صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام دوستان. من یه دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم اما از فاند چیزی نگفتن. به استاد راهنمای دانشکده ایمیل زدم گفت هنوز نمی تونیم در مورد فاند تصمیم بگیریم. میخواستم بدونم آیا این چیز متداولیه؟ من چی کار باید بکنم تا فاند بهم بدن؟ اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره ممنون می شم بهم بگه.

Junior Member

دوستان -
    دانشگاهی در امریکا برای مستر به من آفر داده که شهریه حذف بشه و تی.ای هم بشم. ولی! برای ترم اول! و به صراحت هم گفته :
    assistantship with a full tuition payment for one semester(Fall)....You will need to cover your tuition and expenses for the remaining semester
    کسی تجربه ای داره که وقتی اینطوری می گن بعدن قابلیت تمدیدش هم وجود داره برای دانشجوی خوب یا خیر؟ چون دیگه جایی توضیح نداده که ادامه ی فاندت منوط به عملکردته و ... !
    دوستی هم در همان دانشگاه گفته بود که اگر یک فردی انصراف بده می تونن فاند اونو به تو بدن! یعنی هرچی پول داشتنو تا تهش تقسیم کردن؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط NiloufarQ نمایش پست ها
    دوستان -
    دانشگاهی در امریکا برای مستر به من آفر داده که شهریه حذف بشه و تی.ای هم بشم. ولی! برای ترم اول! و به صراحت هم گفته :
    assistantship with a full tuition payment for one semester(Fall)....You will need to cover your tuition and expenses for the remaining semester
    کسی تجربه ای داره که وقتی اینطوری می گن بعدن قابلیت تمدیدش هم وجود داره برای دانشجوی خوب یا خیر؟ چون دیگه جایی توضیح نداده که ادامه ی فاندت منوط به عملکردته و ... !
    دوستی هم در همان دانشگاه گفته بود که اگر یک فردی انصراف بده می تونن فاند اونو به تو بدن! یعنی هرچی پول داشتنو تا تهش تقسیم کردن؟؟
    خیلی ساده معنیش اینه که تضمینی نیست برای ترم دوم! لزما دانشجوی خوب بودن معیار نیستف باید فاند باشه که تخصیص بدن. معمولا ظرفیت تی ای ها متغیر عست. ممکنه پوزیشن جدید باز بشه بهتون بدن ممکنه هم نباشه و ندن. چیزی که مهمه اینه که دانشگاه تضمین نمی کنه برای ترم دوم و بعد از اون...
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام دوستان

من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و تو سیستم نوشتن under evaluation for assistantship offer
    حالا به نظر شما لازمه از phd coordinator بپرسم که بهم فاند میدن یا منتظر باشم؟
    اتفاقا research interest های phd coordinator به من میخوره، به نظرتون ازش بپرسم بعنوان دانشجو منو قبول میکنه و فاند میده یا نه؟

ممنونم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و تو سیستم نوشتن under evaluation for assistantship offer
    حالا به نظر شما لازمه از phd coordinator بپرسم که بهم فاند میدن یا منتظر باشم؟
    اتفاقا research interest های phd coordinator به من میخوره، به نظرتون ازش بپرسم بعنوان دانشجو منو قبول میکنه و فاند میده یا نه؟

ممنونم
    سلام
    پرسيدنش مشكلي نداره و ميتونيد نشون بديد كه علاقمند يا پيگير هستيد . ولي از متن نوشته شده اينطور بر مياد كه تحت بررسيه و اگر صبر بفرماييد نتايج نهايتا اعلام خواهد شد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

