صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام
    ببخشید یه سوال. اگر کسی از دوستانی که در دانشگاه مورد نظرمون که پذیرش داریم هستند بخوان برن و ما رو توصیه کنن برای فاندی که میدونن استاد داره به نظرتون موثره؟ پبشنهاد میدین چه مسائلی رو مطرح کنن و روی چی تاکید کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physiology

سلام
    من با یک استاد تو آلمان مکاتبه داشتم اونم جواب داده ولی گفته در حال حاضر نمی تونم بورسی پیشنهاد کنم.سوالم اینکه یعنی بعدا امکانش هست یا کلا نیست؟روم نمیشه از خودش بپرسم به نظر شما منظورش چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. K.N.Toosi

سلام
    من از northeasternپذیرسphD بدون فاند دارم، رشتمم مکانیک و گرایشم سیستم انرژی هست. قبل اپلای به استاد ایمیل زده بودم ولی جواب نداده بود ولی من اپلای کردم و توSOPگفتم خیلی دوست دارم با اون استاد کار کنم.الان توadviserام اسم اونو نوشته.سوالم اینه که واسه RA/TAاینا الان فقط باید با اون صحبت کنم. راهی نیست که بتونم از بقیه استادا هم بپرسم؟
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

سلام دوستان،
    من از دانشگاهي با ايميل جواب ادميشن گرفتم و در اون از فاند صحبتي نشده. به علاوه براي TA اپليكيشن داشت كه اون رو هم براي دپارتمان فرستاده بودم. بعد از جواب ادميشن از منشي گروه راجع به نتيجه TA پرسيدم كه گفت به شما TA تعلق نگرفته.
    حالا براي درخواست RA به چند تا از اساتيد ايميل زدم و دو تا اونها گفتن هر وقت اومدي دانشگاه بيا دفتر من تا در مورد پروژه هاي مشترك صحبت كنيم (يكي هم گفت RA نداره، بقيه هم جواب ندادن). ولي من نياز دارم كه براي دريافت I-20 از دانشگاه ساپورت داشته باشم وگرنه نمي تونم ويزا بگيرم و برم. به نظرتون چطور به استاد بگم كه تكليف منو مشخص كنه تا بتونم از ترم اول RA رو بگيرم؟

دوستان من یه سوالی داشتم، برای یه دانشگاه اقدام کردم و فاند نصفه نیمه گرفتم بعدش گفتم میشه واسه RA اقدام کرد گفت مدارکو بفرست منم فرستادم الان میگه موقعیت های RA ما برای Fall 2013 حدود June یا July مشخص میشه. حالا من موندم چی بگم. اصلا کسی تا حالا اینجوری RA گرفته که دم رفتن بهش RA بدن؟ یا کلا سرکاریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

سلام دوستان،

من از یکی‌ از دانشگاههای آمریکا پذیرش گرفتم. این پذیرش البته در قالب یه ایمیل اومده و از من خواستن تا Certification of Financial Support رو براشون بفرستم تا نامه درخواست ویزاِ ای-۲۰ و برام صادر کنن. از اونجا که حرفی‌ از فاند زده نشده من نمیدونم الان یعنی‌ بهم فاند ندادن یا هنوز مشخص نشده!

من به گرجوئیت کوردینترِ دانشگاه ایمیل زدم و شرایطو توضیح دادم، از من خواست رزومه مو بدم. منم دادم اما هنوز خبری نشده ازش و حالا نمیدونم باید چجوری وضعیتم و مشخص کنم و 1 ماه بیشتر هم وقت ندارم واسه مشخص کردن وضعیت مالی.

