با ایمیل می فرستند من چه کار کنم نمونه سوال داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)