صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 97

موضوع: TNT و ARAMEX

پیش فرض پاسخ : لعنت به TNT و ARAMEX !!!!!!!

من هم موافقم. کاراشون خيلي هم نظم نداره...

من بعد از اينکه بسته‌ي مدارکم به University of Florida رسيد، ايميل زدم به منشي و پرسيدم که آيا همه چيز رسيده؟ همه چي OK هست؟

جواب داد که آره و تمامي مدارکت کامله و پروندت Unver review هست. امشب خانم ايميل زده که من هنوز هيچ Recommendation Letterاي از شما نگرفتم، Are you still interested in admission?! منم همون جوابشو براش فوروارد کردم، الانم هر چي زنگ مي‌زنم جواب نميده!

اين رو هم اضافه کنم که فکر مي‌کنم به خاطر همين مشکلات هست که خيلي از دانشگاه‌ها بلافاصله بعد از دريافت مدارک کاغذي اونا رو Scan مي‌کنن
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Banned

والا چی بگم تجربيات دوستان جالب بود
    اما دانشگاهRyerson به محض دليور شدن بسته بنده که باAramex هم فرستاده بودم برام email زد و همه محتويات رو نوشته بود اما Let of rec نبود پرسيدم گفت نيست! دفتر اين دانشگاه در دبی هست!

دوستانی که فکر ميکنيد بسته ها باز بينی نميشه بايد بگم زهی خيال باطل که همه شرکت ها چک ميکنن.
    من با اين دفتر پستTNT آشنا هستم گفتم چرا کامل نميبندی بسته رو گفت اين بسته ها تهران چک ميشه که يوقت پول يا چک نزاشته باشی توش!دقت کنيد ميبينيد که فقط ميگزاره توی اون پاکت نارنجی و در پاکت رو بجای چست خود پاکت يه چسب نواری ميزنه!

آره

مطمئن باشيد که همه‌ي بسته‌هاي پستي قبل از خروج از ايران چک ميشه که توش پول و پاسپورت و چک و ... نباشه. ولي بعيد مي‌دونم که همه‌ي Recommendation Letterها رو توو پست با هم گم کرده باشن. احتمال زياد تقصير دانشگاهه. ايشالله مشکلتون به زودي حل بشه.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من واسه 11 دانشگاه و برای هر کدوم 9 تا rec letter با TNT فرستادم. یک دونشونم گم نشد. بازم میگم خود دانشگاه داره گیج بازی در میاره. بهشون زنگ بزن بهتر جواب میده
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

vahid1982 کاملاً درست می گه. امسال خودم و هم امسال و هم سال های گذشته خیلی از دوستام همه با TNT مدارکشون رو پست کردن و من تا حالا همچین موردی رو ندیده بودم که Rec. Letter گم یا باز بشه. مطمئن باش که مشکل جای دیگه ای هست به احتمال خیلی خیلی زیاد مشکل از دانشگاهه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Banned

طبق گفته مديران مترم الان يه email ديگه زدم!نتيجشو ميگم!اگه نشد زنگ ميزنم اونجا!

من نمی دونم TNT چه جوری بسته هارو بازبینی میکنه اما من غیر از پاکت reco ها یه پاکت هم که محتوی 50$ بود رو فرستادم برا washington تازه روشم نوشته بودم application fee اما مشکلی پیش نیومد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

اولا به نظر من هم مشکل خودشونه
    TNT بسته های منو هم سه روزه رسوند آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    اینا IQ شون در حد مرغه.
    حیف از مرغ، قد ی ارزن هم عقل ندارن
    یارو TOEFL منو بعد از اینکه سه هفته تو لیست تعلیق دانشکدشون جا مونده بود تازه پیدا کرده بود میگفت: هر هر ببخشید، اشتبا شده
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من حرفم رو تصحیح می کنم.
    طبق گفته مسئول TNT بسته ها 5-6 مرتبه در راه باز می شن، یا از اشعه مخصوص رد میشن. البته ایشون می گفت چیزی از بسته خارج نمی شه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    من حرفم رو تصحیح می کنم.
    طبق گفته مسئول TNT بسته ها 5-6 مرتبه در راه باز می شن، یا از اشعه مخصوص رد میشن. البته ایشون می گفت چیزی از بسته خارج نمی شه
    سلام

بله دوست عزيز چيزی خارج نميشه اما من ميدونيد چرا فکر ميکنم پاکت توصيه نامه رو خارج کردن؟

فرض کنيد بنده يک پاکت نامه معمولی دادم به استاد نامه رو گذشت توی پاکت روش روی در پاکت رو امضاء کرد و چسب زد!

حالا اتفاقی که به نظر من افتاده اينه که اينا ميخواستن ببينن توی پاکت چی هست پاکت رو باز کردن ديدن پول و چک نيست اما خوب الان ديگه امضاء از بين رفته حالا به اين نتيجه رسيدن که اصلاً اون پاکت رو نگزارن توی بسته چون خيلی خرابکاری ميشده!
    در حقيقت صورت مسئله رو پاک کردن

الان 2 دانشگاه صراحتاً گفتن پاکت نيست يکيش با تی ان تی بوده يکيش با آرمکس!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)