صفحه 9 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 255

موضوع: بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

سلام.
    من 2تا راهنمایی میخواستم.
    1- از Minnesota پذیرش بدون fund دارم. از طرف دیگه Univ. of Western Ontario هم احتمالا کارم جور بشه (حدس میزنم full fund) اگه جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟!
    2- از بچه های اینجا کسی هست که Minnesota باشه؟ میخوام بدونم اگه برم Minnesota چقدر احتمال داره بتونم fund گیر بیارم (هزینه حدودی 45000$)
    در ضمن رشته من Electrical Eng و شرایط تحصیلی و مالی متوسطی دارم
    - معدل لیسانس 16.5 , ارشد 15.5 تهران
    - Toefl iBT 98
    - GRE 800+300
    - 6 conf Papers
    - 1 journal Paper
    -3 years research experience
    امیدوارم سوالاتم رو جای درستی پرسیده باشم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

منطورتون دانشگاه مینه سوتا در twin cities هست دیگه نه؟

دانشگاه مینه سوتا در رشته شما خیلی بهتر از وسترن انتاریو هست و شهرش هم خیلی بهتره. اگر بنحوی هزینه اش جور بشه انتخاب خیلی بهتری است.

Junior Member

بله twin cities
    همونطور که شما میگین این دو تا دانشگاه قابل مقایسه نیستند اما minnesota نوشته که at this time خبری از پول نیست توی website هم تاکید کرده بودن که واسه سال اول به international پولی نمیدن. اما چیزی که نگرانم میکنه فقط سال اول نیست! مشکل اینه که هیچ اطلاعی ندارم که وضعیت واسه سال بعد چی میشه! اگه احتمال این وجود داشته باشه که fund بهم تعلق نگیره دیگه نمیتونم ادامه بدم! من تقریبا واسه 1 ترم میتونم هزینه خودمو بدم.
    علاوه براین بدون fund مشکلات visa هم بیشتر میشه!

Junior Member

سعی کن با اساتید مکاتبه داشته باشی اینجور دانشگاه ها دانشجوی PhD رو نمی زارن رو زمین بمونه (حداکثر شاید سال اول مجبور بشی هزینه هاتو بدی).
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid1358 نمایش پست ها
    بله twin cities
    همونطور که شما میگین این دو تا دانشگاه قابل مقایسه نیستند اما minnesota نوشته که at this time خبری از پول نیست توی website هم تاکید کرده بودن که واسه سال اول به international پولی نمیدن. اما چیزی که نگرانم میکنه فقط سال اول نیست! مشکل اینه که هیچ اطلاعی ندارم که وضعیت واسه سال بعد چی میشه! اگه احتمال این وجود داشته باشه که fund بهم تعلق نگیره دیگه نمیتونم ادامه بدم! من تقریبا واسه 1 ترم میتونم هزینه خودمو بدم.
    علاوه براین بدون fund مشکلات visa هم بیشتر میشه!

Junior Member

من برای ارشد اقدام کردم (ارشد داشتم ) و برام این پیغام اومده : Admit regular MSME program. Chances of financial aid from Dept. low.
    ۲ سال سابقه پژوهشی دارم که به زمینه کاری چند تا از اساتیده اونجا خیلی نزدیکه . میخواستم ببینم راهی برای گرفتنه کمک هزینه هست؟ چه جوری با اساتید تماس بگیرم و چی بگم ؟ منظورم اینه که رسمی باشه . پیشاپیش ممنون از کمکتون

توی یکی از اپلیکیشنام من نوشته ادمیت شدی ولی خبری از فاند نیست. حالا باید هی ایمیل بزنم به استادا. به نظرتون چی بنویسم توی ایمیل که استاده قانع بشه که پول بده؟ پست های قبلیو خونده م البته.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان من از يه سري دانشگاها پذيرش گرفتم ولي بدون فانده...سوام اينه كه تا كي ميشه اين دانشگاه رو on hold گذاشت تا اينكه فاندي گير بيارم؟
    من كه برا فال 2011 اقدام كردم ، اگه مثلا يه ترم يا دو ترم بعدش بتونم فاند گير بيارم ميشه باز رفت اين دانشگاه؟
    ممنون از پاسختون
    I love you USA

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان من از يه سري دانشگاها پذيرش گرفتم ولي بدون فانده...سوام اينه كه تا كي ميشه اين دانشگاه رو on hold گذاشت تا اينكه فاندي گير بيارم؟
    من كه برا فال 2011 اقدام كردم ، اگه مثلا يه ترم يا دو ترم بعدش بتونم فاند گير بيارم ميشه باز رفت اين دانشگاه؟
    ممنون از پاسختون
    دوست عزیز، اگر منظورتون از هولد کردن نگهداشتن پذیرش از داشنگاه مورد نظرتونه، شما می تونید پذیرشتونو دیفر کنید (بعضی از داشنگاه ها تا 1 سال هم این کارو می کنند). با این کار فرضت دارید دنبال فاند بگردید و پذیرشتونو هم نگه داشتید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

دوستان سلام
    من از دانشگاه IISC هند بورس فلوشیپ فاند دارم آیا به نظر شما بورس خوبی هست یا خیر؟ البته مقدارش هنوز مشخص نیست.
    RA خوبه یا فلوشیپ؟ میشه بعدا تقاضای RA کرد یا خیر؟
    ممنون

با سلام یه سوال در مورد پذیرش بدون فاند داشتم.اگه تو شهری که قراره تحصیل کنیم فامیل درجه 1 مثل عمو یا دایی (وضشون خیلی خوب باشه!) داشته باشیم که از هر لحاظ مالی و مسکن و... ساپورتت کنن و برگه های قانونی ساپورت رو پر کنن، واسه گرفتن ویزا کار ما راحت تر نمی شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)