صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط queen1112 نمایش پست ها
    سلام.لیسانس نرم افزار بودم.ارشد مدیریت سیستم و بهره وری ترم دوم هستم.برای پایان نامه بیشتر علاقم روی مسائل مربوط به منابع انسانی هستش(با توجه به اینکه مباحث کیفی رشته صنایع رو زیاد مسلط نیستم) کنترل پروژه هم به صورت جبراین پاس کردم و نمره خوبی گرفتم چون درس رو می فهمیدم، ولی در همین حد ازش می دونم. حالا مطمئن نیستم برای دکتری با تزی در زمینه ی منابع انسانی و مقاله و پیپر شانس زیادی برای پذیرش در استرالیا هست یا خیر؟؟ از کجا اطلاعات دقیقی می تونم داشته باشم؟؟
    واسه نیوزلند دانشگاه اوتاگو در این زمینه شانس قبولی دکتری وجود داره، واسه اطلاعات بیشتر به وب سایتشون مراجعه بفرمایید

Junior Member

سلام.نظرتون درباره موضوع پایداری چیه.من در پایان نامم رو زمینه پایداری و مدل سازی تخصیص سفارشات کار کردم. آیا این موضوع برای دانشگاهایی اروپا یا آمریکا جذاب هست؟

با سلام. من دانشجوی ترم سوم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هستم. دنبال یه موضوع برای پایان نامه میگردم ٰبصورتی که اگه دکترا بخوانم به درد بخوره. البته دکترای داخل کشور. ممنون میشم راهنمایی کنین.

با سلام
    من رشته تحصیلیم در کارشناسی مهندسی صنایع بود و الان دارم کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری میخونم. واسه پایان نامه میخواستم بدونم در چه زمینه ای کار کنم که واسه پذیرش در آمریکا مناسب باشه؟ و اینکه آیا حتما باید مدل سازی هم داشته باشه یا نه؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

با سلام
    ترم 4 ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک هستم
    برای دکتری میخوام استرالیا پذیرش بگیرم
    تو حوزه استارت آپ کسب و کاری رو راه اندازی کردم
    به نظرتون اگر پایان نامه م رو در حوزه استارت آپ خودم تدوین کنم بعدا برای گرفتن پذیرش به مشکل برنمی خورم؟
    شما چه موضوعی رو پیشنهاد میدین؟
    خواهشا دوستانی که این پست رو می خونن اگر مقدوره جواب بدن
    ممنونم

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)