دوستان لطفا راهنمایی کنید

با یک استاد دانشگاه متوسط آمریکا ارتباط داشتم. همه ایمیل ها مو تا حالا جواب داده. خیلی خوش برخورد هست. باهام مصاحبه هم کرد و یک هفته بعد از مصاحبه در تاریخ 26 مارچ، ایمیل پذیرش آمد. توی مصاحبه می کفت یکی دو دانشجوی دکتری می گیرم و پروژه های فانددی دارم. ایمیل زدم به یک کارمند که مسئول گراجویت هست و راجع به فاند پرسیدم. جواب داد که من خبر ندارم اگر RA بهت دادن و بهتره از اساتید بپرسید. حالا به نظرتون چکار کنم واسه فاند؟

ممنونم

سلام دوستان
    من از ریسرچ های phd coordinator خوشم میاد و میخوام باهاش کار کنم. به نظرتون من متن زیر رو بهش بفرستم خوبه یا نه؟ که هم در مورد فاند بپرسم و هم اینکه میتونه سوپروایزرم باشه یا نه؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی م کنید
    ,Dear Professor XXX

.I hope you are keeping well

My application status is still "Under evaluation for Assistsntship Offer", I am wondering when the department will decide about Financial aid?

.I have another inquiry, I would be thankful if you answer

I have explored the department's website in detail and your research area is an excellent fit for me. I read some of your papers about IT outsourcing and your paper about human clouds,
    and I really enjoyed them. Your papers gave me many ideas for my future research

?I hope you don’t mind my getting in touch, I’d like to inquire whether you are currently accepting PhD students

سلام دوستان.
    من به 1استاد قبل اپلای در تماس بودم، بهم گفت اپلای کنم ولی بعد از پذیرش که در مورد فاند باهاش حرف زدم، گفت که برای TA اقدام کنم. ولی اون دانشگاه بهم TA نداد و استاد هم بهم گفت که پذیرشم رو defer کنم برای Spring 2015 که دوباره پروندم برای TA بررسی بشه. هر چی در مورد فاند RA بهش میگم رو خودش نمیذاره. حالا من میخوام خیلی محترمانه بهش بگم که اگر فاند داره ساپورت کنه و اگر نداره برم با استادای دیگه حرف بزنم شاید اونا داشته باشن!! میخواستم بهم کمک کنید که چطور این مسئله رو بیان کنم که یکم مشتاق بشه بهم فاند بده یا اگر نه، صریحا بهم بگه فاند نداره که برم با 1 استاد دیگه حرف بزنم؟!! در کل میخوام در جریان باشه که با استادای دیگه میخوام حرف بزنم. آخه تو SOP همش اسم این استاد رو آوردم و اگر استاد دیگه ای بخواد پروندمو چک کنه ممکنه با این استاده در تماس باشه. نمیدونم چطور بهش بگم. ممنون میشم کمکم کنید.
    (دوستان خیلی وقت ندارم، خیلی ضروریه، ممنون میشم کمکم کنید)
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام
    من اینکارو کردم، خیلی خوب برخورد کرد و گفت بهترین کار همینه " that is perfectly fine and I wouldn't mind at all." فقط قبلش کاملا محترمانه ازش اجازه بگیر . نامه من :
    Dear Professor XXXX

Ms Renee’ Ryan (Academic Advisor) has send me an email and told me for financial assistance, I could send my CV to each faculty member to see if there is a need. Please kindly let me know if you mind if I contact other faculty members in this regard?Best wishes,
    Mohsen

Junior Member

سلام دوستان

من از دانشگاهی در آمریکا پذیرش مستر در رشته ی Telecommunicaions گرفتم. بنا به دلایلی می خوام که پذیرش رو defer کنم. در فرم مربوط به deferment جمله ی زیر نوشته شده. ممنون میشم راهنماییم کنید که به چه معنی است. همچنین دانشگاه از من bank statement خواسته تا فرم I-20 را برام بفرستند و من به علت اینکه می خوام defer کنم، bank statement رو نفرستادم. آیا باید اینکارو انجام بدم

The request must be submitted by CENSUS DAY of the initial application term.

متاسفم که سوال رو در این قسمت مطرح می کنم. نمی دونستم که در کدام بخش از forum باید مطرح کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)