صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف کارشناس ارشد مهندسی هوا فضا

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام خدمت همه اونایی که دارن مثل من دست و پا می زنند تا برند یا رفتند
    آقا من به یه مشکل کاملا اساسی در زمینه فاند برخوردم و دارم دیوونه میشم
    من دارم واسه بهار برای امریکا اقدام میکنم
    تا همین الان که بنده در حضور شریف شما هستم بخش ادمیشن چهار دانشگاه تگزاس آستین، تگزاس آرلینگتن، کانزاس لارنس و میشیگان هوتون علنا و به وضوح گفتند که اصلا خیال نکن از همین اول بسم الله بهت خرج تحصیل میدیما؟ بی خود خیالات برت نداره! ما یکم بودجه داریم به هر کی صلاح می دونیم میدیم. حالا اگه بهت پول ندادیم اما خواستی درس بخونی عین بچه آدم حداقل 25000-30000 $ با خودت میاری واسه 1 سال زندگی بعد در این بین به خدمت استاد گرامی هم مشرف میشی (حالا تازه اگه پذیرشم کنند) اگه استاد ازت خوشش امد حالا فاندی ماندی چیزی ته دیگ بود بهت میدیم وگرنه همه چی پای خودته
    مثلا این یه قسمت از ایمیل کانزاس هست:

The department may provide assistantships to a limited number of international students each year. Graduate Research Assistantship stipends are approximately $1,000.00 per month. Students receiving graduate research assistantships pay resident tuition fees, which is approximately 1/3 of the non-resident tuition. Students who do not receive an assistantship must have at least $29,598.00 available each year to cover all necessary expenses.

Additional information and an on-line application form are located at the graduate school's web-site address: http://www.ksu.edu/grad.

البته ناگفته نماند وقتی این مطلب رو از چند نفر از دوستان آکادمیک صفت مقیم آمریکا جویا همه این مطلب رو تصدیق کردند
    خوب من نمیفهمم
    پس اینهمه بروبچه های ایرانی میرن اونور آبهای آزاد دنیا واسه درس خوندن و میگن ما فاند گرفتیم چی می گن؟ منظورشون همین فاندهای وعده سر خرمنه؟ نمیشه که!
    درضمن ناگفته نماند من تا الان به حدود 100 نفر از اساتید 9-10 دانشگاه ایمیل زدم که غیر 5-6 نفر جواب ندادند

حالا من چکار کنم؟
    ویرایش توسط hamed2 : July 21st, 2013 در ساعت 10:20 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف کارشناس ارشد مهندسی هوا فضا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اونایی که دارن مثل من دست و پا می زنند تا برند یا رفتند
    آقا من به یه مشکل کاملا اساسی در زمینه فاند برخوردم و دارم دیوونه میشم
    من دارم واسه بهار برای امریکا اقدام میکنم
    تا همین الان که بنده در حضور شریف شما هستم بخش ادمیشن چهار دانشگاه تگزاس آستین، تگزاس آرلینگتن، کانزاس لارنس و میشیگان هوتون علنا و به وضوح گفتند که اصلا خیال نکن از همین اول بسم الله بهت خرج تحصیل میدیما؟ بی خود خیالات برت نداره! ما یکم بودجه داریم به هر کی صلاح می دونیم میدیم. حالا اگه بهت پول ندادیم اما خواستی درس بخونی عین بچه آدم حداقل 25000-30000 $ با خودت میاری واسه 1 سال زندگی بعد در این بین به خدمت استاد گرامی هم مشرف میشی (حالا تازه اگه پذیرشم کنند) اگه استاد ازت خوشش امد حالا فاندی ماندی چیزی ته دیگ بود بهت میدیم وگرنه همه چی پای خودته
    مثلا این یه قسمت از ایمیل کانزاس هست:

The department may provide assistantships to a limited number of international students each year. Graduate Research Assistantship stipends are approximately $1,000.00 per month. Students receiving graduate research assistantships pay resident tuition fees, which is approximately 1/3 of the non-resident tuition. Students who do not receive an assistantship must have at least $29,598.00 available each year to cover all necessary expenses.

Additional information and an on-line application form are located at the graduate school's web-site address: http://www.ksu.edu/grad.

