صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: رد کردن پیشنهاد پذیرش های رسیده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد کردن پیشنهاد پذیرش های رسیده

با سلام خدمت دوستان
    بنده از اتريش پذيرش شدم اما براي ويزاي سوئد اقدام كرده ام . مي خواستم ببينم آيا مي توانم پذيرشم از اتريش رو يك ترم defer بكنم
    از دوستان كسي راجع به اين مسئله اطلاعي داره؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

یه جا از من جواب خواستن اما ددلاینی ننوشته از کجا میشه فهمید ددلاینی داره یا نه؟

من اونجا از استادم جواب داشتم که 1 روزه بعد از کامل شدن پروندم اکسپت شدم (استاده خیلی کمک کرد و خیلی شرمندشم). حالا میخوام بببینم آب و هوای فاندش چطوره به نظرتون بهش ایمیل بزنم و ازش بخوام در مورد فاند و ددلاین جواب دادنم؟

اين پذيرفتن يك جواب مثبت و بعدا رد كردنش چقدر كار بدي هست؟ يعني چه اثراتي منفيي داره؟ چقدر كفر استاد و دانشگاه در مياد؟
    فقط نمي تونن پيشنهاد رو به يكي ديگه بدن؟ (كه همين به خودي خود يه ضربه بزرگ به يه دانشگاه و بچه ها هست) يا چيزاي ديگه اي هم هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    اين پذيرفتن يك جواب مثبت و بعدا رد كردنش چقدر كار بدي هست؟ يعني چه اثراتي منفيي داره؟ چقدر كفر استاد و دانشگاه در مياد؟
    فقط نمي تونن پيشنهاد رو به يكي ديگه بدن؟ (كه همين به خودي خود يه ضربه بزرگ به يه دانشگاه و بچه ها هست) يا چيزاي ديگه اي هم هست؟
    بستگی داره. دانشکده احتمالا اهمیت زیادی نمیده ولی اگر استاد روی رفتن شما حساب کرده باشه ممکنه کفرش در بیاد بخصوص اگر برای آمدن شما زحمت کشیده باشه. یا مثلا چند تا کاندیدای خوب دیگه رو بخاطر شما کنار گذاشته باشه، یا اینکه برای کار پروژه اش برنامه ریزی کرده باشه. امکان سریع جایگزین کردن برای یک استاد همیشه وجود نداره چون ممکنه اونهائی که روی لیست انتظار هستند شرایط موردنظرش رو نداشته باشند.

اگر میخواهید بدونید: خودتون چه احساسی خواهید داشت اگر به شما پذیرش بدن، ویزاتون هم جور بشه، بعد درست قبل از اومدن دانشگاه نامه بده که ببخشین استاد نظرش عوض شده و پذیرش رو پس گرفته، به سفارت هم نوشتیم که ویزاتون رو لغو کنه!!!

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی داره. دانشکده احتمالا اهمیت زیادی نمیده ولی اگر استاد روی رفتن شما حساب کرده باشه ممکنه کفرش در بیاد بخصوص اگر برای آمدن شما زحمت کشیده باشه. یا مثلا چند تا کاندیدای خوب دیگه رو بخاطر شما کنار گذاشته باشه، یا اینکه برای کار پروژه اش برنامه ریزی کرده باشه. امکان سریع جایگزین کردن برای یک استاد همیشه وجود نداره چون ممکنه اونهائی که روی لیست انتظار هستند شرایط موردنظرش رو نداشته باشند.

اگر میخواهید بدونید: خودتون چه احساسی خواهید داشت اگر به شما پذیرش بدن، ویزاتون هم جور بشه، بعد درست قبل از اومدن دانشگاه نامه بده که ببخشین استاد نظرش عوض شده و پذیرش رو پس گرفته، به سفارت هم نوشتیم که ویزاتون رو لغو کنه!!!
    واقعا در این حد بده؟ من که اینکارو نکردم و حسابی پایبند موندم اما فکر نمی کردم اینهمه ناجور باشه. مگه استادا درنظر نمی گیرن که ممکنه کار یه دانشجوی اینترنشنال جور نشه و نره یا مطمئنا خیلی جاهای دیگه اقدام می کنه تا جایی که فاند و رتبش بهتره قبول بشه؟ چرا یسری از اپلای کننده هارو رزرو قرارنمی دن تا سریعتر با اونا تماس بگیرن؟ با اینهمه اپلای کننده از همه دنیا یعنی موردنظرشونو نمی تونن پیدا کنن!
    دوست داشتم تو جو دانشگاهیش قرار بگیرم و ببینم واقعا استادا چه عکس العملی نشون می دن. احساس می کنم استادی که شدیدا دنبال کارام بوده تا پذیرش و فاند بگیرم طوری تو میل جواب می نویسه که انگار اصلا مطمئن نیست من رو حرفم بمونم و برم. اینطور که می بینم حتی اگه بهش بگم ویزا هم جور شد و می یام باور نمی کنه. نمی خواد خیلی رو رفتنم و پروژم حساب باز کنه یا درباره اینا ایمیل رد و بدل کنیم، می گه وقت زیاده. فکر کنم کلا دید بدی پیدا کردن.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Junior Member ana ciel آواتار ها

