صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام
    من وضعیتم دقیقا مثل شما بود. وقتی که پذیرش گرفتم هیچ فاندی نداشتم و می خواستم با هزینه خودم برم. ولی با این حال دوباره به همه استاد ها ایمیل زدم. یکیشون یه مقاله برام فرستاد منم خوندم و گفتم که از حوزه کاریش خوشم اومده البته زیاد تو اون حوزه کار نکرده بودم. استاده دیگه جوابمو نداد. بعد یک ماه یه ایمیل بهم زد که یک پروژه داره و دنبال RA میگرده خودشم تمام هزینه ها و مبلغی رو که میخواست بهم بده رو گفته بود. به نظر منم شما مایوس نشو. یه سیب رو که میندازی بالا هزار تا چرخ میخوره. مطمئن باش که میتونی بگیری. قبل از اینکه بری به هرکدوم حداقل 2 بار ایمیل بزن که رفتی اونجا نگن تو تا حالا کجا بودی. امیدوارم کارات جور شه... ریسک بزرگیه ولی موفقیت های بزرگ همیشه اولشون با ریسک های بزرگ شروع میشه.

Junior Member

بچه ها
    من واسه بهار 2013 پذیرش از آمریکا دارم دکتراس اما فاند نداره توی 20 I نوشته خودم هزینمو می دم به استادا هم میل زدم یا جواب نمی دن یا می گن فاند نداریم به نظر شما چه کنم ؟ داره دیر می شه . اگه ذیفر کنم امیدی به فاند گرفتن واسه ترم تابستون هست؟

Junior Member

سلام
    اینجا کسی هست که ترم اول را با هزینه خودش رفته باشه اما بعد تونسته ترم دوم را فاند بگیره؟ لطفا تجربیاتش رو در اختیار ما بگذاره. من خدوم الان پذیرش بدون فاند دارم و استادها به من جوابی نمی دن که ببینم می تونم ازشون TA یا RA بگیرم. با خودم فکر کردم که ترم اول را با هزینه خودم برم. نظر شما چیه

Junior Member

بچه ها سلام. من از 2 تا دانشگاه پذیرش گرفتم برای ترم بهار مقطع دکترای برق قدرت . البته دانشگاه های خیلی تاپی نیستند. I-20 هاشونم گرفتم. اما هیچ کدوم هیچ پولی ندادن.
    یکیشون استاد راهنما مشخص کرده برام. بهش ایمیل زدن گفت به chairman برا scholarship میل بزن. این کارو کردم گفت برا spring 2013 جای خالی نداریم. حالا به استاد چی بگم. چه جوری مسئله رو مطرح کنم که نمیتونم afford کنم و پول بده.
    دومی graduate coordinator رو بعنوان استاد راهنما زده. اون دانشگاه 3 تا استاد تو رشته من داره. حالا من به coordinator میل زدم گفتم یه کاری بکن . هنوز جواب نداده. به نظرتون به استادا میل بزنم؟ البته استادی که باهاش مکاتبه کرده بودم گفته بود از ترم 2 در مورد پول می تونیم صحبت کنیم.
    واقعا موندم چی کار کنم با این 2 تا پذیرش بی fund. لطفا اگه نظری دارین در مورد اینکه چه جوری مکاتبه کنم باهاشون به من بگین.

