صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 97

موضوع: TNT و ARAMEX

Banned

پیش فرض TNT و ARAMEX

از 5 دانشگاه که با پست و فرستادم فقط به دست يکی از دانشگاه ها توصيه نامه رسيده؟چرا آخه؟چون تو پاکت بوده در اوردن اندختن بيرون؟واسه همين انقدر پول ميگيرن چه جوری برم دوباره دنبال استاد؟؟؟مثلاً روی پاکت رو هم امضاء کرده بود چسب زده بود!
    دانشگاهRyerson علناً هرچی تو پاکت بود رو بهم گفت من ديدم اسمی از توصيه نامه نبردن سؤال کردم گفت نه همچين چيزی نبود تو پاکت!!!!
    چيکار کنم؟نميتونم از کسی شاکی باشم؟
    کسی تجربه نداشته؟

پیش فرض پاسخ : لعنت به TNT و ARAMEX !!!!!!!

خيلي عجيبه...

من و دوستام با TNT بيش از 60 تا بسته فرستاديم و تقريبا همش هم Rec Letter ها رو تو پاکت گذاشته بوديم، ولي مشکلي پيش نيومده...
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

در رابطه با TNT من مطمئن هستم همچین مشکلی به وجود نمیاد.
    اگه با TNT فرستادی من فکر کنم مشکل از دانشگاه هست و نه پست.
    احتمال زیاد گیچ بازی خود دانشگاه بوده احتمالا زده باشن گم و گورشون کرده باشن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

منهم به چنین موردی برخورد نکردم ولی بهتره ایمیل بزنی به مرکز اصلی TNT ضمنا احتمالا تماس با شعبه مرکزی tnt تو جردن هم بتونه کمک کنه!

Junior Member

من هم تا حالا هر چی با tnt فرستادم 3 روزه و بی کم و کاست رسیده. حالا مشکل شما از کجا بوده خدا عالم است. tnt به نظرم کارش درسته. شانس با تو یار نبوده که اینطوری شده. ببین تو ایران ( قبل از خروج) بلایی سر بستت نیاوردند.

سلام

من با Aramex فرستادم و این مشکل رو نداشتم. recommen های من هم تو پاکت دربسته و چسب زده بوده. تازه Aramex اصلا Security check نداره که بخواد بسته رو باز کنه و ببینه توش چیه!؟! TNT و DHL بسته رو باز می کنن و چک می کنن.

مطمئن باش گیج بازی دانشگاه بوده. ایمیل بزن و بگو که recommend تو package هست، دقت کنن! شاید forward کردن به department اگه بسته رو فرستادی به admission offcie؟
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

یکی از دانشگاهها به من میگفت مدرک فوق لیسانست نیست. من گفتم چرا هست. از من اصرار و از اونها انکار تا بالاخره شکل پاکت رو ساختم برا حاج خانم فرستادم و بعد گفت اوو، چرا هست. اینا IQ شون در حد مرغه. منم فکر میکنم مشکل از دانشگاهه. بهشون میل بزن دوباره.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

خیلی جالبه که rec. letter های من هم که با پست TNT برای Texas A&M فرستادم گم شده.البته من بعید میدونم که اشکال از TNT باشه. دارم پیگیری می کنم ببینم چه بلایی سرشون اومده . کلی هم به مسئولین admission office غر زدم که مدارک من رو گم کردید و من دیگه نمی تونم rec. letter دیگری بگیرم و بفرستم. امیدوارم فقط از سطل آشغال سر در نیاورده باشن !
    Different View

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

It must be a problem with the universities,I sent 5 packages by TNT and all of them are received,then I sent my IELTS score to them by DHL and two of them told that they have not recieved it,I gave them the ''Air Waybill Number'' and after they checked the DHL website,they searched more and finally found my score!ask them to check your materials again

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من هم فکر می کنم اشکال از دانشگاهه. بسته رو که بین راه باز نمی کنن.

من مشکل شما رو در مورد دانشگاه کنکوردیا داشتم و recom هام رو گم کرده بودن.
    زنگ زدم و مشکل رو توضیح دادم. خانمه گفت بزار برم بگردم. نمی دونم اونجا چه خبره (فکر کنم شبیه اون کارتونی باشه که ی موجود پیری هی می رفت زیر خاک و درمیومد)ولی بعد از چند دقیقه اومد و گفت این "اسم استادم رو گفت" recom ئه؟ می خواستم بگم نخیر سفره خونمونه که واسه شما فرستادم!
    خلاصه اینکه من هم با مهدی موافقم که این حضرات منشی اونجا دارن هرز میرن

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)