صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

پیش فرض research proposal

با سلام
    من میخوام برای پذیرش در مهندسی صنایع پروپزال بنویسم ولی واقعا هیچ فکری تو ذهنم نیست در حال حاضر بدجوری گیر گردم. پایان نامه ارشدم هم scheduling بود. اگه کسی از دوستان میتونه کمک و راهنمایی در این زمینه کنه خیلی ممنون میشم

با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

سلام دوستان
    دانشجوی ترم اول بهره وری سیستم امیرکبیر هستم.
    کارشناسی هم مدیریت صنعتی خوندم.
    واسه تعیین موضوع تزیز یکم مبهمم میخواستم راهنمایی بشم
    یه موضوعی میخوام که جدید بشه و از پروژه های جدید اساتید دانشگاههای خارج باشه. چون مصمم هستم واسه دکترا خارج بشم. اولویتم هم fund شدنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوست عزیز..به نظر من شما در زمینه کاری خودتون میتونید خیلی موفق باشین و بحث project scheduling یکی از بحثای روز دنیاست..با این حال اگه خواستین در این زمینه کار کنین من دکتر امیر عباس نجفی دانشگاه خواجه نصیر و آزاد قزوین رو بهتون پیشنهاد میدم که ازشون کمک بگیرین..ضمنا supply chain modeling هم خیلی تو بورسه

Junior Member

سلام دوست عزیز..اره SCM بحث خوبیه و به نظر من روی بحث مدلسازیش کار کن..مثلا ساده ترینش 1 buyer و 1 vendor هستش که میتونی توسعش بدی و مثلا انبارها و تامین کننده ها هم بیان وسط..الان کالاهای damageable موضوع جدیدیه که میتونید روش مانور بدین و با الگوریتمهای جدید ابتکاری حلش کنید که اون هم یک innovation محسوب میشه

Junior Member

سلام
    من ارشد صنایع-سیستم هستم برای انتخاب موضوع پایان نامه ام راهنمایی می خواستم دنبال موضوع جدید ی هستم در مورد SCM دوست دارم بیشتر بدونم در ضمن رشته کارشناسی من ریاضی کاربردی بوده و به مسائل ریاضی علاقه دارم،ممنون می شم اگه راهنماییم کنید!

سلام دوستان من ترم 3 ارشد معماری هستم برای موضوع پایان نامه چقدر می تونه در گرفتن fund مفید باشه ؟و اینکه من در حوزه معماری و انرژی علاقه دارم انتخاب کنم ولی مطمین نیستم میتونه مفید باشه یا نه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    با تشکر

Junior Member

باسلام
    من درباره DAtamining سئوال دارم که جزو دروس صنایعی مرتبط با علوم کامپیوتر هست....میخواستم بدونم برای دانشجوی ارش سیستم بهره وری که آشنایی بااین شاخه نداره ولیسانس ریاضی محض بوده آیا ورود به این حوزه برای پایاننامه ریسک بالایی دار ه یا نه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    هر کدوم از این روش ها کاربرد خاص خودشون رو دارن ... شما باید اول ببینید مسئله مورد نظرتون چیه!!! ولی برای اطلاعات عمومی می تونید از هر کدوم شروع کنید...
    برای آشنایی بیشتر با مباحث و مقالات هوش مصنوعی می تونید به وب سایت زیر مراجعه کنید:
    www.artificial.ir
    عجیبه!!
    این وبسایت هوش مصنوعی که آدرسشو دادید امروز غیر فعال وsuspended شده!!!!!

باسلام
    من ترم 3 صنایع ارشد بهروری هستم دانشگاه آزاد .می خواستم بدونم اگه برا پایان نامه ام موضوع حمل ونقل درون شهری را کار کنم و از ابزارDEA و احتمالا شبیه سازی استفاده کنم می تونم پذیرش کانادا بگیرم؟اصلا موضوع خوبی هست ؟ لطفا در این مورد کمکم کنید و اگه راهنمایی کنید چه موضوعاتی الان تو بورس هست؟ در ضمن رشته لیسانس من کامپیوتر بوده و به ORعلاقه دارم.
    ممنون

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1743 نمایش پست ها
    باسلام
    من ترم 3 صنایع ارشد بهروری هستم دانشگاه آزاد .می خواستم بدونم اگه برا پایان نامه ام موضوع حمل ونقل درون شهری را کار کنم و از ابزارDEA و احتمالا شبیه سازی استفاده کنم می تونم پذیرش کانادا بگیرم؟اصلا موضوع خوبی هست ؟ لطفا در این مورد کمکم کنید و اگه راهنمایی کنید چه موضوعاتی الان تو بورس هست؟ در ضمن رشته لیسانس من کامپیوتر بوده و به ORعلاقه دارم.
    ممنون
    درود بر شما،
    حمل و نقل همیشه از استقبال بالایی برخوردار هست، بخصوص اگه با بکارگیری OR (به صورت یه پروژه عالی) در این زمینه باشه.
    هرچند تعداد بسیار زیادی دانشگاه تو کانادا نیستن که به طور تخصصی در زمینه حمل و نقل کار می کنن (از طرفی کانادا در رشته مهندسی صنایع، که احیانا شما میخواهید دنبال استادی بگردید که حمل و نقل هم کار کرده باشه، تعداد اندک شمار دانشگاه می تونید پیدا کنید)، اما این تعداد در آمریکا بسیار زیاد هست.

زمینه کاری از نظر میزان اهمیت بعد از نمرات زبان و جی آر ای، (که توی آمریکا ملاک هست و کمتر در کانادا، اما باز داشتن نمره عالی خودش میتونه یه معیار تاثیر گذار باشه، بخصوص اگر احیانا معدل پایین باشه )
    بعد معدل و در درجه بعدی داشتن زمینه ی پژوهشی و کاری مشترک یا نزدیک با استاد در کنار انگیزه نامه و توصیه نامه قوی

* ارتباط با استاد و مکاتبه با اساتید و قبل از اقدام به اپلای هم به میزان زیادی تاثیر گذاره

اما اگه رزومه خوبی فراهم کنید تا قبل اپلای مطمئنا به هدفتون میرسید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)