ممنون میشم کسی‌ راهنماییم کنه.
    S.Saraji

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

دوست عزیز، منم شرایط مشابه ایی دارم. جوابی برای سوالت پیدا کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاهي با ايميل جواب ادميشن گرفتم و در اون از فاند صحبتي نشده. به علاوه براي TA اپليكيشن داشت كه اون رو هم براي دپارتمان فرستاده بودم. بعد از جواب ادميشن از منشي گروه راجع به نتيجه TA پرسيدم كه گفت به شما TA تعلق نگرفته.
    حالا براي درخواست RA به چند تا از اساتيد ايميل زدم و دو تا اونها گفتن هر وقت اومدي دانشگاه بيا دفتر من تا در مورد پروژه هاي مشترك صحبت كنيم (يكي هم گفت RA نداره، بقيه هم جواب ندادن). ولي من نياز دارم كه براي دريافت I-20 از دانشگاه ساپورت داشته باشم وگرنه نمي تونم ويزا بگيرم و برم. به نظرتون چطور به استاد بگم كه تكليف منو مشخص كنه تا بتونم از ترم اول RA رو بگيرم؟
    S.Saraji

Junior Member

با سلام

من از دانشگاه سیدنی پذیرش گرقتم ولی با وجود داشتن مقاله اسکلارشیب بم تعلق نگرفت. فقط هزینه ی تحقیقات رو استاد قبول می کنه و به من گفته که در آینده برای اسکلار اقدام می کنیم. به نظر شما من از ترم 2 یا 3 اسکلار یا فاندی برای هزینه ها به من می دهند. در ضمن خیلی شنیدم که کسانی که برای دکترا میرن خیلی زود می تونن در دانشگاه مشغول به یک کاری شوند به عنوان تدریسیار. البته من با همسرم می رم که اجازه کار داره چون من دانشجوی دکترا می شوم. لطفا من را راهنمایی کنید و از این نگرانی در بیارید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saManpar نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از یکی‌ از دانشگاههای آمریکا پذیرش گرفتم. این پذیرش البته در قالب یه ایمیل اومده و از من خواستن تا Certification of Financial Support رو براشون بفرستم تا نامه درخواست ویزاِ ای-۲۰ و برام صادر کنن. از اونجا که حرفی‌ از فاند زده نشده من نمیدونم الان یعنی‌ بهم فاند ندادن یا هنوز مشخص نشده!
    من به گرجوئیت کوردینترِ دانشگاه ایمیل زدم و شرایطو توضیح دادم، از من خواست رزومه مو بدم. منم دادم اما هنوز خبری نشده ازش و حالا نمیدونم باید چجوری وضعیتم و مشخص کنم و 1 ماه بیشتر هم وقت ندارم واسه مشخص کردن وضعیت مالی.
    ممنون میشم کسی‌ راهنماییم کنه.
    این مشکل خیلیاست.. خیلی وقتها پذیرش اولیه بدون فاند میاد و بعد تازه باید بگردین دنبال استاد که فاند داشته باشه یا اینکه درخواست TA شدن بدین. به نظر من به رییس یا منشی دپارتمان و استاد هاییکه کارشون مرتبطه هم ایمیل بدین
    پاسخهای دیگران به سوالات ما از روی لطف است نه وظیفه، پس با تشکر کردن پاسخگوی لطف دیگران باشیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_ba نمایش پست ها
    با سلام

من از دانشگاه سیدنی پذیرش گرقتم ولی با وجود داشتن مقاله اسکلارشیب بم تعلق نگرفت. فقط هزینه ی تحقیقات رو استاد قبول می کنه و به من گفته که در آینده برای اسکلار اقدام می کنیم. به نظر شما من از ترم 2 یا 3 اسکلار یا فاندی برای هزینه ها به من می دهند. در ضمن خیلی شنیدم که کسانی که برای دکترا میرن خیلی زود می تونن در دانشگاه مشغول به یک کاری شوند به عنوان تدریسیار. البته من با همسرم می رم که اجازه کار داره چون من دانشجوی دکترا می شوم. لطفا من را راهنمایی کنید و از این نگرانی در بیارید. ممنون
    سلام والا استاد دانشگاه ولونگونگ هم به من گفت اگه میتونب هزینه 18 ماه اول تحصیلت را بدی بعدش دیگه مشکلی نداری پرسیدم چرا گفت چون میتونی حل تمرین و یا دستیار تحقیقاتی بشی و هزینه هات در می اید منم راستش هنوز تصمیم قطعی نگرفتم بروم چون همون 18 ما حدود 180 میایون هزینه می بره!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)