صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97

موضوع: TNT و ARAMEX

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : TNT و ARAMEX

من از اون دسته از عزیزانی که شماره تلفن و یا آدرس آرامکس یا هر شرکت معتبر دیگه رو درخواست میکنن یه سوال دارم. واقعا به عقلتون نمیرسه یه سرچ تو گوگل بکنید؟! شما چجوری میخواید برید اونور در مقاطع عالیه تحصیل کنید؟!
    اینم آدرس آرامکس با تمامی شعبش داخل ایران
    http://www.aramex.com/offices/default.aspx
    فقط کافیه ایران رو انتخاب کنید و روی علامت + کنار تهران کلیک کنید تا شعب شهرستانها نمایان شود.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

من شنبه رفتم دفتر آرامکس و یکسری مدارک فرستادم فنلاند.
    حدود 0.3 کیلو بود و شد 44 هزار تومن.
    هنوز هم توی پروسۀ Track کردنش هستم و تا حالا که خوب پیش رفته.

من از رفتار و نظم پرسنلش خوشم اومد. به علاوۀ اینکه تفاوت هزینه اش با TNT و DHL هم برام مهم بود.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

یک سری مدارک با آرامکس از دوبی فرستادم آمریکا (پنسیلوانیا)
    2 روز و نیم طول کشید تا برسه
    خیلی خوب بود!!

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

باسپاس از تمامی متذکرین وصف الحال ، ینده نیز به سبب احساس دین و علاقه به این فروم ارجمند، صلاح دیدم که ذکر مصیبتی (با احترام به همه دوستان راضی و خشنود) بکنم باشد که مقبول نیازمندان افتد...
    یکی از بزرگترین شعارهای تبلیغاتی آرامکس اینه که پست رسمی سفارت کانادا است و بدین ترتیب همیشه از سایر کوریرها در خصوص مهاجرت به کانادا مطلع تر ، سریع تر و بهتر!!! عمل می کنه. بنده با این توصیفات با خودم گفتم که یک پست بین المللی است پس متقاعد شدم و بسته حاوی مانی اردر رابه دفتر شرکت بردم. بماند که دوست تحویل گیر! بداخلاق، بی ادب بود، با کلی منت پس از دریافت توضیحات کامل از بنده که این چیست که می فرستید و کسب اطلاع کامل از روند کار مهاجرت بنده و سایر مواردبرگه ای داد که برای نوشتن آدرس فرستنده و گیرنده روی آن اقدام کنم. من هم نامه درخواست لندینگ فی را درآورده و عینا اآدرس را ز روی آن پر کردم. پس از وارسی مانی اردر بنده و کلی نق و نوق که ما هیچ مسئولیتی در خصوص بسته ارسالی شما نداشته بالاخره نگاه عاقل اند صفیحی به آدرس کرد و گفت که این آدرس غلط است و آنرا خط زد! وآدرسی که خودش می دانست را نوشت. و گفت شما می دانید که ما اطلاع کاملی!!! از این قضیه ارسال مدارک داریم و مطمئن باشید که بسته به موقع می رسد. موضوع گذشت و پس از یک هفته یک روز خانمی از آرامکس با من تماس گرفت و گفت که بسته شما در دفتر دمشق آرامکس گیر کرده و یا باید مبلغ 130 هزار تومان ناقابل برای برگشت آن بدهید در غیر اینصورت ما بسته شمارا همانجا نابودش می کنیم!!!!!!گفتم چرا؟! گفت چون سفارت کانادا در دمشق بسته شده و نباید بسته را اصلا می فرستادید!!!من هم جوش آوردم و خلاصه سرتون رو درد نیارم کلی جر و بحثمون شد، الان حدود 14 روز که با وجود پرداخت مابه التفاوت اضافی برای فوروارد بسته بنده به آنکارا توسط این دوستان مسئول، هنوزبه مقصد مورد نظر نرسیده!!
    در ظاهر این دوستان هم مهربان و به قول اجنبی ها caring هستند اما در عمل به بنده اثبات شد اگر اشتباهی هم بکنند حاضر به قبول مسئولیت اشتباه نبوده و مشتری بیچاره که دستش به هیچ جا در این مملکت گل و بلبل بند نیست را نقره داغ می کنند.
    القصه دوستان گول این تبلیغات را نخورید و مواظب باشید...