البته ناگفته نماند وقتی این مطلب رو از چند نفر از دوستان آکادمیک صفت مقیم آمریکا جویا همه این مطلب رو تصدیق کردند
    خوب من نمیفهمم
    پس اینهمه بروبچه های ایرانی میرن اونور آبهای آزاد دنیا واسه درس خوندن و میگن ما فاند گرفتیم چی می گن؟ منظورشون همین فاندهای وعده سر خرمنه؟ نمیشه که!
    درضمن ناگفته نماند من تا الان به حدود 100 نفر از اساتید 9-10 دانشگاه ایمیل زدم که غیر 5-6 نفر جواب ندادند

حالا من چکار کنم؟
    اینم ایمیل دانشگاه میشیگان که به صورت واضح همه این چیزایی رو که من گفتم تایید کرده

Research funding is an agreement between the advisor and student.
    However, a faculty member usually will not make the time/financial commitment
    to be an advisor until they have met, made sure the student's
    interests match their needs and formed a relationship with the
    student. An advisor will rarely offer funding to someone who has not
    yet arrived on campus, performed in the classroom, and formed a
    working relationship with that advisor.

Faculty research funds are obtained by the advisor through much hard
    work. (Some faculty do not have research funds to distribute.)

They will award research funding only after they are sure the
    student can perform the research and can be successful in the academic
    aspects of the degree program. This occurs after a student has been
    here a sufficient time for that to happen.

It is no different with a TA. To be a TA, a student will have to
    prove they have the technical and communication skills to be an
    effective teaching assistant. Also the University requires
    international TA's to pass the University timed SPEAK test.

A TA also has to enroll for ED5100 which is a class
    that teaches you how to teach.

حالا من چکار کنم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2 نمایش پست ها
    اینم ایمیل دانشگاه میشیگان که به صورت واضح همه این چیزایی رو که من گفتم تایید کرده

Research funding is an agreement between the advisor and student.
    However, a faculty member usually will not make the time/financial commitment
    to be an advisor until they have met, made sure the student's
    interests match their needs and formed a relationship with the
    student. An advisor will rarely offer funding to someone who has not
    yet arrived on campus, performed in the classroom, and formed a
    working relationship with that advisor.

Faculty research funds are obtained by the advisor through much hard
    work. (Some faculty do not have research funds to distribute.)

They will award research funding only after they are sure the
    student can perform the research and can be successful in the academic
    aspects of the degree program. This occurs after a student has been
    here a sufficient time for that to happen.

It is no different with a TA. To be a TA, a student will have to
    prove they have the technical and communication skills to be an
    effective teaching assistant. Also the University requires
    international TA's to pass the University timed SPEAK test.

A TA also has to enroll for ED5100 which is a class
    that teaches you how to teach.

حالا من چکار کنم؟
    دوست عزیز! تو اینجا به خوبی توضیح داده که استاد به دانشجوهایی که هنوز پاشون به اونجا نرسیده به ندرت فاند میده و اینکه استاد باید به قولی از شما خوشش بیاد که بهت فاند بده. به نظر من حالا که این شانس رو داری حتما برو اونجا و با همه ی استاد ها رودررو صحبت کن. اینکه اونا شما رو اونجا ببینند خیلی تاثییر داره و ان شا الله بهت فاند هم میدن. فقط امیدت رو از دست نده و منتظر نشو که بیان در خونت بهت فاند بدن.

من توی سایت چند تا دانشگاه دیدم نوشته بود که بعد از پر کردن فرم اپلیکیشن خود دانشگاه از اپلیکنت می پرسه آیا تمایل به ثبت نا م TA داری؟ و فکر کنم که حد اقل در رشته من یعنی هنر بیشتر دانشگاه ها این طور باشند.

