صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newmilad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چقدر مهمه که واسه استاد توضیح بدیم که بدون فاند احتمال ویزا کمه و ... ، چون شاید شرایط من به فاند در زمان ورود نخوره ولی حتما می تونم با یه ترم دو ترم بگیرمش ....
    خیلی مهمه. من دوستم میگفت که وقتی رفته، استاد راهنماش بهش گفته که کمیته با پذیرشش موافق نبوده، فقط به این دلیل که ایرانیا سخت ویزا میگیرن و ممکنه نتونه بیاد. پس اگه بگین که این کار چه تفاوت عظیمی در ویزا گرفتن داره، تاثیر زیادی میذاره (البته مواظب باشین تاثیرش برعکس نشه دیگه)
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh نمایش پست ها
    نه لزوما"
    در صورت نداشتن فاند شما باید bank statement در روز مصاحبه داشته باشید. اما لزوما" ویزا گرفتن شما رو گارانتی نمی کنه
    البته داشتنش هم گارانتی نمیکنه. ولی خیلی خیلی بهتر از نداشتنشه.
    وای

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62 نمایش پست ها
    من از یه دانشگاه نسبتا خوب برای MS پذیرش بدون فاند دارم، قبلا با استاداش مکاتبه کردم اما جوابی نگرفتم. آیا الان مکانبه باهاشون فایده داره؟ در ضمن نامه Admission برام اومده و توش نوشته که فاند ندارم.
    تجربه ی من میگه رفتار استادا قبل از پذیرش و بعدش خیلی فرق میکنه، چون بعد از پذیرش گرفتن، تو رسما دانشجوی اون دانشکده ای و آدم حسابت میکنن.
    وای

سلام
    ایکاش اسم دانشگاهایی رو هم که اقدام کردین واسه پذیرش و گرفتن فاند و رشته هاتون رو هم مینوشتین.
    اما من یه سوال دارم:من امسال میخواستم اپلای کنم بدلایلی نشد موند واسه ترم بعد .. حالا میخوام بدونم اگه من با یکی از دانشجوهای اون دانشگاه که داره مستر میخونه و زمانیکه من واسه ترم ژانویه اپلای کنم و ترم یک باشم اون ترم آخرهست، یه تحقیق دو نفره انجام بدیم و ازش مقاله یا مقالات ISI مشترک بدیم،این میتونه واسه من در قبولی 100% فاند یا گرانتم واسه مستر کمک کنه؟البته رشته هامون باهم فرق میکنه،من کامپیوتر هستم اون مخابرات...تاثیری در پذیرش من با بورس تام داره واسه مستر برای ترم ژانویه 2011؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

یعنی یکی نیست جواب منو بده؟!؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟؟!؟ این سوال اینقدر سوال سختیه؟ کسی تا حالا توی این شرایط بوده؟ اگه نام اون استادی که در اون دانشگاه هست هم توی مقاله باشه ، دیگه فکر کنم عالی میشه؟ درسته؟> گرانت 100%؟ یا نه ؟
    ممنون

با ویرایش m0h3n
    لطفا از ارسال اینگونه پست ها خودداری کنید.

ممنونم
    ویرایش توسط m0h3n : March 15th, 2010 در ساعت 06:25 PM دلیل: تذکر به کاربر

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام
    ایکاش اسم دانشگاهایی رو هم که اقدام کردین واسه پذیرش و گرفتن فاند و رشته هاتون رو هم مینوشتین.
    اما من یه سوال دارم:من امسال میخواستم اپلای کنم بدلایلی نشد موند واسه ترم بعد .. حالا میخوام بدونم اگه من با یکی از دانشجوهای اون دانشگاه که داره مستر میخونه و زمانیکه من واسه ترم ژانویه اپلای کنم و ترم یک باشم اون ترم آخرهست، یه تحقیق دو نفره انجام بدیم و ازش مقاله یا مقالات ISI مشترک بدیم،این میتونه واسه من در قبولی 100% فاند یا گرانتم واسه مستر کمک کنه؟البته رشته هامون باهم فرق میکنه،من کامپیوتر هستم اون مخابرات...تاثیری در پذیرش من با بورس تام داره واسه مستر برای ترم ژانویه 2011؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تضمین 100 درصد نمی ده و تاثیرات مثبت دارد.

سلام

من شش تا پذيرش گرفتم كه هنوز هيچ كدوم فاند ندارن. سعي كردم با استادا تماس بگيرم اما موفق نشدم جواب مثبتي بگيرم.

