صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 97

موضوع: TNT و ARAMEX

پیش فرض پاسخ : TNT و ARAMEX

05118481481

Senior Member VividNed آواتار ها

بچه ها آرامکس مطمئنه؟ میشه روش حساب کرد؟من اسمشو تا حالا نشنیده بودم , الان اولین باره که دارم میبینم

بچه ها من با ارامکس فرستادم. الان تو سایت نوشته delivered اما دانشگاه میگه ما اصلا همچین کسی که اینا میگن بهش تحویل داده شده نداریم. باید از اول بفرستم؟ اینم از تجربه اول من از ارامکس!!

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    بچه ها من با ارامکس فرستادم. الان تو سایت نوشته delivered اما دانشگاه میگه ما اصلا همچین کسی که اینا میگن بهش تحویل داده شده نداریم. باید از اول بفرستم؟ اینم از تجربه اول من از ارامکس!!
    اینجور که بوش میاد آرامکس همچین هم قابل اعتماد نیست! شما برای کجا فرستادید؟ شاید به پست منطقه ی اون شهر تحویل دادن و بعدا به دست دانشگاه میرسه. حتما خبر بدین ببینیم ببینیم چه بلایی سر بسته تون اومده!

فکر کنم کارشون مشکلی نداشته باشه. آخه امروز بعد کلی سوال جواب دانشگاه گفت که آدرسشون عوض شده! واقعا که. من دارم میرم باز با آرامکس بفرستم. وقتی رسید خبر میدم

بچه ها سلام
    من مدارکم رو روز یکشنبه صبح زود دادم آرامکس تا شب دوبی بود .
    دوشنبه به فنلاند فرستادن حالا سه روزه هی توی آنلاین ترک استتوسش رو زده Shipment forwarded to Helsinki
    نگران شدم ....نکنه بلا ملایی اومده سر مدارکم
    میشه راهنمایی کنید لطفا

سلام
    دوستان TNT واسه فرستادن مدارک به سنگاپور خوبه؟ من الان تو DHL Capability Tool می زنم تخمین می زنه که تا 2012/2/2 می رسه به نظرتون اگه با TNT چارشنبه این هفته بفرستم زودتر می رسه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

من که از آرامکس راضیم، تا حالا چند بار مدارکم رو باهاش فرستادم، خوشبختانه همشون سریع و به موقع رسیدن به مقصد. قیمتشم ار TNT و DHL خیلی مناسبتره، هرچند شنیدم که تصمیم دارن بزودی قیمتا رو ببرن بالا.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

TNT کارش خوبه، همه ی بسته هایی که من فرستادم سه و نیم روزه رسید امریکا و کانادا.
    در ضمن برای اون دوستانی که سوال شده بود: نباید آدرس صندوق پست بدین به TNT (یا TPG) چون این ها خودشون بسته رو به مقصد می رسونن و تحویل هیچ پست محلی ای نمی دن؛ باید هم از شخص امضای رسید بگیرند. در بیشتر سرویس های این چنینی که Courier مرسوله رو می رسونه باید آدرس خیابانی داده بشه. اگر جایی آدرس P.O. Box داده شما بهتره تبدیلش کنید به آدرس خیابان. می تونید ای میل بزنید تا بهتون دقیقشو بدن.

بچه ها من مدارکم با ترس و لرز با آرامکس فرستادم رفت فنلاند...
    فقط چون هزینش کم بود یعنی تقریبا نصف تی ان تی و دی اچ ال بود...
    خداروشکر مدارکم به موقع رسید و کامل از خدماتشون راضیم و برخورد و پیگیریه کارکنانش هم خیلی خیلی محترمانه و دلسوزانه بود...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)