صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

It is very hard to receive fund after receiving admission results (from iran) since if they would like to give you they did give you. Anyway, the best way is accepting the admission and after attending the university talk with your adviser/professors to give you at least TA. Moreover there are many other sources of funds here. So if you can come here by yourself for the first months do it and later you will receive financial aids.

Junior Member

پیش فرض پذیرش بدون Fund امکان دارد که با Fund شود؟

سلام.
    من ۲ ta پذیرش بدون فاند دارم (computer science و math, برای phd اپلی‌ کرده بودم یکیشو اما مستر پذیرش دادن).
    (البته در math بیشتره فاند TA هست) به نظر شما امکان فاند هست با توجه به اینکه ممکنه دانشجوهای دیگه register نکنند؟ فکر می‌کنید تا کی‌ کاملا مشخص می‌شه که TA position خالی‌ هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض پاسخ : پذیرش بدون Fund امکان دارد که با Fund شود؟

به نظر من شروع کن ایمیل زدن به اساتید. این که از خود دانشگاه بده اینکه ردت کردن برا فاند پول بگیری دوباره خیلی‌ کمه احتمالش. البته این نظر شخصی‌ من نه بر حسب ترجربست نه منبع موثقی دارم ولی‌ تا حالا نشنیدم کسی‌ بده اینکه بش پذیرش بدون فاند داده باشن بگن بیا یه فاند خالی‌ ماند.

Junior Member

یعنی‌ بچه‌های که بهشون TA داده شده همه register کردن تا حالا و دانشگاه از اومدن اون‌ها مطمئن هست؟؟؟؟؟ چون تو رشتهٔ ریاضی‌ TA حتما برا undergraduate ‌ها لازمه

و یه سوال دیگه... اگه بخوان fund از ترم دوم بدن از الان میگن ( مثلا تو I-20 ) ذکر میشه یا اینکه بعد از اینکه ترم شروع بشه و جزو دانشجوهای ممتاز باشیم بهمون fund تعلق میگیره ؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    و یه سوال دیگه... اگه بخوان fund از ترم دوم بدن از الان میگن ( مثلا تو I-20 ) ذکر میشه یا اینکه بعد از اینکه ترم شروع بشه و جزو دانشجوهای ممتاز باشیم بهمون fund تعلق میگیره ؟
    اگر هنوز تصمیم نگرفته باشند که به شما فاند بدهند یا خیر، طبیعتا در I-20 ذکر نمی‌شه. گرفتن فاند هم لزوما به دانشجوی ممتاز بودن ربطی نداره. معدل اکثر دانشجوهای فوق یا دکترا بالاست و خیلی وقت‌ها نزدیک ۱۰۰٪ هست به همین دلیل تخصیص فاند بر اساس اولویت‌های دیگه صورت می‌گیره. اگر TA بخواهید بگیرید، مسائلی مثل این که درسی که TA می‌شید رو قبلا پاس کرده باشید و نمره‌ی خوب گرفته باشید، توصیه استاد درس برای دادن TA به شما و سابقه‌اتون در دانشکده می‌تونه موثر باشه. RA هم دست استاده و عملا خودتون باید با استادها صحبت کنید و اگر استاد بخواهد به راحتی می‌تونه به شما RA بده، صرف نظر از این که شرایط شما چیه.

من یه سوال مشابه دارم. من هم یه پذیرش بدون فاند دارم، ولی بهم گفتن که باید صبر کنم تا تکلیف RA ام مشخص بشه. و بهم گفتن که این کار ممکنه تا خود پاییز طول بکشه. با استادا هم صحبت کردم، اونایی که زمینه ی کاریشون بهم میخورده، گفتن که شما اول بیا اینجا، بعد با هم صحبت میکنیم.
    در مورد مشکلات ویزا و چیزای دیگه هم بهشون گفتم، اما فقط میگن باید صبر کنی!
    چه کار میتونم بکنم؟
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

نقل قول نوشته اصلی توسط fesghelbahal
    من یه سوال مشابه دارم. من هم یه پذیرش بدون فاند دارم، ولی بهم گفتن که باید صبر کنم تا تکلیف RA ام مشخص بشه. و بهم گفتن که این کار ممکنه تا خود پاییز طول بکشه. با استادا هم صحبت کردم، اونایی که زمینه ی کاریشون بهم میخورده، گفتن که شما اول بیا اینجا، بعد با هم صحبت میکنیم.
    در مورد مشکلات ویزا و چیزای دیگه هم بهشون گفتم، اما فقط میگن باید صبر کنی!
    چه کار میتونم بکنم؟
    خوب از الان نمیتونی دقیقا متوجه بشی که Fund داری یا نه. اینکه اگه مشکل مالی داری defer کن و اگه نه ترم اولو با هزینه خودت برو و ببین چی پیش میاد. البته این فقط نظر منه و با افراد با تجربه تر و بجه های همون دانشگاه مکاتبه کن و ببین همچین موردی بوده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    اگر TA بخواهید بگیرید، مسائلی مثل این که درسی که TA می‌شید رو قبلا پاس کرده باشید و نمره‌ی خوب گرفته باشید، توصیه استاد درس برای دادن TA به شما و سابقه‌اتون در دانشکده می‌تونه موثر باشه.
    من دو ترم از درسی TA دارم اما متاسفانه نمره این درسم در کارنامه 16 هستش. به نظر شما اگه بخوام در این زمینه ادامه بدم می تونم امیدوار باشم که TA یا RA بگیرم؟ استادی هم که قراره بنده رو در این زمینه توصیه کنن، از اساتید تمام ایرانی هستن.

از بابک عزیز و بقیه دوستان ممنونم
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

I believe yes; y not
    Besides 16 is not bad at all
    The score defends u for a smaller portion, rather be careful of research on that area and published articles, patents, books,..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)