دارم فكر مي كنم به اينكه بعضي از كساني كه فاند گرفتن احتمالن نميرن چون از جاهاي بهتري هم پذيرش و فاند گرفتن. استاد و دانشكده هم ممكنه تا ددلاين قبول كردن آفر خبر پيدا نكنن. در چنين وضعيتي آيا خودشون به طور اتوماتيك از بين پذيرفته شده هاي بدون فاند انتخاب جديدي مي كنن يا بايد دائم براي چنين موردي پرس و جو كرد؟

يه سوال ديگه. يكي از دوستام به من ميگه براي فاند بايد سيريش بشي! و ميگه به همه ايميل بزن و حتا يه روزم منتظر جواب نمون! قبلن حداقل يه هفته منتظر جواب يه استاد ميموندم.. نمي دونم اين كار درستيه يا نه..؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    سلام

من شش تا پذيرش گرفتم كه هنوز هيچ كدوم فاند ندارن. سعي كردم با استادا تماس بگيرم اما موفق نشدم جواب مثبتي بگيرم.

دارم فكر مي كنم به اينكه بعضي از كساني كه فاند گرفتن احتمالن نميرن چون از جاهاي بهتري هم پذيرش و فاند گرفتن. استاد و دانشكده هم ممكنه تا ددلاين قبول كردن آفر خبر پيدا نكنن. در چنين وضعيتي آيا خودشون به طور اتوماتيك از بين پذيرفته شده هاي بدون فاند انتخاب جديدي مي كنن يا بايد دائم براي چنين موردي پرس و جو كرد؟

يه سوال ديگه. يكي از دوستام به من ميگه براي فاند بايد سيريش بشي! و ميگه به همه ايميل بزن و حتا يه روزم منتظر جواب نمون! قبلن حداقل يه هفته منتظر جواب يه استاد ميموندم.. نمي دونم اين كار درستيه يا نه..؟
    سلام

در مورد RA حتما باید پیگیری کنید چونکه صد در صد دست استاده. اما TA ها معمولا دست دپارتمان هستش و ایمیل زدن به اساتید تاثیر چندانی نداره. در مورد سوال دومتون هم شاید تا حدی حق با دوستتون باشه

موفق باشید

Junior Member Hwoarang آواتار ها

سلام،

من همین دیروز ایمیل در یافت کردم که خیر سرم پذیرفته شدم. توی نامه نوشته که فعلا فاند نداری!!! من همین "فعلا" (at this time) نمی فهمم.

Our Graduate Studies Committee has informed me that at this time, we do not have a Research Assistantship or Teaching Assistantship to offer you. If the situation changes in the future, we will of course contact you, but at this time you should plan on that you will not be receiving an assistantship from my department. This means that you will need to come with your own funding. If you decide to come with your own funding, please note that we cannot guarantee that an assistantship will be offered to you in the future. The possibility exists but TA and RA positions are competitive.

از دوستان با تجربه دوتا سئوال دارم: اول اینکه این یعنی فاند بی فاند یا امیدی هنوز هست؟
    دوم اینکه این که سیریش شیم واقعا تاثیر داره؟یعنی 1 استاد به سیریش بازی حاضر بهت فاند بده؟ یکم به نظر عجیب نمیاد؟

اینرو هم اضافه کنم که من به استادی که با من در ارتباط بود ایمیل زدم راجع به نتیجه پذیرش پرسیدم و وضیعت فاند، خودش جواب نداد 2 روز بعد از دپارتمان نامه پذیرش با این توضیح اومد. دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

منم این قضیه رو تجربه کردم و اون چیزی که دیدم و شنیدم می تونم به احتمال زیاد بگم که فاندی براتون نخواهد بود. لا اقل برای سال اول. معمولا تا الان اساتید اگه پروژه ای هم داشتن تخصیص دادن و فکر نکنم تاکید زیاد بتونه چاره کار باشه.
    مثلا من از دانشگاه Vermont و Calgary با اساتید کاملا از نزدیک در ارتباط بودم. اولی که اصلا پروژه رو تعریف کرده بود منم مقاله هاشو خونده بودم و ...
    ولی بعد admission بهم گفت دادم یکی دیگه! به همین راحتی یه خانم آمریکایی ورداشته بود به جای من. دومی هم گفت فاندی که دنبالش بودمو نتونستم بگیرم!!

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)