صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام دوستان
    بعد از اینکه پذیرش رو گرفتیم تنها راهی که میشه فاند گرفت ایمیل دادن هست، درسته؟؟؟ من هرچی به استادای دانشگاهم میل می دم جواب نمی دن!!!!! تو subject میل باید چی بنویسم که استاد بازش کنه و بخونتش؟؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از اینکه پذیرش رو گرفتیم تنها راهی که میشه فاند گرفت ایمیل دادن هست، درسته؟؟؟ من هرچی به استادای دانشگاهم میل می دم جواب نمی دن!!!!! تو subject میل باید چی بنویسم که استاد بازش کنه و بخونتش؟؟
    متشکرم
    بر حسب تجربه میگم، توی Subject بنویس PhD Applicant/ Master's Applicant ! متن ایمیلتم توی 2 سه خط جمع کن ریفرش کن به CV که میفرستی !

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متشکرم
    خیلی مواقع در بدو ورود و شروع هر ترم کلی پوزیشن هست که از دانشجو هایی که به صورت رسمی ثبت نام کردن دعوت میکنن خودشون که اون پوزیشن هارو پر کنن. RA/TA یعنی لزوما نباید قبل از رفتن فاند قطعی بشه. حضور فیزیکی اونجا خودش خیلی میتونه مؤثر باشه. هر چند اگر بتونی قبل رفتن از استادی قول بگیری که ایده آل ترین حالته.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

Dear My AA Friends,

?I have got 3 admissions last week,and now I wanted to ask for possible fund from one of them,
    would you please help me in this stage?

what should I ask from the professor,who I have been connected with and admitted by?I had no word of funding with him by now,how should I ask it?

Wish u all the best

Very easy, email them and ask them for fund

You should feel relax and reasonably say whatever you are worry about ! Financing yor education is a very important issue that should be cared !

You may begin by this sentence:
    Sir, I have some financial concern in supporting my educations, would you please let me know if I am eligible for funding opportunities, if any?

I was impressed by the word you used "AA friends" actually !
    ویرایش توسط Armik : February 18th, 2012 در ساعت 02:34 AM

سلام
    من یه پذیرش برام اومده. البته تو سایت زده. هنوز میل مستقیمش نیومده. قبلشم با یه استاد صحبت کرده بودم و ok داده بود و منم اسمش رو تو SOP آوردم. فکر کنم وقتی استاد OK میده منظورش OK به فاند باشه دیگه. ولی کسی هنوز بهم خبری نداده. جالا نمیدونم باید به استاد میل بزنم بپرسم فاند دارم یا نه. یا به graduate؟ اگر قراره به استاد بگم چی بگم؟ مستقیما بگم من قبول شدم شرایط و مقدار فاندم چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business (Operations Management), University of Alberta

سلام دوستان
    برای من از University of Pittsburgh برای Fall2012 و برای Ph.D. پذیرش اومده! منتها ایرادش اینه که نوشته No Fund! تو نامه پذیرشم از الان اسم استاد راهنمام اومده و بیان شده که این پذیرش تا یک سال قابل differ شدنه! حالا سئوال من اینه که با وجود همه اینها، راهی وجود داره که بشه با صحبت با استاد برای همون ترم اول fund گرفت؟ بهتره آدم ترم اول رو با هزینه خودش بره و برای ترم های بعدی fund بگیره؟ و یا اینکه بهتره differ کنم به امید اون مدت فاصله که شاید fund جور بشه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط MApply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای من از University of Pittsburgh برای Fall2012 و برای Ph.D. پذیرش اومده! منتها ایرادش اینه که نوشته No Fund! تو نامه پذیرشم از الان اسم استاد راهنمام اومده و بیان شده که این پذیرش تا یک سال قابل differ شدنه! حالا سئوال من اینه که با وجود همه اینها، راهی وجود داره که بشه با صحبت با استاد برای همون ترم اول fund گرفت؟ بهتره آدم ترم اول رو با هزینه خودش بره و برای ترم های بعدی fund بگیره؟ و یا اینکه بهتره differ کنم به امید اون مدت فاصله که شاید fund جور بشه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون
    Yes, why not? Keep contacting the professor. Sometimes professors run out of the grants to support their students but they may be waiting for financial sources !l

Actually, it depends on your personal situation to make a decision to either defer or accept the offer. As a matter of fact, physical attendance in the university would be very helpful for you to receive financial assistantships !l

سلام بچه ها.... من از یه دانشگاه ادمیژن گرفتم اما خبری از فاند نیست. به دو تا از استادا ایمیل دادم جواب ندادن. مبگم مبتونم بهشون زنگ برنم؟ نظرتون چیه؟

Your situation is exactly like mine ! But, I will never call them because I believe if they don't reply me they're not gonna supervise me ! You can send your emails again to make sure, they see your emails !l

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)