صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97

موضوع: TNT و ARAMEX

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : TNT و ARAMEX

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    یه سوال! این که یکی از این پست ها میگن مدارک تا زیر 500 گرم، اینقدر تومان میشه، با احتساب وزن پاکتیه که اونجا بهمون میدن یا وزن خالص مدارکمون منظورشونه؟! من بدون پاکت دقیقا شدم 490 گرم!
    آره دیگه وزن با احتساب وزن پاکت باید 500 گرم بشه
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

سلام
    من امروز مدارکم را با aramex به مالزی و نروژ فرستادم. برای مالزی 32 تومان و برای نروژ 40 تومان شد. گفت تا 4 روز کاری هم می رسه. خدماتش هم خیلی سریع و مرتب بود. پیشنهاد می کنم که مدیران محترم برای aramex هم مثل TNT و DHL یک زیرگروه ایجاد کنند تا بقیه دوستان با این شرکت بیشتر آشنا بشن. چون قیمتش 15 تا 30 % از آن ها پایین تر هست و دقیقا هم همان خدمات را ارائه می دهد.

ممنون
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرکت aramex

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام

نمیدونم چرا کسی از aramex صحبت نمیکنه؟! اینم یک شرکت معتبر هست برای ارسال مدارک و پست . هزینه هاش هم از TNT و DHL ارزونتره.
    فقط تهران داره یا شهرستان ها هم دارن؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    سلام در تهران و مشهد را مطمئن هستم . می توانید با شرکت تماس بگیرید تا مطمئن شوید.

http://www.aramex-iran.com/contact.php

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    شهرستان ها هم داره،

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

من با آرامکس دیروز از ساری فرستادم (زنگ زدم تهران دفتر مرکزیشون، یه شماره ی موبایل بهم دادند...) خب همون روز عصر فرستادن تهران و امروز که رهگیریش رو چک کردم، زده updating shipment status هم ظهر این پیغامش بود هم الان!

کسایی که فرستادند به چه صورت بوده؟

با سپاس
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Senior Member pouya4 آواتار ها

وقتی از شهرستان می فرستید، فرداش آپیدت میشه، حتما تا فردا آپیدت میشه، مشکلی نیست.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض نکنه بدبخت شده باشم!

خب اولا که بسته ی من از تهران، دو روز بعد ارسال شد! یعنی شنبه از ساری فرستادم، دوشنبه فروارد شد به دبی و آخر شب (بامداد رسید) و امروز هم تحویل مقصد شد یکیشون.
    اما چه مقصدی!!!
    عکس رهگیری رو ضمیمه می کنم، چند بار دیگه آدرس رو از وبسایت دانشگاه چک کردم و مطمئنم که درسته. اما الان یه صد کیلومتری اونطرفتر رفته و delivered شده...
    یه پیغام فرستادم واسه آرامکس، الانم که بدبختانه فکر نکنم ساعتی باشه که جوا بدن
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نکنه بدبخت شده باشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    خب اولا که بسته ی من از تهران، دو روز بعد ارسال شد! یعنی شنبه از ساری فرستادم، دوشنبه فروارد شد به دبی و آخر شب (بامداد رسید) و امروز هم تحویل مقصد شد یکیشون.
    اما چه مقصدی!!!
    عکس رهگیری رو ضمیمه می کنم، چند بار دیگه آدرس رو از وبسایت دانشگاه چک کردم و مطمئنم که درسته. اما الان یه صد کیلومتری اونطرفتر رفته و delivered شده...
    یه پیغام فرستادم واسه آرامکس، الانم که بدبختانه فکر نکنم ساعتی باشه که جوا بدن
    سلام
    منم امروز نامه نروژ رسید. دیدم آدرس با اونی که من نوشتم فرق میکنه. زنگ زدم آرامکس گفت نه اون اطلاعات به صورت اتوماتیک بر اساس zip code تو سایت وارد میشه. بعد آدرسی که نامه فرستاده شده را خوند. دیدم دقیقا همونه که من نوشتم. نگران نباش مال شما هم حتما همینطوری بوده.فایلشم ضمیمه کردم.

موفق باشی.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نکنه بدبخت شده باشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    منم امروز نامه نروژ رسید. دیدم آدرس با اونی که من نوشتم فرق میکنه. زنگ زدم آرامکس گفت نه اون اطلاعات به صورت اتوماتیک بر اساس zip code تو سایت وارد میشه. بعد آدرسی که نامه فرستاده شده را خوند. دیدم دقیقا همونه که من نوشتم. نگران نباش مال شما هم حتما همینطوری بوده.فایلشم ضمیمه کردم.

موفق باشی.

منم همین الان تماس گرفتم، کاملا بررسی کردیم، دلیلشو هم گفت که خب اون پیغام رو می زنه مربوط به شهری که اینا در اونجا دفتر دارند، که میشه نزدیکترین مکان به مقصد، ولی بسته به آدرس نهایی میره، واسه اون پادربورن هم که نگران بودم رو دقیق چک کرد..رسیده بهشون

زا شما هم سپساگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)