صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 255 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aren7019 نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خواستم بدونم آیا روال in-state کردن شهریه در هر دانشگاه با دانشگاه دیگه فرق داره؟ به طور مثال برخی دانشگاه ها باید درخواست بدی و برخی دیگر خودشون برات لحاظ می کنند؟
    یه حالتی از کمک هزینه تحصیلی میشه. من خودم تقاضا ندادم ولی چنتا افر اسکالرشیپ داشتم که به این استیت تبدیل میکرد.
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط cemb12 نمایش پست ها
    سلام
    اگر دوره تحصیلی مستر BY COURSE باشه هم میشه بعد از رفتن به اونجا فاند TA یا RA گرفت؟

من شرایط گرفتن فاند را ندارم و میخوام به نوعی ببینم میشه کمک هزینه رو بعد از رفتن به اونجا گرفت یا خیر
    ممنون
    جواب: بله موفق باشین
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armanhg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    بنده از دانشگاه University of Cincinnati برای مستر پذیرش گرفتم و فاند (Scholarship) به مقدار 22000$ در سال بهم تعلق گرفته. البته هزینه سالیانه تحصیل و زندگی 30000$ هست که در واقع سالی 8000$ رو کم دارم. در مکاتبات اولیه ام با استادای این دانشگاه دوتا از اساتید بودن که زمینه کاریشون به مقاله هایی که کار کرده بودم میخورد ولی خب جواب ایمیل هام رو نداده بودن. در نامه هایی که دانشگاه برام فرستاده خبری از RA و TA نبوده و فقط کانسیدر شدم برای (University Graduate Scholarship (UGS. حالا میخواستم بدونم برای گرفتن TA یا RA الان باید اقدام کرد؟ یعنی به استاد هایی که پیدا کردم ایمیل بزنم و بگم پذیرش گرفتم و اگه براشون امکان داره برای RA و TA به من فرصت بدن؟ یا اینکه بعد از اینکه اونجا رفتم باید TA و RA بگیرم؟

خیلی ممنونم ازتون
    بنظر من ها، امتحانش ضرر نداره. یه امیدواری هم اینه که ددلاین قبول افر ها تا 15 آپریله معمولا و بعد اون پوزیشن باز میشه؛ و اگه یطوری تو ذهن باشین بهتره

کمک هزینه ها شامل هزینه ی رفت و آمد به کشور ایران هم می شه؟

Junior Member

نه، نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)