سلام

برای پست مدارک با آرامکس در تهران باید حتما رفت شعبه مرکزیش؟ شعبه دیگه ای نداره؟ توی دفاتر پستی باجه نداره؟
    قیمت ارسال مدارک زیر 0/5 کیلو برای اروپا با پست عادیش چقدر میشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام

برای پست مدارک با آرامکس در تهران باید حتما رفت شعبه مرکزیش؟ شعبه دیگه ای نداره؟ توی دفاتر پستی باجه نداره؟
    قیمت ارسال مدارک زیر 0/5 کیلو برای اروپا با پست عادیش چقدر میشه؟

ممنون
    ظاهرا دفتر دیگری ندارند ولی اگه تلفن بزنید خودشون میان میگیرن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    ظاهرا دفتر دیگری ندارند ولی اگه تلفن بزنید خودشون میان میگیرن
    درسته، یه دفتر بیشتر توی تهران ندارن ولی اگه با آرامکس می فرستین مطمئن بشین که شهری که بهش میفرستین هم نمایندگی آرامکس داره. من یه بار با آرامکس فرستادم، بعد سه چهار بار زنگ زدم تا بسته ام رو تحویل دانشگاه دادن. زنگ میزدم پست آرامکس تهران و آرامکس اون شهری که بسته ام اونجا بود، میگفتن آدرس شما غلطه!!! در حالی که من به همون دانشگاه با پست دی اچ ال فرستاده بودم ( با همون آدرس) و بسته بدون هیچ مشکلی ظرف دو سه روز مثل تمام بسته های دیگه ارسال شده بود. ولی آدرس دانشگاه من توی آدرس های موجود توی دفتر آرامکس نبود و میگفتن آدرس غلطه. من چند بار زنگ زدم دانشگاه و مشکل رو بهشون گفتم و اونا خوشبختانه پی گیری کردن، خودشون زنگ زدن به آرامکس!!!( شماره ی بسته و شماره تلفن آرامکس و مشخصات من رو از خودم گرفتن) و بهشون گفتن که چنین کسی به آدرس ما یه بسته فرستاده و خلاصه آرامکس بالاخره در عرض یه ده روز!!! بسته ی من رو تحویل داد. به نظر من شما که این همه خرج میکنین واسه بیست سی تومن خودتون رو به دردسر نندازین! با همون دی اچ ال پست کنین بهتره. این شعبه نداشتن آرامکس توی شهرا ممکنه یه کم دردسرساز بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : آخرین نرخ هزینه های DHL

من سه ماه پيش از طريق يه شركت به نام آرامكس(aramex)يه بسته 250 گرمي فرستادم تورنتو ازم 45 تومن گرفتن.
    در واقع اين قيمت براي بسته زير 500 گرم بود.
    در ضمن قرار بود 3 روزه برسه اما يك هفته اي رسيد.

Junior Member kevin_smith آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Informaticien - Téhéran

پیش فرض پاسخ : آخرین نرخ هزینه های DHL

سلام به همه
    من میخوام تجربه تلخم رو با آرامکس براتون بگم
    چند هفته پیش که مدرک زبانم رو میخواستم بفرستم مونترال به آرامکس و DHL
    زنگ زدم و چون قیمت آرامکس سی تومن ارزون تر بود بهشون زنگ زدم پیکشون اومد در منزل و بسته رو گرفت
    بعد از چند ساعت که تو سایت aramex.com چک کردم دیدم کد پستی مقصد رو اشتباه زدن!!!!!!
    و این یعنی بسته من داره میره یه جای دیگه نه سفارت!!! در حالیکه آدرس پستی و کد پستی رو من به
    واضح ترین خط ممکن نوشته بودم هم توی فاکتور پیک موتوری هم روی پاکت خودم!
    زنگ زدم دفترشون گفتن کارمند ما دیده سیستم ثبت سفارششون جواب نداده بهش، یه کد پستی نردیک رو زده!!!!
    فکرش رو بکنین: آرامکس کد پستی مقصد من رو عوض کرده به یه مقصد دیگه چون کارمندش تنبلیش میومده آدرس
    منو تایپ کنه یا دقت کنه کد پستی منو درست تایپ کنه!!!
    خلاصه چهل بار زنگ زدم که شما باید بسته منو به آدرسی که نوشتم ارسال کنین نه کد پستی
    من در آوردی خودتون!!!!
    خلاصه بعد از کلی خورد شدن اعصاب نداشته، یه کارمند دیگه پیدا شد که تونست این گندشون رو
    درست کنه و بعد از ۵ روز تازه مقصد درست رو واسه بسته من بزنه
    و مدرکم حدود ۲ هفته بعد رسیییییییییییییییییید سفارت

حالا قضاوت کنید: قیمت ارزون آرامکس میارزه به این بی مسولیتی های کارمنداش، مدارک ما اگه گم و گور بشه
    آرامکس مسولیت هیچی رو قبول نمکنه. آخه ازین نا معقول تر کجا داریم که آدرسی رو که من n جا روی پاکتم با پرینت
    نوشتم و با خط خوش براشون تو فاکتور نوشتم این طوری عوضش کنن آخه مگه میشه اینو هیج جوری توجیه کرد؟؟؟؟؟؟؟

این آخرین باریه که با آرامکس آشغال چیزی پست کنم من با پست اکسپرس شرکت پست ایران هم به مونترال چند بار
    چیز میز پست کردم ۲ هفته طول کشیده ولی هرگز همچین اشتباه وحشتناکی پیش نیومده

موفق باشید همگی

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

سلام دوستان
    من دیروز مدارکم رو با پست tnt ارسال کردم ولی هنوز نمی تونم شمارمو تو سایت ترک کنم!!!
    می خواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)