صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliafrouzian نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برا دکتری مکانیک از یه دانشگاهی در امریکا پذیرش دارم. ولی هنوز TA مشخص نشده که بهن تعلق میگیره یا خیر. در ارتباط با RA هم گفتن خوذت با اساتید مکاتبه کن. میخوام بدونم آیا درسته همزمان به چنذ تا استاد میل بزنم؟ اگه استادی بهم گفته که من پوزیشن برای RA ندارم فعلا آیا درسته که بهش بگم اگه امکانش هست منو توصیه کن که TA بگیرم و در عوضش من تو LAB میام و کار میکنم تا اینکه سال بعد یکی از جاهات باز شه؟ ( واقعا هم جای خالی نداشت این استاد). و اینکه وفتی به یسری میل میزنی و جواب نمیدن بعدش زنگ زذم و رو Holding بوده و من باید براشون پیام میذاشتم که گذاشتمو دیگه کار اشتیاهیه اگه میلم رو تکرار کنم براش؟ آیا این احتمال وجود داره که استادهایی که جواب نمیدن در حقیقت دارن رزومه بقیه افراد ذو هم بررسی میکنن تا در نهایت گزینه مناسب خوذشون رو بردارن>؟ و به طور کلی من باید چه رویکردی داشته باشم؟
    ببین من احساس میکنم شما خیلی داری خودتو اذیت میکنی، اون استاد یک آدم معمولیه مثل خودت، همه اونایی که بالا گفتی رو انجام بده، تو میخوای یک پوزیشن ای بگیری تحت نظر اون استاد دیگه!
    اگر واقعا استاد باشه دنبال اینه بهترین crew رو برای خودش تشکیل بده، ایمیل تو هم مزاحمتی برای اون حساب نمیشه! شاید شما گزینه مناسب اون crew نباشی
    فقط بیشتر از دو بار در هفته وقتی میبینی جواب نمیگیری ایمیل نزن، اون ایمیل تو رو خونده دیگه اگر بخواد جواب میده، کلاس خودت رو میاری پایین(در عین حال میخوایم یک فرکانس دو بار در هفته وجود داشته باشه که ایمیل گم نشه بین ایمیل ها)
    اگر ایمیل دانشگاهی داری از ایمیل دانشگاهیت ایمیل بزن
    در ظمن ایمیل هارو یک جوری بزن که در تعطیلات آخر هفته تو اکانتش ظاهر نشه
    ولی زنگ زدن فرق داره شما 3 تا 4 بار هم در هفته تماس بگیری تلفنش تا در دسترس قرار بگیره ایرادی نیست(دقت کن تا تماس اول)
    و هر دفعه پیغام نزار پشت تلفن
    به یک پروفسور هم گیر نده
    اگرم خیلی دنبال فاندی، شما به یک دانشگاه نباید گیر بدی، مگر اینکه خیلی معدلت بالا باشه که آپشن زیاد داشته باشی(یا زمینه تحقیقاتی ات روتین تر باشه که هر استادی دنبالش باشه)
    مثلا یکی از دوستان من شانس پذیرش با فاند از University of Chicago رو به خاطر اینکه گیر داده بود به stanford و سه تای اول از دست داد

موفق باشی

سلام دوستان
    این نامه برای من دیروز رسیده

Dear,

Your application has been approved for admission

into the Doctor of Philosophy (PhD) degree program in Research and Evaluation Methodology for

Fall 2016 term.

Your official acceptance letter will follow within the next few weeks. Dr. has been assigned as your temporary advisor.

Should you have any questions about the REM program please feel free to contact Dr.>.

If you attend the University of you will need to submit your official diploma and graduation certificate booklets for all degrees earned to the University of Office of Admissions.

ولی در اون از فاند هیچ صحبتی نکرده ولی در قسمت financial support دانشگاه نوشته

Financial support for graduate students in the Research and Evaluation Methodology (REM) program is available in the form of graduate research assistantships and teaching assistantships. After accceptance letters have been sent out, REM faculty will initiate the process of contacting applicants that may be suitable for each research or teaching assistantship opportunity.

