صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: رد کردن پیشنهاد پذیرش های رسیده

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام
    تا حالا کسی جایی پذیرش داشته که اولش قبول کنه پذیرش رو ولی بعد ردش کنه؟!

من از هلند پذیرش دارم و جواب مثبت دادم چون میترسیدم از دستش بدم. ولی بعد از سویس بهم ایمیل زدن که جواب اپلای شما به زودی مشخص میشه. پوزیشن سوییس رو من کاملا علاقه دارم بهش. اون هلنده هم خوبه ولی اندازه سوییس دوستش ندارم.
    بد جوری دارم با خودم کلنجار میرم که اگر سوییس هم به من پذیرش داد چیکار کنم. از طرفی واقعا ناراحت میشم اگر بدقولی کنم و به هلنده بگم نمیام ولی از طرف دیگه واقعا به او سوییسه علاقه دارم.
    کسی تجربه ی مشابه داشته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا کسی جایی پذیرش داشته که اولش قبول کنه پذیرش رو ولی بعد ردش کنه؟!

من از هلند پذیرش دارم و جواب مثبت دادم چون میترسیدم از دستش بدم. ولی بعد از سویس بهم ایمیل زدن که جواب اپلای شما به زودی مشخص میشه. پوزیشن سوییس رو من کاملا علاقه دارم بهش. اون هلنده هم خوبه ولی اندازه سوییس دوستش ندارم.
    بد جوری دارم با خودم کلنجار میرم که اگر سوییس هم به من پذیرش داد چیکار کنم. از طرفی واقعا ناراحت میشم اگر بدقولی کنم و به هلنده بگم نمیام ولی از طرف دیگه واقعا به او سوییسه علاقه دارم.
    کسی تجربه ی مشابه داشته؟
    ممنون
    هر کجا که دوست دارید برید. اگر اون استاد هلندی کیس قوی تر از شما پیدا میکرد، به سادگی شما رو میپیچوند!

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم راجع به accept کردن دوتا دانشگاه تو امریکا، شنیدم اگر یه دانشگاه فرم I-20 رو برام صادر کنه دیگه دانشگاه دیگه ای نمیتونه یه I20 دیگه صادر کنه، من اول از Irvine گرفتم و بهم گفته که فقط میتونه I20 رو با پست معمولی بفرسته، همین امروز از مریلند ایمیل گرفتم که I20 ام حاضره و اگه accept کنم میتونه با پست سفارشی برام بفرسته و اسکنش رو ایمیل کنه، خودم Irvine رو ترجیح میدم ولی ازونجایی که ممکنه فرم دیر به دستم برسه میترسم به ویزا نرسم، نمیدونم میتونم دوتاشو accept کنم و دوتا I20 اشته باشم یا نه

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : رد کردن پیشنهاد پذیرش های رسیده

چون من هم با خواندن پست های دوستان و مشورت با دوستانم به این نتیجه رسیدم که کار اخلاقی ایمیل زدن به دانشگاه هایی است که نمی خواهیم برویم (اگرچه با استادی تماس نداشتم و کمیته تصمیم گرفته ولی بعد پذیرش یک استاد خودش بهم زنگ زد و گفت موضوع کاری مشابه دارد) و همچنین برای اینکه وجهه دانشجویان ایرانی حفظ شود و پل های پشت سر را خراب نکنیم این ایمیل را فرستادم. باشد که به درد آیندگان بخورد:

Greetings dear Dr. ۰۰۰ and Ms. ۰۰۰,

My name is ۰۰۰ and I have been admitted to your program in ۰۰۰.

First I want to thank you Dr. ۰۰۰ for your call and email. I appreciate admission committee for their time and consideration and the generous financial scholarship that graduate college offered me.

Making decision between my options has been really tough. All programs have outstanding faculty members, resources and research projects I am interested to work on. Especially your program which is really diverse and I want you to know that applying to University of ۰۰۰ was not an arbitrary decision. It was well-thought-out and it is really hard for me to decline this honorable admission offer.

I hope it is not too late for letting you know my final decision and that I have not deprived another deserved applicant of entering their school of dream.

Yours sincerely,
    ۰۰۰

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

اون استاده جواب داد بهم ببینید چقدر ماهه
    ...Dear ,

First, let me say that we appreciate your email and letting us know that you are declining our offer. While I am disappointed that we will not see you this fall in ..., I am very happy for you and your future in science. We were very impressed with your application and I, for one, will be cheering for you as you continue your scientific journey.