Junior Member

با سلام دوستان
    من می خوام تقریبا 2 سال دیگه یعنی بعد از اتمام امریه سربازی اپلای کنم برای آمریکا و کانادا و چون معدل کارشناسیم(برق باهنر کرمان) 14.68 و ارشدم(ریاضی-رمزنگاری شهید بهشتی) 15.68 و هیچ مقاله ای ندارم شاید نتونم با فاند پذیرش بگیرم(امیدوارم نمره های تافل و جی ار ای شانسم رو برای فاند بالا ببره)
    سوالم اینه که آیا ممکنه پذیرش بدون فاند برای ارشد یا دکترا به من بدن (از کانادا یا آمریکا) ولی وقتی که رفتم اونجا بتونم فاند رو بگیرم؟(دوستان تو این پست معتقدند 1 ترم بعد میشه اینکار رو کرد آیا این درسته واقعا؟)
    و اینکه وقتی رفتی اونجا باید حضوری با چه کسانی در مورد اینکه فاند بهت بدن صحبت کنی و چی باید بگی؟ (آیا باید چیزهایی در مورد وضعیت مالیت بگی یا در مورد توان علمی که داری؟) کلا گفتن چه چیزهایی میتونه اونا رو راضی کنه که بهت فاند بدن؟
    ضمنا مواردی که در بالا گفته شد آیا در مورد اروپا (استرالیا، نیوزلند، انگلیس، سوئد هلند آلمان و ...) نیز صادق هست؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    بله این کار شدنیه، البته نه الزاما بعد از یک ترم.
    شما باید استادی رو مئ نظر قرار بدین که هم قراره بر روی پایان نامه با ایشون کار کنین (استاد راهنمای پایان نامهء دکترای شما باشه). هم اینکه جستجو کنین ایشون فاند پژوهشی دستش داشته باشه، بالقوه امکان دادن فاند رو داشته باشه و همینطور به دانش و توان علمی شما در حوزه تخصصی (در آژمایشگاه / در کلاس درس) نیاز داشته باشه.
    صرفا بنا به تجربه شخصی، این مساله در آمریکای شمالی رایج تره. اما در اروپا، سخت تر میشه TA/RA پیدا کرد.م
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminfet نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من می خوام تقریبا 2 سال دیگه یعنی بعد از اتمام امریه سربازی اپلای کنم برای آمریکا و کانادا و چون معدل کارشناسیم(برق باهنر کرمان) 14.68 و ارشدم(ریاضی-رمزنگاری شهید بهشتی) 15.68 و هیچ مقاله ای ندارم شاید نتونم با فاند پذیرش بگیرم(امیدوارم نمره های تافل و جی ار ای شانسم رو برای فاند بالا ببره)
    سوالم اینه که آیا ممکنه پذیرش بدون فاند برای ارشد یا دکترا به من بدن (از کانادا یا آمریکا) ولی وقتی که رفتم اونجا بتونم فاند رو بگیرم؟(دوستان تو این پست معتقدند 1 ترم بعد میشه اینکار رو کرد آیا این درسته واقعا؟)
    و اینکه وقتی رفتی اونجا باید حضوری با چه کسانی در مورد اینکه فاند بهت بدن صحبت کنی و چی باید بگی؟ (آیا باید چیزهایی در مورد وضعیت مالیت بگی یا در مورد توان علمی که داری؟) کلا گفتن چه چیزهایی میتونه اونا رو راضی کنه که بهت فاند بدن؟
    ضمنا مواردی که در بالا گفته شد آیا در مورد اروپا (استرالیا، نیوزلند، انگلیس، سوئد هلند آلمان و ...) نیز صادق هست؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    بله این کار شدنیه، البته نه الزاما بعد از یک ترم.
    شما باید استادی رو مئ نظر قرار بدین که هم قراره بر روی پایان نامه با ایشون کار کنین (استاد راهنمای پایان نامهء دکترای شما باشه). هم اینکه جستجو کنین ایشون فاند پژوهشی دستش داشته باشه، بالقوه امکان دادن فاند رو داشته باشه و همینطور به دانش و توان علمی شما در حوزه تخصصی (در آژمایشگاه / در کلاس درس) نیاز داشته باشه.
    صرفا بنا به تجربه شخصی، این مساله در آمریکای شمالی رایج تره. اما در اروپا، سخت تر میشه TA/RA پیدا کرد.م
    موفق باشید
    درود بر شما Politecnico
    از اینکه جواب دادید سپاسگزارم
    حقیقت من یه مقدار به خاطر معدل کارشناسی و ارشدم و اینکه مقاله ندارم نگران هستم (البته معتقدم نگرانی کاری رو درست نمی کنه و باید با دید مثبت و امیدواری هدفت رو ادامه بدی بری جلو)
    به نظرتون ممکنه من بتونم همون اول پذیرش با فاند بگیرم که دیگه نخوام نگران گرفتن فاند برای ترم های بعد باشم(کلا اگه بخواید رزومه من رو کارشناسی کنید نظرتون چیه با توجه به اینکه من هنوز gre subject ,gre general, toefl رو هنوز امتحان ندادم)
    اینکه گفته بودید آمریکای شمالی منظورتون دقیقا چه کشورهایی بود؟
    کلا اروپا فاندش به چه صورته و احتمال پذیرش (مثلا برای رزومه من) پایین تر از آمریکا وکاناداست یا برعکس؟(چون یکی از دوستام برای چندین جا تو اروپا فرستاده بود پذیرش نشد بعد فرستاد آلبرتا کانادا پذیرش با فاند شد و رفت)
    اگه سوالام با این پست مرتبط نیست ببخشید حقیقت خیلی فکرم مشغول این جریانه(اگرچه می خوام 2 سال دیگه اپلای کنم!)