حالا به نظر شما ممکنه اصلا به من فاند تعلق نگیره؟
    باید چیکار کنم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این نامه برای من دیروز رسیده

Dear,

Your application has been approved for admission

into the Doctor of Philosophy (PhD) degree program in Research and Evaluation Methodology for

Fall 2016 term.

Your official acceptance letter will follow within the next few weeks. Dr. has been assigned as your temporary advisor.

Should you have any questions about the REM program please feel free to contact Dr.>.

If you attend the University of you will need to submit your official diploma and graduation certificate booklets for all degrees earned to the University of Office of Admissions.

ولی در اون از فاند هیچ صحبتی نکرده ولی در قسمت financial support دانشگاه نوشته

Financial support for graduate students in the Research and Evaluation Methodology (REM) program is available in the form of graduate research assistantships and teaching assistantships. After accceptance letters have been sent out, REM faculty will initiate the process of contacting applicants that may be suitable for each research or teaching assistantship opportunity.

حالا به نظر شما ممکنه اصلا به من فاند تعلق نگیره؟
    باید چیکار کنم؟

با تشکر
    تمام متن نامه و توضیحات وب سایت کاملا روتینه و برای اکثر دانشگاها همینه. بله ممکنه فاند تعلق نگیری. خودت الان باید شروع کنی ایمیل زدن به استاد مورد نظر و بگی admitted هستم و باقیه ماجرا
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام ذوستان یک سوال دارم. من چند روز پیش از یک دانشگاه توی امریکا واسه ی دکترای برق پذیرش گرفتم. توی نامه نوشته ما نمی تونیم تی ای به شما بدیم ولی واسه RA با استادا تماس بگیر.
    حالا سوال من اینه که ایا واقعا تماس گرفتن با استادا میتونه تاثیری داشته باشه یا این حرف روتینیه که میزنن؟ ضمنا یه استاد از این دانشگاه بمن ایمیل زد که زمینه کاری من مورد علاقت هست و بعد چند رد وبدل ایمیل و گفتن مشکل برای ویزا گفتند بشرطی بیای اینجا(نه توی I-20) و پروژه با من شروع کنی راجع به فاند صحبت میکنیم. حالا سوال دیگم اینه که اصلا میتونه موثر باشه یا درست هست که با استاد دیگه ای مکاتبه کرد؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at IUT (Isfahan University of Technology)

با سلام خدمت دوستان،
    بنده از دانشگاه University of Cincinnati برای مستر پذیرش گرفتم و فاند (Scholarship) به مقدار 22000$ در سال بهم تعلق گرفته. البته هزینه سالیانه تحصیل و زندگی 30000$ هست که در واقع سالی 8000$ رو کم دارم. در مکاتبات اولیه ام با استادای این دانشگاه دوتا از اساتید بودن که زمینه کاریشون به مقاله هایی که کار کرده بودم میخورد ولی خب جواب ایمیل هام رو نداده بودن. در نامه هایی که دانشگاه برام فرستاده خبری از RA و TA نبوده و فقط کانسیدر شدم برای (University Graduate Scholarship (UGS. حالا میخواستم بدونم برای گرفتن TA یا RA الان باید اقدام کرد؟ یعنی به استاد هایی که پیدا کردم ایمیل بزنم و بگم پذیرش گرفتم و اگه براشون امکان داره برای RA و TA به من فرصت بدن؟ یا اینکه بعد از اینکه اونجا رفتم باید TA و RA بگیرم؟

خیلی ممنونم ازتون

Junior Member roseA آواتار ها

سلام دوستان

چند روز پیش از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرشم اومد بصورت زیر:

Congratulations on being admitted to the University of ...! The ....Office of International Programs, International Student Services (ISS) is here to help you navigate the rules and regulations of attending university in the United States and has received copies of your admission documents for the Fall 2016 semester.
    In order for us to move forward in processing your SEVIS Certificate of Eligibility (Form I-20), the following items must be submitted to our office:
    • Fall 2016 Confirmation of Financial Resources (CFR) Form . This completed form must be submitted in addition to any financial support documentation.
    • Confirmation of Financial Resources supporting documentation in the amount of $37,150 USD. This documentation must be written or officially translated into English and must have been issued within the last 6 months to cover the first year’s estimated expenses.
    • Copy of passport name page. Your passport should be unexpired during your stay in the United States.

Please submit the above document(s) before the following deadline dates so that we may continue to process your file for issuance of the Form I-20.

من به استادی که قبل اپلای باهاشون مکاتبه داشتم و گفتند اپلای کنم، ایمیل زدم و ازشون راجع به فاند پرسیدم و ایشون استاد دیگه ای رو معرفی کردند گفتند که این استاد قرار با شما کار کنند و شما رو support کنند. حالا به این استادی که قرار باهاشون کار کنم ایمیل زدم و از وضعیت فاندم پرسیدم و ایشون اینطور جواب دادن:
    I am not a member of the selection committee. After you arrive here, I will try to find some kind of funding for you.

حالا میخواستم بدونم با این جواب احتمال اینکه فاند داشته باشم چقدر؟ یعنی از همون ترم اول فاند دارم یا نه؟

ممنونم از راهنماییتون
    .“Open your eyes so the sun can rise, flowers can blossom because all are waiting to see your beautiful smile”

Junior Member

سلام دوستان من از دانشگاهی تو آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم یعنی گفتن در حال حاضر assisstenship نمیتونن بهم پیشنهاد بدن، الان نمیدونم باید به استادا به چه صورت ایمیل بزنم و متن ایمیلم به چه صورتی باشه لطفا راهنماییم کنید. اگه فاند نگیرم هم نمیتونم برم

Junior Member

سلام دوستان برای گرفتن TA هم باید با خود اساتید مکاتبه کرد یا اساتید برای انتخابTA نقشی ندارن و باید کمیته تصمیم بگیره؟

Junior Member roseA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nerna نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاهی تو آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم یعنی گفتن در حال حاضر assisstenship نمیتونن بهم پیشنهاد بدن، الان نمیدونم باید به استادا به چه صورت ایمیل بزنم و متن ایمیلم به چه صورتی باشه لطفا راهنماییم کنید. اگه فاند نگیرم هم نمیتونم برم
    سلام دوست عزیز
    قبلا دوستان همین جا چنین چیزی گفته بودند :

I am pleased to say that I am being admitted to the university of ......as a PhD student in....... engineering program. Now, I was wondering how this university supports international PhD students in terms of finances and living allowance.

و میتونید از علایقتون نسبت به حیطه ی کاریشون هم صحبت کنید و بگین دوست دارین تو گروه ایشون باشید و باهاشون کار کنید.
    .“Open your eyes so the sun can rise, flowers can blossom because all are waiting to see your beautiful smile”

سلام دوستان
    من از دانشگاه USF که پیگیر شدم نتیجه تقاضای ادمیشن من چی شده ایمیل زیر برای من جواب اومد.

Your completed application was received by the department on the ... . It is currently being reviewed by potential faculty advisors. Part of the PHD requirements for admission is that the student must have a faculty advisor that agrees to oversee their studies. If you already have an advisor lined up, please let me know and I will pull your application to speed up the process. If not, your application will continue to circulate through potential advisors.

الان سوال من اینه که چه ایمیلی برای استادها بزنم که بتونم شانس داشته باشم. محتوای ایمیل چی باشه؟ استاد با زمنیه کاری مشترک هم پیدا کردم اما ایمیل زدم و جواب نداده. شاید سابجکت و محتوای خوبی نداشته. امکان داره کمک کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)