صفحه 7 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 364

موضوع: نحوه ی ثبت نام pbt

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه مداركي لازمه براي ثبت نام MAY)pbt) ازاد؟

2 تا عکس
    کپی شناسنامه
    160 تومن پول
    قبل از 7 اونجا باشید
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ثبت نام PBT

ETS سنتر تهران (G708) رو به نام "شریف" می شناسه ولی امتحان توی "دانشگاه شریف" برگزار نمی شه!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا pBT رو میشه cancel کرد یا به تعویق انداخت؟ standby چطور؟

كسي هست كه براي امتحان pBT تاريخ 10May با center G710 (دانشگاه اصفهان) ثبت نام كرده باشه و الان قصد cancel كردنش رو داشته باشه؟؟!
    لطفا اگر كسي هست، هر چه زودتر يه اطلاعي بده. من واقعا با مشكل بزرگي مواجه شدم!
    ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

سلام
    من کم و بیش در جریان اتفاقات شما قرار گرفتم.در مورد reg no می تونید از خود ETS پیگیری کند. به نوعی حتی می تونید claim کنید. مشکل رو برای خود ETS شرح بدید. امیدوارم که به نتیجه برسید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz
    من 12 روز پیش ثبت نام کردم. توی ایمیلی که فرستادن نوشته که اگه تا دو هفته قبل از امتحان ticket نیومد با ما تماس بگیرید
    Please contact TOEFL Services at www.ets.org/toefl/toeflservices.html if you do not receive your admission ticket two weeks before the test date or if you have questions about your registration or admission ticket
    من هم PBT رو یک هفته ی پیش online ثبت نام کردم. اما برای من از ETS ایمیل اولیه که حاوی Confirmation ID باشه هنوز نیومده. ثبت نامم رو برادرم انجام داد و من Confirmation ID رو دارم، منتها هنوز از ETS ایمیلی دریافت نکردم. چی کار باید بکنم؟ این مشکلی ایجاد می کنه؟
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام دو تا سوال!
    اگه یه نفر online ثبت نام کرده باشه و cancel کنه بلافاصله جای اون توی سایت ETS خالی می شه که یه نفر دیگه ثبت نام کنه؟
    و همچنین موقع listening هدستی در کار هست یا نه؟
    مرسی
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام
    يه راه ديگه اينه كه با خود دانشگاه تماس بگيريد03117932123 اونها مي تونن راهنماييتون كنن
    يه چيزي هم من اينجا ديدم به اسم ثبت نام standby كه بچه ها روز امتحان ميان دانشگاه اگر كسي نيومده بود و جا بود ( كه معمولا" هم هست) همون جا ثبت نام ميكنن و همون وقت هم ميرن سر جلسه امتحان ميدن، البته بايد مدارك كاملتون رو بياريد كه براي ثبت نام مشكلي نداشته باشيد و بخوايد دومرتبه برگرديد اصفهان.(البته اگر اصفهاني نباشيد)
    فكرش رو نكن درست مي شه
    موفق باشي
    تلاش، قهرمان سازه

Banned

دوستان عزیز کسی در مورد آخرین آزمون PBT خبری داره؟ من و چندتا از دوستام می خواهیم تابستان تافل بدهیم که برای 2009 ازش استفاده کنیم اما شایع شده که ets آخرین تافل pbt اش را قراره خرداد ماه 87 تو مالزی برگزار کنه !
    البته ets تو سایتش متنی با این مضمون نداره و حتی قراره بولتن 2008 برای PBT را هم بزنه .
    اگه کسی اطلاع خاصی خبرداره بگه که از این بلا تکلیفی در بیایم. آخه واسه من که واسه امتحانMBA زبان را از روی 504 استارت زدم ، کنار درس های دانشگاه خوندن واسه PBTبه مراتب راحتتر از IBT هستش!

اما شایع شده که ets آخرین تافل pbt اش را قراره خرداد ماه 87 تو مالزی برگزار کنه !
    سلام دوست عزیز،

من نمی دونم کی این حرف رو زده، اما باید بگم که ETS قراره دهم May (اردیبهشت) PBT رو تو همین ایران خودمون برگزار کنه! تاریخ های بعد از اون رو هم هنوز اعلام نکرده. پارسال هم از این شایعات خیلی زیاد بود ولی باز هم از August (مرداد) شروع کرد به امتحان برگزار کردن تازه اونم تو سه تا شهر! من پارسال حسابی ناامید شده بودم ولی پی گیر بودم و خدا شکر دوباره برگزار شد. برای سال دیگه هم بهتره امیدوار و حسابی پی گیر باشین. ناامید نباشین توکلتون به خدا باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_eksiri
    دوستان عزیز کسی در مورد آخرین آزمون PBT خبری داره؟ من و چندتا از دوستام می خواهیم تابستان تافل بدهیم که برای 2009 ازش استفاده کنیم اما شایع شده که ets آخرین تافل pbt اش را قراره خرداد ماه 87 تو مالزی برگزار کنه !
    البته ets تو سایتش متنی با این مضمون نداره و حتی قراره بولتن 2008 برای PBT را هم بزنه .
    اگه کسی اطلاع خاصی خبرداره بگه که از این بلا تکلیفی در بیایم. آخه واسه من که واسه امتحانMBA زبان را از روی 504 استارت زدم ، کنار درس های دانشگاه خوندن واسه PBTبه مراتب راحتتر از IBT هستش!
    سعی کنید سریعتر ثبت نام کنید. به هر حال نمیشه به قطع گفت برگزار میشه یا نمیشه. حساب کتاب، مافی!!
    مثلا خود من تو خواب نمیدیدم که دوتا iBTم تبدیل به دوتا pBT بشه اونم دوتا در عرض 1 ماه! امیدوارم به هر حال حالا حالاها برگزار بشه
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)