سلام.
    من 2 ماه پیش یه پذیرش از یک استاد در آلمان گرفتم و برای اون مصاحبه حضوری هم داشتم . نامه پذیرشو آوردم سفارت و برای ویزا اقدام کردم که هنوزم نیومده ویزام. اما از طرفی یه پذیرش تازگی از هلند گرفتم که هم گرایششو بیشتر دوس دارم و هم خواهرم توی همون دانشگاهه و اونجا زندگی برام راحت تره. اما نمیدونم چجوری اینو به استاد آلمانی بگم ! بدیه ماجرا اینجاس که استاد آلمانی با استاد هلندی آشناست
    به نظرتون متن این نامه چی میتونه باشه؟
    There are no facts, only interpretations

Junior Member

سلام
    بچه ها من یه مشکلی برام پیش امده واقعا نمیدونم چکار کنم.برای ottawa اقدام کرده بودم وبعد از تماس با استاد و قبولی پروپوزالم توسط استاد ،apply online کردم وحواسم نبود روی Fall 2011 زده ام و بعدشم مدارکم رو پست کردم(3 اکتبر2011).حالا نمیدونم این روی امسال حساب میشه یاسال دیگه ویا باید دوباره برای سال دیگه اپلای کنم؟کسی میتونه کمکم کنه؟

Junior Member ana ciel آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kiania نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من یه مشکلی برام پیش امده واقعا نمیدونم چکار کنم.برای ottawa اقدام کرده بودم وبعد از تماس با استاد و قبولی پروپوزالم توسط استاد ،apply online کردم وحواسم نبود روی Fall 2011 زده ام و بعدشم مدارکم رو پست کردم(3 اکتبر2011).حالا نمیدونم این روی امسال حساب میشه یاسال دیگه ویا باید دوباره برای سال دیگه اپلای کنم؟کسی میتونه کمکم کنه؟
    بعضی وقتا میشه بعضی قسمتها رو ادیت کرد. چک کن شاید شد. اگر هم نشد به مسئول رسیدگی به مدارک ایمیل بزن بگو اینجوری شده و خودش برات درست میکنه و اگه باز هم نشد این مشکلو به استادت بگو. اون حلش میکنه. جای نگرانی نیست
    There are no facts, only interpretations

ظاهرا این تاپیک فعال نیست اما یک سوال دارم امیدوارم راهنماییم کنید. من از دو تا دانشگاه آمریکا پذیرش و بورس دارم اما هنوز دانشگاه مورد نظرم جواب نداده این دو دانشگاه وقت نهایی نذاشتن اما گفته هرچه زودتر پاسخت را بده و از هر کدام دو هفته گذشته و از یک طرف اخلاقی نیست بی جهت اکسپت کنم از یک طرف هم نمی دونم جواب دانشگاه بعدی چی خواهد بود ، چه راهکاری رو پیشنهاد می کنید نه سیخ بسوزه نه کباب!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام. منم سوال دوستان را دارم. خواهشا اگه میشه یه نفر جواب بده! من چند روز دیگه بیشتر فرصت ندارم به یکی از دانشگاه هایی که ازش اکسپت گرفتم جواب بدم. ولی منتظر جواب دانشگاه های دیگه ای هستم که برام مهمترن. استاد این دانشگاه برای پذیرفته شدن من زحمتش را کشید. اصلا دوست ندارم بهش بگم میام و بعد نرم. نتیجه دانشگاه های دیگه تا 1 ماه دیگه احتمالا میاد. چیکار کنم؟
    اگه الان بگم میام و یک ماه دیگه بگم نمیام که خیلی وضع وخیم نمیشه؟ همچنان امکان جایگزینی کسی وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)