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

خواهش می کنم
    اول از همه, نگرانی شما در مورد معدل کارشناسی و ارشد رو میشه با نمرات بالا در آزمون تافل و جی آر ای جبران کرد. برای خیلی ار اساتید, این دو نمرهء بالا, بسیار چشمگیره. پس از همین الان برای یک تافل و جی آر ایه عالی برنامه ریزی کنین. ضمن اینکه شما دو سال وقت دارین تا با استاد پایان نامهء ارشد تون روی مقاله کار کنین. به نظرم حیفه این بازهء زمانی مناسب رو از دست بدین
    دوم, منظورم از آمریکای شمالی, آمریکا و کانادا بود. این بحث پذیرش شدن, کمی هم نسبیه و نمیشه در مورد حوزهء اروپا و یا آمریکای شمالی حکم کلی داد. رشته به رشته و دانشگاه به دانشگاه می تونه متفاوت باشه و گاهی خیلی ها که بختی در آمریکای شمالی ندارن می تونن در اروپا پذیرش بگیرن و یا بر عکس (مورد دوست شما).
    دو مورد توصیهء من (مدارک زبان و مقاله) رو از همین الان براش برنامه ریزی کنین و به همین واسطه می تونین امید بالایی به پذیرش داشته باشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminfet نمایش پست ها
    درود بر شما Politecnico
    از اینکه جواب دادید سپاسگزارم
    حقیقت من یه مقدار به خاطر معدل کارشناسی و ارشدم و اینکه مقاله ندارم نگران هستم (البته معتقدم نگرانی کاری رو درست نمی کنه و باید با دید مثبت و امیدواری هدفت رو ادامه بدی بری جلو)
    به نظرتون ممکنه من بتونم همون اول پذیرش با فاند بگیرم که دیگه نخوام نگران گرفتن فاند برای ترم های بعد باشم(کلا اگه بخواید رزومه من رو کارشناسی کنید نظرتون چیه با توجه به اینکه من هنوز gre subject ,gre general, toefl رو هنوز امتحان ندادم)
    اینکه گفته بودید آمریکای شمالی منظورتون دقیقا چه کشورهایی بود؟
    کلا اروپا فاندش به چه صورته و احتمال پذیرش (مثلا برای رزومه من) پایین تر از آمریکا وکاناداست یا برعکس؟(چون یکی از دوستام برای چندین جا تو اروپا فرستاده بود پذیرش نشد بعد فرستاد آلبرتا کانادا پذیرش با فاند شد و رفت)
    اگه سوالام با این پست مرتبط نیست ببخشید حقیقت خیلی فکرم مشغول این جریانه(اگرچه می خوام 2 سال دیگه اپلای کنم!)

Junior Member

سلام. لطفا اگر راهنمایی کنید. من از دانشگاه Queensland استرالیا پذیرش گرفتم ولی چون نمره زبانم کافی نبود برای IPRS اصلا اقدام نکردم. حالا به یکی از دوستام که اونجا بوده میگه بدون فاند نیا که نمیشه گرفت. نظرتون چیه؟ یکسال defer کنم تا برای IPRS اقدام کنم یا برم اونجا برایش اقدام کنم. یکسالو میتونم هزینه مو بدم ولی سه سال نمیشه. اینم بگم که 3 سال سابقه تدریس هم دارم. نمیدونم میشه باهاش کاری کرد یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul47 نمایش پست ها
    سلام. لطفا اگر راهنمایی کنید. من از دانشگاه Queensland استرالیا پذیرش گرفتم ولی چون نمره زبانم کافی نبود برای IPRS اصلا اقدام نکردم. حالا به یکی از دوستام که اونجا بوده میگه بدون فاند نیا که نمیشه گرفت. نظرتون چیه؟ یکسال defer کنم تا برای IPRS اقدام کنم یا برم اونجا برایش اقدام کنم. یکسالو میتونم هزینه مو بدم ولی سه سال نمیشه. اینم بگم که 3 سال سابقه تدریس هم دارم. نمیدونم میشه باهاش کاری کرد یا نه؟
    سلام دوست گرامی. بهترین راه اینکه پذیرشتونو دیفر کنید تا برای راند بعدی بورس IPRS اپلی کنید...فکر کنم راند بعدیش ددلاینش آخر فوریه باشه برای دانشگا UQ. بورس IPRS در استرالیا فوق العاده رقابتیه و معدل بالا و مقالات ISI توی ژورنال های خوب لازم داره. به صفحه تحصیل در استرالیا برین و رزومتون رو بگین تا بقیه دوستان بتونن یک پیش بینی از بورستون داشته باشن.
    هزینه ها در استرالیا خیلی بالا هست و ارزش نداره بخواین بدون بورس برین اونجا. کار گیر آوردن هم تقریبا غیر ممکنه اگه هم گیر بیاد کفاف هزینه ها رو نمیده. فاند TA و RA هم در استرالیا اونجوری که در کانادا و امریکا هست، در استرالیا نیست.
    سعی کنید تا فوریه نمره زبانتون رو برسونید که برای بورس در نظر گرفته بشین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)