صفحه 34 از 37 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : نحوه ی ثبت نام pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_fer230 نمایش پست ها
    من كه ريسك كردم و ثبت نام كردم.. ولي وقتي سازمان سنجش به اون بزرگي و ادعا ! دو روز قبل از ددلاين ثبت نام معمولي GRE، اقدام به Late Registeration ميكنه و 60 تومن بيشتر پول ميگيره، اونوقت از دانشگاه آزاد چه انتظاري داشته باشيم؟!
    شما که ثبت نام کردین می شه بگید این آزمون نوامبر چه تاریخی برگزار می شه؟ آیا دانشگاه آزاد ثبت نام استند بای هم انجام می ده یا نه؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    شما که ثبت نام کردین می شه بگید این آزمون نوامبر چه تاریخی برگزار می شه؟ آیا دانشگاه آزاد ثبت نام استند بای هم انجام می ده یا نه؟ ممنون.
    تاريخ آزمون شنبه 27 آبان ( 17 نوامبر)، در مورد سوال دومتون در جريان نيستم... تلفنشون اينه: زنگ بزنيد فكر كنم جواب بگيريد
    22589868

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic-IUST

جواب این آزمون که میره برای دی ماه، برای امسال که دیگه نمیشه اپلای کرد. به نظرتون بهتر نیست بشینیم برای IBT اماده بشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین جیریایی نمایش پست ها
    جواب این آزمون که میره برای دی ماه، برای امسال که دیگه نمیشه اپلای کرد. به نظرتون بهتر نیست بشینیم برای IBT اماده بشیم؟
    نههههههه، به ددلاين خيلي از دانشگاه ها ميشه رسيد.. گرچه معمولا رنك خوب ها نيستن

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در جریان هست که تا کی میشه برای تافل آزاد ثبت نام کرد؟ آخه ددلاین ثبت نام نوامبر،15 اکتبر هست..چه جوری آزاد فقط تو دو روز ثبت نام میکنه؟
    من خیلی نگرانم،چون ثبت نام نکردم
    ویرایش توسط marygh : September 11th, 2012 در ساعت 07:36 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط marygh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در جریان هست که تا کی میشه برای تافل آزاد ثبت نام کرد؟ آخه ددلاین ثبت نام نوامبر،15 اکتبر هست..چه جوری آزاد فقط تو دو روز ثبت نام میکنه؟
    من خیلی نگرانم،چون ثبت نام نکردم
    نگران نباشید. در صورت نیاز 10 روز قبل از تاریخ امتحان میتونید stand by ثبت نام کنید.

Banned

سلام من می خوام برای امتحان 27 آبان دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.امروز که 3 مهره آیا میشه برای این امتحان ثبت نام کرد؟ و چه جوری می تونم پیدا کنم که بعد آبان ماه آیا باز امتحانی برگزار خواهد شد یا نه؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin777 نمایش پست ها
    سلام من می خوام برای امتحان 27 آبان دانشگاه آزاد ثبت نام کنم.امروز که 3 مهره آیا میشه برای این امتحان ثبت نام کرد؟ و چه جوری می تونم پیدا کنم که بعد آبان ماه آیا باز امتحانی برگزار خواهد شد یا نه؟ممنون
    سلام
    با مراجعه به اين لينك
    https://toeflrts.ets.org/OnlineRegis.../StartPage.jsp

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    سلام
    با مراجعه به اين لينك
    https://toeflrts.ets.org/OnlineRegis.../StartPage.jsp
    ممنون از پاسختون اما هیچ مرکز تستی تو ایران وجود نداره.دانشگاه آزاد چطور پس امتحان برگزار می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin777 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون اما هیچ مرکز تستی تو ایران وجود نداره.دانشگاه آزاد چطور پس امتحان برگزار می کنه؟
    دانشگاه آزاد كه ثبت نامش تموم شد. مگر اينكه استند باي تو اين سنتر ثبت نام كنيد كه فعلا مشخص نيست. الان فقط 7 سنتر در عراق براي pbt نوامبر جاي خالي داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)