صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

من خودم وقتي اول پذيرشم از UIC اومد اصلا بهم هيچ فاندي نداده بودن. اکثر دانشگاه ها applicant ها رو به طور اتوماتيک براي کمک هزينه در نظر مي گيرن و احتياج به پر کردن فرم ديگه اي نيست. اما براي اين دانشگاه مثل اينکه بايد يک فرم جداگانه اي پر کرد تا براي Fund مدنظر قرار داده بشي. من چون اينو نمي دونستم پذيرش بدون فاند گرفتم. بعد به Graduate Coordinator رشته اي که apply کرده بودم زنگ زدم و بهش گفتم که من در مورد اين فرم اضافه چيزي نمي دونستم، حالا چکار کنم؟
    گفت الان ديگه Fellowship ها رو داديم رفته اما براي RA و TA مي توني با استادها تماس بگيري. به چند تا استاد ايميل زدم و گفتم که پذيرش گرفتم و از علاقه خودم براي کار کردن با اونا گفتم و در نهايت هم پرسيدم کمک هزينه هم مي تونن بهم بدن يا نه!
    يکيشون جواب داد و گفت زمينه کاريت به من مي خوره و از اين حرفا. گفت که چون دانشجوهاش زياده از همون اول نمي تونه خودش بهم پول بده، اما قراره چندتا از دانشجوهاش فارغ التحصيل بشن و برن و در آينده نزديک فاند هم مي ده. بهش گفتم بدون فاند مشکل دارم و نمي تونم بيام. گفت به Director of Graduate Studies سفارش مي کنم ببينم اون چکار مي تونه بکنه. بعد از چند روز همين رئيس تحصيلات تکميلي بهم ايميل زد که قرار بهم TA بدن. (حذف شهريه+حدود 1600 دلار در ماه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام به همه. یه سوال داشتم: کسی اطلاع داره که میشه آدم از استادی به غیر از supervisor خودش تقاضای فاند کنه یا نه؟!!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام به همه. یه سوال داشتم: کسی اطلاع داره که میشه آدم از استادی به غیر از supervisor خودش تقاضای فاند کنه یا نه؟!!
    امکان پذیر هست، ولی کاملا غیرمعموله. معمولا شما وقتی از استاد دیگه‌ای درخواست RA می‌کنید، انتظار اینه که استاد راهنماتون رو هم عوض کنید و با استادی که بهتون فاند داده کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    امکان پذیر هست، ولی کاملا غیرمعموله. معمولا شما وقتی از استاد دیگه‌ای درخواست RA می‌کنید، انتظار اینه که استاد راهنماتون رو هم عوض کنید و با استادی که بهتون فاند داده کار کنید.
    اگه سوپروایزرمون بهمون فاند نداده چیکار کنیم؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

1-همونطور که بابک گفت
    2-اپلای مجدد
    3-تماس مجدد با اساتید دیگه
    4-شغل پدر پولداری
    5-تقاضای فاند از خود همون استاد
    6- on hold کردن اون دانشگاه تا مدت زمانی که فاند گیر استاد بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    1-همونطور که بابک گفت
    2-اپلای مجدد
    3-تماس مجدد با اساتید دیگه
    4-شغل پدر پولداری
    5-تقاضای فاند از خود همون استاد
    6- on hold کردن اون دانشگاه تا مدت زمانی که فاند گیر استاد بیاد
    اخه من بهترین و تنها اپشنم همین یه دانشگاهه (بریتیش کلمبیا ) که به هیچ وجه نمیخوام از دستش بدم. واسه یه سال میتونم هزینه رو خودم بدم اما برای بعد از اون نگرانم.

البته یه چیز دیگه. من خیلی امیدوارم که بعدا فاند بگیرم. من استادم خودش واسه ترم اول برام انتخاب واحد کرده و یکی از درسایی که برام انتخاب کرده اسمش دقیقا اینه:
    College and University Teaching

ایا به نظر شما میخواد از ترمای بعد بهم TA بده؟ ایا شما همچین درسی رو داشتید؟ میشه کمک کنید؟

ApplyAbroad Champion

بله، در خیلی از دانشگاه‌ها شما باید چنین درسی رو بگذرونید تا بتونید TA بشید. احتمالا استادتون سعی خواهد کرد که براتون TA جور کنه.

سلام.

دوست من از Clemson پذیرش بدون فاند PhD گرفته و defer کرده به Spring 2011. با توجه به نظرات دوستان (Babak Countdown Sara Vahid و بقیه) به نظر من بهتره که یک ترم بدون فاند بره و تلاش کنه که ترم بعد فاند بگیره. امکانش هست کسی رو معرفی کنید که به این شکل رفته باشه؟ یه سوال دیگه اینکه واقعن هیچ کس رو نمی شناسید که بدون فاند مونده باشه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil , Missouri S&T

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    سلام.

دوست من از Clemson پذیرش بدون فاند PhD گرفته و defer کرده به Spring 2011. با توجه به نظرات دوستان (Babak Countdown Sara Vahid و بقیه) به نظر من بهتره که یک ترم بدون فاند بره و تلاش کنه که ترم بعد فاند بگیره. امکانش هست کسی رو معرفی کنید که به این شکل رفته باشه؟ یه سوال دیگه اینکه واقعن هیچ کس رو نمی شناسید که بدون فاند مونده باشه؟

ممنون
    I don't know anybody who stays without gettign financial supports from the dept. or univ. it's very rare, I mean if you go without funding and try to get support either RA or TA, you'll most probably succeed. I know one of my friends got an admission similar to what you mentioned above from North Dacota, you may want to talk to him ASAP. contact me privately if you're interested. good luck
    اگر هنوز زنده ای برای این است که هنوز به آنجا که باید باشی نرسیده ای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)