صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

دوستان، من از دانشگاه Colorado School of Mines پذیرش گرفتم. برای Fall 2013 دکترای معدن. نامه پذیرش و I-20 رو هم دانشگاه برام فرستاده، توی این I-20 که برام فرستادن هزینه ها رو به عهده خودم زدن. حالا سئوال من اینه که به نظرتون من با همین نامه پذیرش و I-20 برای گرفتن وقت اضطراری از سفارت آنکارا اقدام بکنم یا صبر کنم تا بتونم از اساتید فاند بگیرم. البته میدونم احتمال فاند برای ترم اول یا سال اول کمه و در ضمن من هنوز منتظر جواب دو تا دانشگاه دیگه که شانسم برای گرفتن فاند بیشتره هستم ولی هنوز هیچ جوابی ازشون نگرفتم . ولی می ترسم واسه وقت سفارت دیر بشه! به نظرتون امکانش هست با I20 همین دانشگاه واسه ویزا اقدام کنم که برای ویزا دیر نشه بعدا اگه جواب بقیه دانشگاه ها اومد و معلوم شد که تو اون دانشگاه ها بهم فاند تعلق گرفته دانشگامو عوض کنم. اصلا همچین کاری میشه کرد؟ واقعا نمی دونم چیکار کنم یکی منو راهنمایی کنه ممنون می شم

دوستان عزیز منم شرایط مشابه دارم. وضعیت شما مشخص شده؟ ممنون میشم به من هم کمک کنید و اطلاعات بدید. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saManpar نمایش پست ها
    دوست عزیز، منم شرایط مشابه ایی دارم. جوابی برای سوالت پیدا کردی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mazroueisaeed نمایش پست ها
    دوستان عزیز منم شرایط مشابه دارم. وضعیت شما مشخص شده؟ ممنون میشم به من هم کمک کنید و اطلاعات بدید. مرسی
    دوستان گرامی اگه منظور شما امریکا و کانادا هست این امر امکانپذیر هست ولی بستگی به استاد و اینکه فاندی دارد و چقدر معرفت داشته باشد دارد! در مورد اروپا تا حد خیلی کمی چنین شانسی وجود دارد ! در مورد استرالیا و نیوزلند نه متاسفانه چون بورس یا دولت استرالیا و نیوزلند می دهد و یا دانشگاه معمولا استاد فاندی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط saManpar نمایش پست ها
    دوست عزیز، منم شرایط مشابه ایی دارم. جوابی برای سوالت پیدا کردی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوستان گرامی اگه منظور شما امریکا و کانادا هست این امر امکانپذیر هست ولی بستگی به استاد و اینکه فاندی دارد و چقدر معرفت داشته باشد دارد! در مورد اروپا تا حد خیلی کمی چنین شانسی وجود دارد ! در مورد استرالیا و نیوزلند نه متاسفانه چون بورس یا دولت استرالیا و نیوزلند می دهد و یا دانشگاه معمولا استاد فاندی ندارد

سلام دوست عزیز.

راه فهمیدن اینکه استاد فاند میده یا نه چیه؟
    من خیلی وقت ندارم برای ویزا و باید در ان واحد هم پیگیری کنم وایه ویزا هم واسه فاند. میشه امیدوار باشم؟ پذیرش من از امریکا هستش

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز.

راه فهمیدن اینکه استاد فاند میده یا نه چیه؟
    من خیلی وقت ندارم برای ویزا و باید در ان واحد هم پیگیری کنم وایه ویزا هم واسه فاند. میشه امیدوار باشم؟ پذیرش من از امریکا هستش
    در نا امیدی بسی امید است پایان شبه سیه سپید است

انشاله مکاتبه و تماس تلفنی بگیر با استادت و مسئول اینترنشنال دانشگاه مشورت کن
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

مرسی از راهنمایی و دلگرمیت دوست عزیز

دارم همین کارو میکنم. امیدوار هستم نتیجه بده. بازم ممنون.
    به نظرتون به مسئول اینرناشنال بگم واسه TA چه کنم؟ یا RA؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    در نا امیدی بسی امید است پایان شبه سیه سپید است

انشاله مکاتبه و تماس تلفنی بگیر با استادت و مسئول اینترنشنال دانشگاه مشورت کن

ApplyAbroad Superstar

مرسی از راهنمایی و دلگرمیت دوست عزیز

دارم همین کارو میکنم. امیدوار هستم نتیجه بده. بازم ممنون.
    به نظرتون به مسئول اینرناشنال بگم واسه TA چه کنم؟ یا RA؟
    دوست گرامی من همیشه در مکاتباتم همواره مطرح می کنم که اولا بگویند کوالی فاید برای ادمیشن و بورس هستم یا نه ثانیا استاد ایا قبول می کنند سوپروایزر من باشند یا خیر
    بنظرم جنگ اول به از صلح اخر!
    ویرایش توسط Saaaaam : June 3rd, 2013 در ساعت 09:31 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه در ترم اول یا دوم فاند گرفت؟!!

سلام دوستان
    من مسعود، واسه ترم fall 2013 واسه دکتری برق قدرت از دانشگاه FIU پذیرش گرفتم ولی متاسفانه فاندی ندارم، استاد راهنمایی هم و اسم در I20 مشخص نیست و واسه 26 همین ماه دبی وقت ویزا گرفتم که زمانم از دست نره.
    میخوام بدونم چقد احتمال داره که در ترم اول یا دوم فاند بگیرم؟ و آیا مورد مشابه من وجود داشته که تونسته باشه در 2 ترم اول فاند بگیره؟کسی هست که از دانشگاه FIU پذیرش گرفته باشه که بهم کمک کنه؟
    ممنون میشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud3132 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مسعود، واسه ترم fall 2013 واسه دکتری برق قدرت از دانشگاه FIU پذیرش گرفتم ولی متاسفانه فاندی ندارم، استاد راهنمایی هم و اسم در I20 مشخص نیست و واسه 26 همین ماه دبی وقت ویزا گرفتم که زمانم از دست نره.
    میخوام بدونم چقد احتمال داره که در ترم اول یا دوم فاند بگیرم؟ و آیا مورد مشابه من وجود داشته که تونسته باشه در 2 ترم اول فاند بگیره؟کسی هست که از دانشگاه FIU پذیرش گرفته باشه که بهم کمک کنه؟
    ممنون میشم
    دوست من
    معمولا سیاست های دانشگاهها یکیه تو امریکا معمولا میگم
    من از دانشگاه خاصی اطلاع ندارم ولی بله شما که دکتری هستی حتما اگه خودت رو نشون بدی بهت فاند هم میدن و خیلی facilities و amenities های دیگه
    دوست من که مستر بود همینکار رو کرد
    سربلند باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud3132 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم
    رو ترم اول حساب نکن ولی اگه ترم اولت رو خوب تلاش کنی و تو درس هات A بگیری، براحتی می تونی از ترم دوم فاند کامل بگیری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)