Junior Member

کشور رو یادم رفت بنویسم. آمریکا

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhk65 نمایش پست ها
    بچه ها سلام. من از 2 تا دانشگاه پذیرش گرفتم برای ترم بهار مقطع دکترای برق قدرت . البته دانشگاه های خیلی تاپی نیستند. I-20 هاشونم گرفتم. اما هیچ کدوم هیچ پولی ندادن.
    یکیشون استاد راهنما مشخص کرده برام. بهش ایمیل زدن گفت به chairman برا scholarship میل بزن. این کارو کردم گفت برا spring 2013 جای خالی نداریم. حالا به استاد چی بگم. چه جوری مسئله رو مطرح کنم که نمیتونم afford کنم و پول بده.
    دومی graduate coordinator رو بعنوان استاد راهنما زده. اون دانشگاه 3 تا استاد تو رشته من داره. حالا من به coordinator میل زدم گفتم یه کاری بکن . هنوز جواب نداده. به نظرتون به استادا میل بزنم؟ البته استادی که باهاش مکاتبه کرده بودم گفته بود از ترم 2 در مورد پول می تونیم صحبت کنیم.
    واقعا موندم چی کار کنم با این 2 تا پذیرش بی fund. لطفا اگه نظری دارین در مورد اینکه چه جوری مکاتبه کنم باهاشون به من بگین.
    دوست عزیز موقعیت بدی نیست،مخصوصا استادی که گفته از ترم دوم صحبت می کنیم.الان برای آمریکا به این راحتی نمیشه پذیرش با فاند گرفت،من اگر بودم به جای شما، یک ترم رو یه کاریش میکردم شاید دیگه از این فرصت ها گیر نیاد،البته این در صورتیه که شما روی جای دیگه ای نتونی حساب باز کنی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Unhappy پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام، من از یه دانشگاه آمریکا ادمیشن دارم واسه PhD عمران، ولی تو پروفایلم استتوس اینو زده : Status:
    Grad Accept-Pending Financials
    بعد من یه ایمیل زدم به graduate school واسه فاند پرسیدم، اینو جواب دادن:
    The Civil Eng program has granted you admission into their program. They have not offered you any departmental financial assistance. You will need to show proof of $26,494 USD to finalize your admission and have an I-20 or DS-2019 issued. We need an official bank statement or support letter and a Certification of Finance form completed and mailed to the Grad School office. We cannot accept copies, faxes or scans of the financial documents.

Decisions about financial support are made at the program level and not in the grad school office so questions regarding possible support need to be directed to them.
    از طرفی دیگه تو پیج خود استاد اصلیشون هم زده که Graduate reasearch assistantship is available
    حالا ما موندیم تکلیفمون چیه، به استاد هم ایمیل زدم جواب نداده هنوز!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

دوستانی که پذیرش بدون فاند دارند توصیه ی من اینه که برای دانشگاه های رنک پایین تر اپلای کنند احتمال فاند گرفتن دارند توی این وضع دلار بدون فاند خیلی سخته. حتی بعد شروع به تحصیل هم امکان گرفتن فاند تا یکسال بعد پایینه من تو دانشگاه خودمون خیلی دیدم به خصوص بچه های مستر

Junior Member

سلام .من برای استادی ایمیل زدم و رزومه رو فرستادم و ازش پرسیدم فاند یا پوزیشن دارن یا نه و این جوابمو داده :
    I have read your request with interest.
    I congratulate you for your project for a PhD thesis.
    We now have a Doctoral School in Economics and Finance and a doctoral program. This program includes three year PhD and a prerequisite year in a Master in Finance and Economics – Research Track.
    The PhD is usually supported by AFR FNR grants and internal teaching assistant positions.
    The Research Track year is meant to train you in high standard academic research skills and methods. You will also have the opportunity to work on your PhD project, find potential PhD supervisors in our institution and potential grants for your PhD.
    The University offers student jobs to help you sustain your living in Luxembourg .

I welcome your application to our doctoral program and suggest that you follow the admission procedure given at

This application includes your statement of interest, letter, CV, transcript, PhD project (if you have one yet), Toefl, etc

The admission procedure is run with our DSEF administrator, ***********. Please, send to her all your documentation and contact her perhaps further questions.

Note that we have a formal application deadline around March 15, that we would like that you satisfy.

We are looking forward to see for your application.

Best regards
    حالا به نظرتون این فاند یا RA داده یا نه؟

Junior Member

سلام به نظز شما محرومیت از تحصیل در ایران موثر واسه فاند گرفتن
    ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)