صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پذیرش بدون Fund امکان دارد که با Fund شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    من دو ترم از درسی TA دارم اما متاسفانه نمره این درسم در کارنامه 16 هستش. به نظر شما اگه بخوام در این زمینه ادامه بدم می تونم امیدوار باشم که TA یا RA بگیرم؟ استادی هم که قراره بنده رو در این زمینه توصیه کنن، از اساتید تمام ایرانی هستن.
    شما حتما امکان گرفتن TA خواهید داشت، اما در جریان باشید که منظور من از توصیه کردن استاد، استاد دانشگاه خارجی بود، نه توصیه نامه‌ای که استاد دانشگاه ایرانی به شما می‌ده. وقتی کسی برای TA اقدام می‌کنه، معمولا استاد درس یکی دو نفر از داوطلبین رو برای گرفتن TA توصیه می‌کنه. منظور من هم همین موضوع بود.
    ضمنا لطفا در راستای عنوان موضوع ارسال کنید و از این تاپیک برای احتمال گرفتن فاند استفاده نکنید.

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

به بچه‌های Master هم فاند تعلق میگیره؟ یعنی‌ می‌شه بعد از خوندن یک ترم TA/RA شد؟ احتمالش چقدره؟

(من Noertheastern-Computer Science-Master پذیرش دارم....)

نقل قول نوشته اصلی توسط hrithk.s1982
    به بچه‌های Master هم فاند تعلق میگیره؟ یعنی‌ می‌شه بعد از خوندن یک ترم TA/RA شد؟ احتمالش چقدره؟

من دوستانی رو دیدم که برای Master هم funding package های خوبی گرفته اند. البته اغلب زمان پذیرش مشخص میشه هر چند که گاهی بعد از یک ترم هم احتمال گرفتن TA/RA هست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

آیا امکان داره که کسی پذیرش بدون fund رو defer کنه و قبل از اینکه ترم بعدش بره بهش fund بدن ؟؟؟؟ آیا کسایی که تو آمریکا الان دارن درس میخونن همچین موردی دیدن؟ و اگه بله چجوری این اتفاق افتاده؟ ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    آیا امکان داره که کسی پذیرش بدون fund رو defer کنه و قبل از اینکه ترم بعدش بره بهش fund بدن ؟؟؟؟ آیا کسایی که تو آمریکا الان دارن درس میخونن همچین موردی دیدن؟ و اگه بله چجوری این اتفاق افتاده؟ ممنون
    احتمالش وجود داره. اگر شما با استادها مکاتبه کنید و بگید که پذیرش دارید و دنبال فاند هستید، ممکنه در این فرصتی که defer کرده‌اید، استادی پیدا بشه که حاضر بشه به شما فاند بده.

Junior Member

سلام بر دوستان
    با یه استاد در تماس بودم و از اول گفت بود تا قبل از تابستان اوضاع مالیش بارِی TA وRA مشخص می‌شه.
    حالا از دانشگاه ایمیل زدند که پذیرفته شودی و یه نامه برات تو راه در حالی‌ که هنوز وضعیت تTA وRA من مشخص نیست.
    من نمیدونم که تو اون نامه داره I-20 من بدون فاند میاد یا نه بد از معلوم شدن وضعیتTA وRAا I-20 میاد؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند نظر بعدند.
    راستی گفتند تو اون نامه یه decision نامه هست که باید با بعد از پرداخت پول براشون بفرسم.I-20 بعد از این مرحله میاد؟
    مرسی‌

Junior Member

دوستان بدون فاند یعنی با هزینه شخصی؟ امکانش هست؟ مثلا اگه استادی بگه اسکلارشیپ داری یا نه میشه گفت با هزینه شخصی میام؟ممنون

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    دوستان بدون فاند یعنی با هزینه شخصی؟ امکانش هست؟ مثلا اگه استادی بگه اسکلارشیپ داری یا نه میشه گفت با هزینه شخصی میام؟ممنون
    کاربر عزیز کمی وقت بذارید و این انجمن رو مطالعه کنید تا پاسخ سوالاتتون رو پیدا کنید.
    بدون فاند مشخصا به این معنی هست که از طرف استاد یا دانشگاه مبلغی به عنوان کمک هزینه دانشجویی به شما پرداحت نخواهد شد و شما خودتون مسئول تامین هزینه ها هستید.
    سوال دومتون هم مبهم هست. موقع پذیرش گرفتن مشخص هست که شما فاند دارید یا نه. البته فاند رو میتونید مدتی بعد از پذیرش هم بگیرید (مثلا یک ترم یا سال بعدش). لازم نیست شما چیزی رو برای استادتون توضیح بدید.
    در ضمن سعی کنید سوالتون متناسب با عنوان تاپیکی که در اون پست ارسال میکنید باشه.
    موفق باشید.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    با یه استاد در تماس بودم و از اول گفت بود تا قبل از تابستان اوضاع مالیش بارِی TA وRA مشخص می‌شه.
    حالا از دانشگاه ایمیل زدند که پذیرفته شودی و یه نامه برات تو راه در حالی‌ که هنوز وضعیت تTA وRA من مشخص نیست.
    من نمیدونم که تو اون نامه داره I-20 من بدون فاند میاد یا نه بد از معلوم شدن وضعیتTA وRAا I-20 میاد؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند نظر بعدند.
    راستی گفتند تو اون نامه یه decision نامه هست که باید با بعد از پرداخت پول براشون بفرسم.I-20 بعد از این مرحله میاد؟
    مرسی‌
    بله، این نامه رو شما در واقع به عنوان یک طرف قرارداد امضا میکنی، یعنی میگی که حتما به اون دانشگاه خواهی رفت. بعد اونها ای-بیست رو برات امضا میکنن میفرستن، به عنوان اون یکی طرف قرارداد. شما تا این نامه نگاری ها انجام بشه، به استاد بگو: که پذیرش گرفتی و فاند لازمی و فاندتو تو ای-بیست ذکر کنه، چون برای گرفتن ویزا مهمه.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

نقل قول نوشته اصلی توسط hrithk.s1982 نمایش پست ها

بعله، خیلی ها پذیرش مستر با فاند دارن، از جمله خود من (البته من و خیلیای دیگه از همون اول گرفتیم).
    و این که شما که وارد دانشگاه بشی،‌ اونجا میتونی استادا رو ببینی و ازشون TA یا RA بگیری. دوستام حتی وسط ترم اول این کار رو کردن.
    برا اینکه بهتر دستت بیاد با دانشجوهای همون دانشگاه صحبت کن.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)