Second, none of us thought your application was sent to us arbitrarily, so please do not worry about this. Finally, your email did not come "too late" for another applicant's opportunity -- we directly offered admission to everyone we wanted and did not have a "wait list" of applicants for whom admission would be dependent upon others declining our offer. So again, do not worry about this.

In closing, I want to reiterate my best wishes for you and your future -- good luck!

All the best,
    ...

سلام
    چرا پس گفته میشه اگه برای مصاحبه دعوت شدیم...قبول کنیم بعدش اگه آفر دادند رد کنیم ؟؟؟
    با تشکر

Member Ordijahandam آواتار ها

سلام. من یه آفر از هاوایی داشتم که قبولش کردم اما هنوز نامه رسمیش دستم نرسیده تا رسمن امضاش کنم و براشون بفرستم. آی بیست هم صادر شده اما دستم نرسیده هنوز
    به تازگی یک آفر هم از پردیو داشتم. حالا موندم اگر آفر دوم رو قبول کنم با توجه به اینکه امروز 24 آوریله مشکلی پیش نمیاد؟ آی بیست جدید از دانشگاه دوم برام صادر میشه؟
    با توجه به اینکه آفر اولی رو رسمی قبول نکردم چطور؟ فقط با ایمیل گفتم قبوله و لطفا آی بیستو بفرستین.
    ویرایش توسط Ordijahandam : April 24th, 2014 در ساعت 08:33 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power Eng. AUT

سلام. من پذیرش با فاند از فلوریدا اینترنشنال گرفتم و استاد گفت باید یک هفته ای جواب نامه آفر بدی!!! می خواستم بدونم اگر قبل 15 آپریل آفر دیگه با فاند گرفتم، برای کنسل کردن فلوریدا فقط کافیه یک نامه به دانشگاه اول بفرستم که می خوام آفر شما را کنسل کنم یا کار دیگر هم باید کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power Eng. AUT

سلام. با توجه به برداشت های کاملا متفاوت که از قانون 15 آپریل برای اکسپت پذیرش با فاند خواندم و شنیدم، یک ایمیل به CGS زدم و کاملا روشن جواب بنده دادند. جالب بود برام که تقریبا با تمام بچه هایی که الان تو آمریکا دارند تحصیل می کنند، صحبت کردم، اصلا نمی دونستن این توافق نامه چی هست و اظهار بی اطلاعی کردند. جواب در زیر آمده است و فکر می کنم باید گفت که خیالتون راحت باشه اگر از قوانین پیروی کنید. بنظر من هم لازم نیست احساساتتون دخیل در این تصمیم گیری کنید(خیلیا می گویند اخلاقی نیست). اخلاق یعنی از قانون پیروی کنید.

Dear,

The April 15 resolution is voluntary agreement among universities not to pressure students into premature decisions about admissions and financial aid.

You are under NO obligation to respond to offers until April 15. You acceptance by University A will not affect any decisions made by University B. But you do have to respond to University by April 15.

You should accept the offer from University A only if this is a real option for you, and you will definitely attend if you receive no other offers. If you choose to accept the offer from University A , and then you receive an offer from University B and change your mind, please inform University A IMMEDIATELY of your choice, so that they can offer the slot to another student before April 15.

If the offer comes after April 15, you have made a firm commitment to University A. You can back out of that ONLY by requesting a release from University A, to present to University B.

The resolution is a protection for students, so that they will not get undue pressure from “University A’s” to accept an offer until they have all their options before them.

Jeannine Blackwell, Ph.D.
    Dean in Residence
    Council of Graduate Schools
    One Dupont Circle NW, Suite 230
    Washington DC 20036
    (202) 461-3870 (office)
    (859-227-6038 (cell)
    www.cgsnet.org

Junior Member

سلام

اگه اسم دو تا استاد رو در زمان اپلای اعلام کرده باشیم، که هر دو قبلا دعوت به اپلای کردن اما نگفتن حتما میگیرنت، و بعد هر دو قبول کنن بگیرنت چی میشه اونوقت؟!!
    یا اینکه اگه اولی گرفتت دیگه کلا استاد دومی بررسی نمی کنه؟
    کلا نوشتن چند اسم استاد در زمان اپلای حکمش چیه؟ جایزه؟ حرامه؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)