صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

من فعلا از 6 جا پذیرش دارم. دانشگاههای خیلی خوب اصلا حاضر نشدند نظرشونو عوض کنند (گفتند بیا اینجا یکی دو ترم بخوان بعدا احتمالا فاند می گیری). اما دانشگاههای متوسط و پایین تر گفتن حالا ببینیم چکار می توانیم بکنیم تا از ابتدا فاند بگیری. راستش خیلی امید ندارم.

سلام،
    شانسی هست برای کسی که از اروپا پذیرش داره (واسه مستر) تا بتونه بعد از ترم اول یا دوم کمک هزینه بگیره؟ کسی یه همچین موردی رو شنیده؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    سلام،
    شانسی هست برای کسی که از اروپا پذیرش داره (واسه مستر) تا بتونه بعد از ترم اول یا دوم کمک هزینه بگیره؟ کسی یه همچین موردی رو شنیده؟
    در آمریکا که همچین اتفاقی زیاد می‌افته و خیلی از بچه‌ها بعد از یکی دو ترم می‌تونند استادی رو پیدا کنند که بهشون RA بده. برای این کار لازمه که نمره‌های خوبی بگیرید و بتونید استادهایی که فاند دارند رو پیدا کنید و باهاشون صحبت کنید و قانع‌شون کنید که عضو مفیدی در گروه تحقیقاتی‌اشون باشید.

دوستان موردی رو ذکر کردن که اگه فاند نگیری برای گرفتن ویسا به مشکل بر میخوری

مگه کسی که فاند نداشه باشه ولی هزینه تذم اول رو داشته باشه نمیتونه ویسا بگیره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط prince of persia
    دوستان موردی رو ذکر کردن که اگه فاند نگیری برای گرفتن ویسا به مشکل بر میخوری
    مگه کسی که فاند نداشه باشه ولی هزینه تذم اول رو داشته باشه نمیتونه ویسا بگیره؟؟
    نه لزوما"
    در صورت نداشتن فاند شما باید bank statement در روز مصاحبه داشته باشید. اما لزوما" ویزا گرفتن شما رو گارانتی نمی کنه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

سلام دوستان
    چقدر مهمه که واسه استاد توضیح بدیم که بدون فاند احتمال ویزا کمه و ... ، چون شاید شرایط من به فاند در زمان ورود نخوره ولی حتما می تونم با یه ترم دو ترم بگیرمش ....
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

من همه مطالب این قسمت رو مطالعه کردم اما هنوز سوالاتی برام باقی مونده.
    1. با این وضعیت فعلی که مثلا بحران مالیه آیا میشه مطمئن بود که اگه بدون فاند بریم بتونیم بعد حداکثر یکسال فاندی بیابیم؟
    2. اگر مثلا واسه کانادا بشه بدون فاند پذیرش(دکترا) گرفت و مشکلی از لحاظ ویزا و تامین هزینه سال اول نباشه میشه امید داشت که اونجا فاند گرفت؟
    ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Senior Member

newmilad:

معمولا توضیح دادن خیلی مشکلات رو حل میکنه من خودم قراره با آزمایشگاهی کار کنم که مثلا در مورد مشکل سربازی و ....
    تو ایران چیزی نمیدونستن که وقتی واسشون توضیح دادم مشکل رو حل کردن. البته موضوع فاند به این راحتی ها با توضیح ممکنه حل نشه ولی
    به امتحانش میرزه.

Senior Member

sardarafra:

مشکل بحران که اگر بخواد اذیت کنه همه رو اذیت می کنه چه با فاند چه بی فاند پی شما بخاطر این قضیه نگران نباش و اگر تنها راهی
    که واسه رفتنت وجود داره راه بدون فانده مجبوری ریسک تمام این مسائل مثه ویزا و بحران و ... رو بپذیری.

پیش فرض پاسخ : امکان گرفتن fund بعد از پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    بله تا دلت بخواد خودم سراغ دارم. البته تقریبا همه بعد از رفتن از ایران تونستن. حالا یک سری از همون ترم اول گرفتن یه تعداد هم دوم. با این وضعیت دیگه دیرترین حالت بعد از 1 سال هست. حتی موردی بوده که قانون دپارتمان دادن فاند از سال دوم بوده ولی وقتی دوستم رفته تونسته با استادش صحبت کنه و راضیش کنه یه جوری از ترم 2 بهش فاند بده.
    همچنین موردی بوده که دوستم ایران بوده و به استاد میل زده و استاد بهش گفته من فاند دارم ولی تا نیای اینجا و نبینمت و باهات صحبت نکنم نمیتونم بهت فاند بدم.
    در هر صورت زدم ایمیل به هیچ وجه ضرر نداره. به تمام استادا میل بزن ببین چی میگن. امید که هست ولی نه خیلی زیاد.
    این جواب حســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــابی من رو روشن کرد. با تشکر فراوان
    البته فکر میکنم برای دکتری منظورشون بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)